این متنو نوشتم برای راهنمایی دوستان
اگه اسم جالج رو خواستید میل بزنین برام
خوب یه سری از دوستان سوالاتی داشتند در مورد زبان خوندن در اینگلیس
با توجه به اینکه خودم این مراحل رو طی کردم گفتم برای شما توضیح بدم که راحتر باشید
من خودم برای ویزا از دبی اقدام کردم که اگه تقریبا 200 درهم بیشتر پول بدین نیازی به این نیست که وقت بگیرید و معمولا همون وقت بهتون وقت می دن

ویزا ی خوده من 20 روزه اومد
هزینه ای که برای ویزا دادم 700 در هم بود تقریبا
در مورد کالج : من خودم از یکی از موسساتی که دانشجو اعزام می کنند از اتفاق از معروف ترین های اینکار هم هست میخواستم اقدام کنم وقتی در مورد کالجی که می خواستم من ثبت نام کنم پرسیدم گفت یکی دو تا ایرانی توش هست اما برای خوده کالج که میل زدم گفت 27 تا ایرانی داریم الان
تصور من بر اینه که بدترین موردی که میشه توی یه کالج باهاش برخورد کنین اینه که محیط ایرانی باشه که در این صورت خیلی فرقی با اینکه فرضا ایران یا دبی کلاس برید نداره
من از طریق سایت بریتیش کنسول کالج .........رو انتخاب کردم که چندین شعبه در شهر های مختلف داره و نسبتا معتبر هستو خودم شخصا با کالج مکاتبه کردم و ثبت نام کردم

من شهر آکسفورد رو انتخاب کردم
هزینه ی خوده کلاس ها بستگی به میزان ساعت کلاس در هفته داره و تقریبا از 220 پوند در هفته شروع میشه تا 270-80 پوند
هزینه ی اسکان هم از هفته ای 125 شروع میشه به بالا
از لحاظ موقعیت این کالجی که انتخاب کردم تقریبا بهترین جای شهره وتوی مرکز شهر قرار داره
بیشتر دانشجو ها هم اینجا قشر جوان و از کشور های ایتالیا و اسپانیا و فرانسه هستند
در مورد کلاس ها هم چون جای دیگه ای کلاس نرفتم نمی تونم مقایسه کنم اما نسبت به کلاسهای فوق برنامه ای که توی ایران درش شرکت می کردم خیلی بهتر هست
کلاس ها معمولا 12 نفره هست و اکثر دانشجو ها هم 2-3 هفته اینجا اقامت دارند البته هستند
در مورد غذا هم انجا خیلی رستوران و فست فود هست با قیمت 4-5 پوند می تونین غذا تهیه کنید که البته طبعا هم قیمت پایین تر وجود داره هم بالاتر
در مورد ایاب و ذهاب هم اینجا اگه توی یه منطقه بخواین تردد کنید برای یک ماه هزینه ی اتوبوس 37 پوند هست
اگه سوال دیگه ای داشتید همینجا پ خ بدین یا میل بزنید
موفق باشید