صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 206

موضوع: West Virginia University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : West Virginia University

برای من اینطوری بود که دپارتمان برام نامه ی admission offer داد و گفت امضا کن بفرست برامون. بعد دپارتمان بعد از 20 روز مدارکما داد به admission office که I-20 را صادر کنن. دیشب ازم آدرس خواست که بفرسته. انشالا مال شماهم زودتر میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mmnavidi1 نمایش پست ها
    من برای دانشکده برق فرستادم. ولی تا حالا فقط از international admission برام میل اومده که مدارکت رو تحویل دانشکده دادیم. بعد از اون هم که نزدیک یک ماهی میشه از دانشکده هیچ خبری نشده فعلا!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

مثل اینکه دانشکده برق خیلی دیر جواب میده....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

پس اگه الان هم به فرض admission offer بگیرم یه 20 ، 30 روزی بازم تا I20 میمونه. مرسی پیام جان و تبریک فراوان. ایشالا کارات همگی به خوبی پیش برن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam2012 نمایش پست ها
    برای من اینطوری بود که دپارتمان برام نامه ی admission offer داد و گفت امضا کن بفرست برامون. بعد دپارتمان بعد از 20 روز مدارکما داد به admission office که I-20 را صادر کنن. دیشب ازم آدرس خواست که بفرسته. انشالا مال شماهم زودتر میاد

Junior Member

بله با توجه به این که برای دانشکده های دیگه تا مرحله I20 هم پیش رفتن به نظر میاد دانشکده برقش خیلی کندتر باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    مثل اینکه دانشکده برق خیلی دیر جواب میده....
    ویرایش توسط mmnavidi1 : March 31st, 2012 در ساعت 05:57 PM

Junior Member

مرسی. انشالا برای شما هم ok میشه. من استادم گفت که خیلی کار I-20 کند انجام میشه برای دپارتمان ما. اما شما دپارتمانتون فرق داره و مسلما" زمان انجام کارتون با من فرق داره. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mmnavidi1 نمایش پست ها
    پس اگه الان هم به فرض admission offer بگیرم یه 20 ، 30 روزی بازم تا I20 میمونه. مرسی پیام جان و تبریک فراوان. ایشالا کارات همگی به خوبی پیش برن.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

سلام دوستان.با تبریک فراوان به همه اونهایی که پذیرش گرفتن.ممنون میشم اگه کمی از رزومتون بگید تا ما هم در سال آینده استفاده کنیم.بسیار متشکرم.کسی مهندسی نفت پذیرش گرفته؟

Junior Member

ممنون بابت تبریک. من رشته ام مهندسی اکتشاف نفت بود. الان یه استاد که توی دپارتمان Geology در این موضوع کار میکنه بهم فاند داده. بچه های دانشگاه نفت چندتاشون توی دپارتمان نفت هستند و زیاد راضی نیستند. 2 تا استاد ایرانی هم داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان.با تبریک فراوان به همه اونهایی که پذیرش گرفتن.ممنون میشم اگه کمی از رزومتون بگید تا ما هم در سال آینده استفاده کنیم.بسیار متشکرم.کسی مهندسی نفت پذیرش گرفته؟

Junior Member

سلام بچه ها منم از west virginia واسه PhD صنایع پذیرش گرفتم البته بدون فاند. البته اصلا" خبر نداده بودن. تا اینکه چند روز پیش خودم بهشون میل زدم و پیگیری کردم. گفتن آره قبول شدی ولی نمی تونیم I-20 برا ایران بفرستیم. یه آدرس دیگه بده.به نظرم اگه شما هم هنوز جوابی نگرفتید بد نسیت یه سوالی بکنید.

تبریک میگم دوست هم رشته ای و هم مقطعی عزیز می تونم بپرسم مدارک شما رو کی دادن به دپارتمان ؟!
    فکر کنم برای من حدود 1 ماه هست که تو دپارتمانه، پریروز ایمیل زدم گفت تصمیم گرفته نشده هر وقت گرفته شد بهت خبر میدم ! می تونم بپرسم شما به کی ایمیل زدید؟

کسی میدونه دپارتمان صنایع، معمولن چندوقت بعد از دریافت مدارک جواب میده؟!
    ممنون !