صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: University of CHICAGO

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

پیش فرض پاسخ : University of CHICAGO

دانشگاه شیکاگو یکی از بهترین دانشگاه های جهان در زمینه ی علوم انسانیِ. تا اونجایی که میدونم در مقطع دکتری تو رشته های علوم انسانی(بخصوص رشته ادبیات و زبان شناسی) به تمام پذیرفته شدگان تویشن ویور + کاور کامل هزینه ی زندگی میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Bologna

یه برنامه‌ی مطالعات خاورمیانه‌ی قوی هم داره. هرچند تمرکزش روی ایران زیاد نیست

Junior Member

میشه در مورد دپارتمان هنر این دانشگاه به من اطلاعات بدین؟!

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط sabamo نمایش پست ها
    میشه در مورد دپارتمان هنر این دانشگاه به من اطلاعات بدین؟!
    درباره دپارتمان سینما چطور دوستان؟
    http://cms.uchicago.edu

Junior Member hamedpkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology, University of Tehran

دوستان من با یکی از اساتید یک از دانشکده های اینجا که یک ازمایشگاه مجهز و وابسته به دانشکده و انستیتو فرمی هست آشنایی دارم (کاراش معرکن) و یک کار نصف و نیمه مشترک انجام دادم و از مدتها پیش بسیار علاقه دارم که تو این دانشکده (دانشکده زمین شناسی) و تو اون آزمایشگاه با استاد مذبور کار کنم. یکی از دانشجوهای پست داک قبلی ایشون گفتن که من بهش بگم مشکلی نیست راحت میتونی بری و این آزمایشگاه خودش هم تو سایت یک قسمت برای ادمیشن و ارتباط با استاد در این زمینه داره. ولی من هنوز ازش نتونستم بپرسم و علاقه ام رو بگم!!!( میخوام بذارم برا یه فرصت مناسب). و الان دارم برای جی آر ای و تافل میخونم + تحقیقات ..
    سوالم در مورد خود دانشگاه شیکاگو بود. آیا این دانشگاه و بخصوص دانشکده های علوم پایه اش خیلی جی آر ای محور هستن؟ منظورم اینه که اینطوری که الان برای جی آر ای میخونم تا زمان امتحان ادامه بدم؟
    واینکه به نظرتون از الان با استاد راجع به پذیرش صحبت کنم؟ (برای 2014)
    سوال اصلی این شد:d علوم پایه دانشگاه شیکاگو و پذیرشش چطوریاست؟

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

من از یک استاد دانشگاه در آمریکا شنیدم که قبول شدن در رشته فیزیک (گرایش نجوم و ...) این دانشگاه فوق العاده سخت است و به این سختی اش هم در آمریکا معروف است (وقتی داشت حرف میزد دوربینم روشن بود و فیلمش رو هم دارم! ). البته مسلما در همه رشته ها تا این حد تاپ نیست ولی با این حال باز هم reputation آن متناسب با سطح واقعا بالایی که دارد نیست. یعنی بیش از اینکه در بین عوام اسم در کنه، خواص میشناسنش.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

اين نكته ي بسيار جالبي هستش..اين دانشگاه بسيار غوله در هنر و علوم انساني تا جايي كه رنك اين فكالتي 10 هست در جهان در كيو اس اما لااقل در فروم هيچ ايراني اي يافت مي نشود در اون!
    ویرایش توسط zebarjadi : September 28th, 2013 در ساعت 11:40 PM دلیل: حذف نقل قول
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    من از یک استاد دانشگاه در آمریکا شنیدم که قبول شدن در رشته فیزیک (گرایش نجوم و ...) این دانشگاه فوق العاده سخت است و به این سختی اش هم در آمریکا معروف است (وقتی داشت حرف میزد دوربینم روشن بود و فیلمش رو هم دارم! ). البته مسلما در همه رشته ها تا این حد تاپ نیست ولی با این حال باز هم reputation آن متناسب با سطح واقعا بالایی که دارد نیست. یعنی بیش از اینکه در بین عوام اسم در کنه، خواص میشناسنش.
    بله اين نكته خيلي مهميه كه فرمودين!در حيطه هاي هنر مثل ادبيات فوق العاد قوي به نظر مياد ولي آنقدرها هم شناخته شده نيست!آقاي باراك اوباما هم ظاهرا در اين دانشگاه مدتي حقوق تدريس كرده اند :-)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpkh نمایش پست ها
    دوستان من با یکی از اساتید یک از دانشکده های اینجا که یک ازمایشگاه مجهز و وابسته به دانشکده و انستیتو فرمی هست آشنایی دارم (کاراش معرکن) و یک کار نصف و نیمه مشترک انجام دادم و از مدتها پیش بسیار علاقه دارم که تو این دانشکده (دانشکده زمین شناسی) و تو اون آزمایشگاه با استاد مذبور کار کنم. یکی از دانشجوهای پست داک قبلی ایشون گفتن که من بهش بگم مشکلی نیست راحت میتونی بری و این آزمایشگاه خودش هم تو سایت یک قسمت برای ادمیشن و ارتباط با استاد در این زمینه داره. ولی من هنوز ازش نتونستم بپرسم و علاقه ام رو بگم!!!( میخوام بذارم برا یه فرصت مناسب). و الان دارم برای جی آر ای و تافل میخونم + تحقیقات ..
    سوالم در مورد خود دانشگاه شیکاگو بود. آیا این دانشگاه و بخصوص دانشکده های علوم پایه اش خیلی جی آر ای محور هستن؟ منظورم اینه که اینطوری که الان برای جی آر ای میخونم تا زمان امتحان ادامه بدم؟
    واینکه به نظرتون از الان با استاد راجع به پذیرش صحبت کنم؟ (برای 2014)
    سوال اصلی این شد:d علوم پایه دانشگاه شیکاگو و پذیرشش چطوریاست؟

با نگاهي كه به بخش انساني و رشته خودم داشتم به نظر مي رسه خيلي كار سختي باشه پذيرش از اين دانشگاه البته با رزومه خوب هيچي منتفي نيست!رنج پذيرش اين دانشگاه در دكترا ادبيات انگليسي(مسترش رو نداره كلا) از بين 600 اپليكنت 30 نفر بوده سال 2012 !!!!!!!!

سلام دوستان، این سوال رو باید (یا بهتره) yes بزنیم یا No؟؟؟

The University of Chicago has my permission to furnish a report of my academic progress and financial assistance to the donors of any aid that I might receive while attending the University.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین