صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

موضوع: اپلای برای فیزیک

پیش فرض پاسخ : اپلای برای فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط arghanon نمایش پست ها
    من معدلم 16.5لیسانس فیزیک دارم به نظر شما شانس دارم برای آمریکا؟ راستی اگه بدون دروس عمومی حساب شه 16.90 میشه
    It's a pretty good GPA.
    you have a very good chance to get admission from some top 50 school provided other parts of your CV are as goos as your GPA
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پذیرش در دانشگاه های آمریکا چندین فاکتور مهم دیگه ای غیر از معدل هم میخاد. چه بسا دوستانی تو همین فروم هستن که علی رغم معدل بالا از پذیرفته شدن در دانشگاه های آمریکا عاجز موندن !!!
    دوستان بهتره اگه میخان نظر بچه های فروم واسه پذیرش در دانشگاه های آمریکا رو بدونن لااقل اطلاعاتی هم راجع به سطح زبان و امتحانات مربوطه و تعداد مقاله و حتی برنامه هایی که واسه پذیزش دارن و یا دانشگاهی مدنظر دارن رو هم ذکر کنن.
    چون فقط رو معدل نمیشه نظر داد واسه آمریکا من دیدم فیزیک از معدل 13.5 گرفته تا 19 از آمریکا پذیرش گرفتن نمونه هاشم تو قسمت نتایج همین فروم دیدم !!!
    We are always getting ready to live but never living

سلام
    من شریف ارشد فیزیک میخونم. میخاستم بدونم به نظر شما معدل کل چقدر توی اپلای کردن موثره؟
    چون میخام یکی از درسهامو حذف کنم تا معدلم پایین نیاد.
    ممنون

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    من شریف ارشد فیزیک میخونم. میخاستم بدونم به نظر شما معدل کل چقدر توی اپلای کردن موثره؟
    چون میخام یکی از درسهامو حذف کنم تا معدلم پایین نیاد.
    ممنون
    این بستگی به شرایط شما داره.
    امکان داره رزومتون اینقدر خوب باشه که حالا نیم نمره پایین تر شدن معدل تاثیر خاصی نداشته باشه. از اون طرف شاید بخواید با معدل بقیه رو جبران کنید.
    به شرایط شما بستگی داره.
    معدل یکی از پارامتراست و شما باید با بقیه رزومتون اونو بسنجین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام به همه ی دوستان
    من یک سال که دفاع کردم، فیزیک نظری گرایش کیهان شناسی کار کردم پایان نامه م هم در همین رابطه س .
    معدل کلم 17.67 با نمره پایان نامه 20 تا الان 7 مقاله چاپ شده تو ISI (دو تا تو PLB ، بقیه: EPJC, Astro. Phys. & space science , Eur. Phys. J.C. ,Class. Quantum Gravدو تا تو PLB ، بقیه: EPJC, Astro. Phys. & space science , Eur. Phys. J.C. ,Class. Quantum Grav این جزییات واسه راهنمایی بیشتره دوستانه که درک بهتری از وضعیتم داشته باشن)دارم
    هنوز امتحان تافل ندادم میخام واسه ماکس پلانک اپلای کنم
    از طرفی میتونم از طریق استعدادهای درخشان همین امسال تو ایران ادامه بدم به نظرتون چقدر شانس دارم که تو ماکس پلانک قبول شم
    اخه اصلا نمیخوام یه سال دیگه رو از دست بدم اگه شانسم کم باشه همین جا امسال شروع میکنم به دکتری
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنونم
    ویرایش توسط rain20 : May 8th, 2011 در ساعت 12:57 PM

