صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 206

موضوع: West Virginia University

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

پیش فرض پاسخ : West Virginia University

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند روز پیش ایمیل پذیرش این دانشگاه به دستم رسید. اما صحبتی از fund توش نبود. توی admission letter هم اومده:

"at present, no decision has been made regarding an offer of any form of financial support for you

حالا باید خودم دست به کار بشم و با استادا مکاتبه کنم؟ یا منتظر شم خودشون تصمیم گیری کنن؟
    از program assistant پرسیدم گفت ببین استادی فاند داره بهت بده!!!
    ديروز داشنكده صنايع جواي ايميلم كه كي جواب‌ها آماده خواهد شد را داد و گفت كه شما براي مستر پذيرفته شديد اما TA نمي گيريد و فقط يك سوم tuitionتون Waive مي شه اما اين شامل Fee نمي شه!! حالا يعني اين fee چقدر ميشه؟ تو سايت دانشگاه براي مجموعTuition and fee در يك سال نوشته 17000 دلار...ممنون مي شم دوستان راهنمايي كنند... در ضمن كسي مي دونه احتمال RA شدن براي ترم اول هست يا نه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط sincerly نمایش پست ها
    ديروز داشنكده صنايع جواي ايميلم كه كي جواب‌ها آماده خواهد شد را داد و گفت كه شما براي مستر پذيرفته شديد اما TA نمي گيريد و فقط يك سوم tuitionتون Waive مي شه اما اين شامل Fee نمي شه!! حالا يعني اين fee چقدر ميشه؟ تو سايت دانشگاه براي مجموعTuition and fee در يك سال نوشته 17000 دلار...ممنون مي شم دوستان راهنمايي كنند... در ضمن كسي مي دونه احتمال RA شدن براي ترم اول هست يا نه؟
    سلام
    تبریک می گم

fee خیلی زیاد نیست. اگر توسایت ببینید فکر کنم به تفکیک هم نوشته. شاید حدود 1000$ یا کمتر برای هر ترم. بزم چک کنید.
    برای RA توصیه می کنم با استادایی که با زمینه کاریتون مرتبط هستن تماس بگیرید و بگین که پذیرش گرفتین و بهشون بگین که می خواین براشون کار کنین. اونا هم اگه Position داشته باشن بررسی می کنن cv شمارو.
    TA هم ظاهرا یه پروسه ای داره و حتی تو خیلی دانشگاه ها باید یه دوره هایی رو توی ترم اول با موفقیت بگذرونید و از ترم دوم به احتمال زیاد TA هم میگیرین. اگه می تونید چند ماه اول خودتون دو ساپورت کنید، برید اونجا و از ترم دوم امیدوتر باشید که RA/TA می گیرید. البته تا یه حدی ریسکه دیگه این مسئله! اکثر دانشگاه ها به من گفتن که امسال از طرف دولت ایالتی شون Budget Cut داشتن!!!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

I am sure it is much more better than concordia. The Morgantown is a very nice place to live regards to weather condition. also there are many helpful Iranian students in there. I have sent my application in 15 Dec for MS industrial engineering and I have got admission in mid Feb. The graduate coordinator in IE dept. told me " we offer 1/3 tution waiver for all new students but we do not have TA position. PHD students are in priority for RA position
    This is from a graduate faculty in West Virginia university and I am qouting him" They cut the university budgets to the bones"
    so don't be hopefull about receiving funds..

Junior Member

سلام، كسي computer science اين دانشگاه اپلاي كرده؟ Admission هم گرفته؟!! هنوز به من جواب ندادن!! ميخوام بدونم كلا Computer science هنوز تصميم گيري نكرده يا من reject شدم كه جوابي ازشون نگرفتم!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط salmaniai نمایش پست ها
    سلام، كسي computer science اين دانشگاه اپلاي كرده؟ Admission هم گرفته؟!! هنوز به من جواب ندادن!! ميخوام بدونم كلا Computer science هنوز تصميم گيري نكرده يا من reject شدم كه جوابي ازشون نگرفتم!!
    نه نميشه اينجوري فكر كرد!!! من اواسط مارس مداركم رسيد، چند روز پيش كه ايميل زدم رئيس دانشكده گفت پذيرفته شدي،‌هنوز جواب رسمي هم تو سايت نيومده... حتما به منشي يا رئيس برنامه ايميل بزنيد و سوال كنيد.... انشاله كه پذيرفت شديد

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    معمولا پذیرش رو سریع با email خبر می دن و reject رو پست می کنن و هیچی نمی گن. ای کاش برای شما خلافش اثبات بشه.
    مخالفم..جواب پذیرش دوستم 10 روز پیش با پست اومد..برادرم هم همین طور.. اونایی که واسشون پست شده ناامید نباشند..

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    مخالفم..جواب پذیرش دوستم 10 روز پیش با پست اومد..برادرم هم همین طور.. اونایی که واسشون پست شده ناامید نباشند..
    مرسی که گفتی چون خودمم امیدوار شدم. تو اون پست تجربه خودم و اطرافیانم رو گفتم و با ذکر کلمه معمولا ،قطعیت 100 در صد رو از روش برداشته بودم
    این دوستای شما یه email هم مبنی بر پذیرفته شدن در یافت نکردن؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نه, نامه با I-20 که داخلش بود به دستشون رسید.. قبلش فقط یه email زدن که جوابها با نامه ارسال خواهد شد..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    نه, نامه با I-20 که داخلش بود به دستشون رسید.. قبلش فقط یه email زدن که جوابها با نامه ارسال خواهد شد..
    چطور؟ با فاند پذيرش گرفتيد يا قبلا Bank Statement را فرستاديد؟!! براي من فقط از International Admission ايميل اومده كه پذيرش گرفتم! و بايد Bank Statement را آماده كنم! اما نميدونم براي كي و كجا بايد بفرستم، ايميل زدم هنوز جواب ندادند.

سلام به همه
    من از این دانشگاه پذیرش گرفتم ولی توی نامه ای که برام پست کردن حرفی از فاند نیست و میگه ضمانت بانکی بفرست تا I-20 بفرستیم. من به استادا هم ایمیل کردم (اونایی که کاملا به فیلد من می خورن) ولی مثل قبل از اپلای جواب نمی دن!!!!! این یعنی من باید از RA گرفتن نا امید باشم؟؟ جز RA برای انواع دیگه فاند چکار میشه کرد؟ باید براش اپلای کنم؟ مرسی