من unconditional offer دارم و خوب به خاطر همین که تعریف این دوره رو شنیدم پرسیدم نظر شما رو هم بدونم اما خوب هزینه اش نمیدونم می ارزه یا نه برای یه دوره ۴ هفته ایش ۱۲۰۰ پونده. چون شنیدم که کلا انگلیسیا پولکی ان گفتم قبلش یه مشورت بکنم.
با این حال اگه بدونم در کل دوره مسترم میتونه مفید باشه و بهم کمک کنه میتونم شرکت کنم.
البته شنیدم گویا شهرداری ام تو انگلیس یه دوره هایی برگزار میکنه که مجانی ان شما در این مورد اطلاعات دارین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
دوره های pre sessional که قبل از ورود به دوره اصلی برگزار میشه از اونجایی که کاملا تخصصی و متناسب با رشته شما طراحی میشه، بسیار مفید، آموزنده و کاربردیه.
اگر دانشگاه به شما برای دوره اصلی تون conditional offer داده باشه، شما ملزم به گذروندن این دوره هستید و هیچ بخشی از اون هم اختیاری نیست
اگر unconditional offer داشته باشید، خودتون محاسبه کنید ببینید اگر پرداخت هزینه ش براتون میسره، حتما این دوره رو شرکت کنید. اگر نیست، میتونید با بچه هایی که در دوره شرکت میکنن ارتباط برقرار کنید و جزواتشون رو کپی کنید و درطول دوره تحصیلیتون استفاده کنید.
اما در کل شرکت در اونها رو بهتون پیشنهاد میکنم مخصوصا که میگید زبانتون متوسط هست