Junior Member S.Arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط rain20 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من یک سال که دفاع کردم، فیزیک نظری گرایش کیهان شناسی کار کردم پایان نامه م هم در همین رابطه س .
    معدل کلم 17.67 با نمره پایان نامه 20 تا الان 7 مقاله چاپ شده تو ISI (دو تا تو PLB ، بقیه: EPJC, Astro. Phys. & space science , Eur. Phys. J.C. ,Class. Quantum Gravدو تا تو PLB ، بقیه: EPJC, Astro. Phys. & space science , Eur. Phys. J.C. ,Class. Quantum Grav این جزییات واسه راهنمایی بیشتره دوستانه که درک بهتری از وضعیتم داشته باشن)دارم
    هنوز امتحان تافل ندادم میخام واسه ماکس پلانک اپلای کنم
    از طرفی میتونم از طریق استعدادهای درخشان همین امسال تو ایران ادامه بدم به نظرتون چقدر شانس دارم که تو ماکس پلانک قبول شم
    اخه اصلا نمیخوام یه سال دیگه رو از دست بدم اگه شانسم کم باشه همین جا امسال شروع میکنم به دکتری
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنونم
    Hi,
    Your file is great.Actually your papers increase your chance dramatically
    I'm sure you can get admission from top 30 universities as well as Max Plank.But if I were you I email them as soon as possible about their free position.
    and I take GREs(subject&General)to apply US universities.
    REMEMBER
    one of my best friends who is currently defensing his PhD thesis in cosmology in Sharif, considered to apply again for PhD....so you DO NOT THINK about stay here.
    جهان بانظریه های ریاضی ما درک شدنی است. چرا؟...

Junior Member

سلام
    من واقعا نمیدونم باید این سوال رو تو چه بخشی مطرح کنم. کاش که اینجا درست باشه
    من ارشد فیزیک هسته ای هستم. میخوام بدونم اگه برای دکترا تغییر گرایش بدم برای پرتو پزشکی یا فیزیک پزشکی، آیا بخاطر گرایشم هنوز هم تو گرفتن ویزا بامشکل مواجه میشم؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان عزیز، من رزومه خوبی ندارم( معدل ، مقاله ...) می خواستم بپرسم نمره gre subject چه قدر میتونه تو گرفتنه پذیرش و کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های اروپا کمک کنه؟
    یکی بهم میگه راهش همینه یکی میگه gre subject فقط جزو مدارک زبان حساب میشه!! میخوام بدونم با نمر بالا gre میشه کمک هزینه گرفت؟ اگه آره حدود چه نمره ای؟ (بسیار ممنون)

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط shsp نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من رزومه خوبی ندارم( معدل ، مقاله ...) می خواستم بپرسم نمره gre subject چه قدر میتونه تو گرفتنه پذیرش و کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های اروپا کمک کنه؟
    یکی بهم میگه راهش همینه یکی میگه gre subject فقط جزو مدارک زبان حساب میشه!! میخوام بدونم با نمر بالا gre میشه کمک هزینه گرفت؟ اگه آره حدود چه نمره ای؟ (بسیار ممنون)
    دوست گرامی

دانشگاه های اروپا به نمره GRE Subject نیازی ندارند. نمرات GRE برای دانشگاه های امریکا و چند تا از دانشگاه های کانادا اهمیت دارند. البته شما ابتدا باید دانشگاه مورد نظرتون را انتخاب کنید و بعد ببینید چه مدارکی را ازتون میخوان، شاید اصلا دانشگاه انتخابی شما GRE نخواد. در ضمن دانشگاه هایی که GRE میخوان، GRE Subject را به همراه GRE General میخوان.

بهرحال اگر شما انتخابتون امریکا باشه، نمره 900 به بالا برای GRE Subject نمره خوبی محسوب میشه، همچنین نمره بالا در GRE میتونه مقاله و معدل را جبران کنه. برای اینکه با نظرات دیگر دوستان هم آشنا بشید،این تاپیک را هم مطالعه بفرمایید. نتایج پذیرش هم میتونه دید خوبی بهتون بده.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

سلام
    من نمره GRE SUBJECT ام 690 شد.الان هم واسه TOEFL اماده می شم. وضع زبانم بد نیست. سال آخر ارشد هستم دارم رو یه مقاله در حد Journal کار میکنم. می خواستم ببینم شانس اپلای واسه آمریکارودارم؟
    در ضمن راهنمایی و دبیرستانم رو تو سمپاد خوندم می خواستم ببینم این موضوع هم می تونه کمکم کنه یا نه؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)