صفحه 14 از 48 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما ویزای همسر دارید؟ چون تنها ویزای 27 ماهه موجود اونه. اینطوری که خوب شما هر دوره ای با هر مشخصاتی تو هر کالجی میتونید برید و هیچ کالجی هم پول شما رو پس نمیده چون ویزایی لازم نیست بگیرید.

بله من ویزای همسر دارم و همانطور که عرض کردم مقصود تقویت مهارت گفتاری و شنیداری زبان از سطح متوسط به سطح ایده آل است.اینکه حالا چه دوره ای باشه و اینکه چه جایی با شرایط من همخوانی داره نمی دونم ونیاز به راهنمایی دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mba123 نمایش پست ها
    من در همان ابتدا گفتم در کل شرایطمو بتفضیل. در لندن و قیمتش هم مناسب باشه که بهتر.
    سلام
    اگر احتیاج به ویزا ندارید کالج shane global رو توی لندن توصیه می کنم به سایتش برید قیمتهاش مناسبه و از اعتبار خوبی برخورداره . یکی از دوستای من اونجا بود و از اونجا راضی بود

Junior Member

گویا این داستان داشتن یه سطحی از زبان جدی شده . من دیروز یکی از دوستام که ساکن منچستر هست رو فرستادم امار 7 -8 تا کالج توی منچستر رو در بیاره که تقریبا همه گفته بودن داشتن یه سطحی از زبان بخاطر قوانین جدید لازمه . و گفته بودن باید برای اقدام به پذیرش B2 LEVEL رو داشته باشم. حالا من خودم هم مکاتبه هایی کردم جوابشون بیاد باز اطلاع رسانی میکنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sahel نمایش پست ها
    گویا این داستان داشتن یه سطحی از زبان جدی شده . من دیروز یکی از دوستام که ساکن منچستر هست رو فرستادم امار 7 -8 تا کالج توی منچستر رو در بیاره که تقریبا همه گفته بودن داشتن یه سطحی از زبان بخاطر قوانین جدید لازمه . و گفته بودن باید برای اقدام به پذیرش B2 LEVEL رو داشته باشم. حالا من خودم هم مکاتبه هایی کردم جوابشون بیاد باز اطلاع رسانی میکنم
    خیر براساس قوانین کنونی که نزدیک به یک سال هم هست که تصویب شده و چیز جدیدی نیست باید B1 باشید. هنوز قانون مربوط به B2 تصویب نشده است.

Junior Member

یعنی من اشتباه متوجه شدم یا دوستم ؟ پس اینا چی میگفتن ؟! راستی مصاحبه رو ظاهرا با اسکایپ انجام میدن . تکلیف ما چیه که پرت های اسکایپمون بسته و نمیتونیم ازش استفاده کنیم توی ایران ؟ فکر میکنین بشه درخواست کرد از اوو،وو مصاحبه شیم ؟

یعنی من اشتباه متوجه شدم یا دوستم ؟ پس اینا چی میگفتن ؟! راستی مصاحبه رو ظاهرا با اسکایپ انجام میدن . تکلیف ما چیه که پرت های اسکایپمون بسته و نمیتونیم ازش استفاده کنیم توی ایران ؟ فکر میکنین بشه درخواست کرد از اوو،وو مصاحبه شیم ؟
    راه حلش زیاد سخت نیست
    استفاده از وی پی ان (3 تومن خرجشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    راه حلش زیاد سخت نیست
    استفاده از وی پی ان (3 تومن خرجشه)
    سلام بعضی کالج ها هم هستن که احتیاج به مصاحبه ندارن وجود مصاحبه قانون کلی نیست

ApplyAbroad Guru

بله میتونید از طریق یاهو یا موارد دیگر هم مصاحبه بشید. در ضمن همانطوری که دوستمان گفتند کالج هایی هم هستند که نیازی به اسکایپ برای مصاحبه ندارند.

Junior Member

سلام
    شما هم ميتوانيد از طريق اسكايپ يا برنامه هاي كه امكان مصاحبه تصويري دارند تست زبان بدهيد يا بعضي از كالج ها هستند كه بصورت كتبي تست زبان ميگيرند كه يا بايد به طور مستقيم از كالج زبان بپرسيد يا از نماينده كالج ....در ايران اگر داشته باشد
    و اسكايپ به خاطر يك سري مسايل امنيتي و مشكلاتي كه اخيرا در تظاهرات بعد از انتخاب پيش امد به كل دچار مشكل شد و فقط پارس انلاين هست مشكل ندارد و بايد از برنامه اي استفاده كنيد كه اين مشكل رو برطرف كنه و بگفته دوستمون 3000 تومان هست من اين برنامه رو 1 سال دارم و 1 ثانيه هم قطعي در اسكايپ ندارم
    علي.
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

Junior Member

سلام من با یه کالج دیگه هم تماس گرفتم.اینم سایتش http://apexcollege.org.uk/ بهم گفت خانومه که باید یه سطحی از زبان رو داشته باشم و چقدر زبان خوندی ؟ گفتم سلف استادی و در حد همون کورس های دانشگاهیم .جواب داد شما برای ویزا به امتیاز پذیرش نیاز دارید و هوم آفیس از ما این سرتیفیکیت رو میخواد . شما میتونی آیلتس بدی و نمرشو برامون ارسال کنی ... :-|
    والا نمیدونم اگه بازم میخواین بگین نیازی نیست خودتونم تماس بگیرین بپرسین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)