صفحه 15 از 48 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sahel نمایش پست ها
    سلام من با یه کالج دیگه هم تماس گرفتم.اینم سایتش http://apexcollege.org.uk/ بهم گفت خانومه که باید یه سطحی از زبان رو داشته باشم و چقدر زبان خوندی ؟ گفتم سلف استادی و در حد همون کورس های دانشگاهیم .جواب داد شما برای ویزا به امتیاز پذیرش نیاز دارید و هوم آفیس از ما این سرتیفیکیت رو میخواد . شما میتونی آیلتس بدی و نمرشو برامون ارسال کنی ... :-|
    والا نمیدونم اگه بازم میخواین بگین نیازی نیست خودتونم تماس بگیرین بپرسین
    شما جواب ما رو دقیق نخوندید. کالج به کالج فرق داره. همه کالج ها نمیخواند ولی خیلی هاشون هم میخواند. حرف شما تناقضی با حرف من که نداره.

Junior Member

من دیپلم فنی‌ حرفه ای‌ هستم و چند ساله که درسم تموم شده. فکر می‌کنید بتونم برای کلاس زبان یا کالج زبان از انگلیس پذیرش بگیرم؟ به نظرتون بهم ویزا میدن ؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Toofaan نمایش پست ها
    من دیپلم فنی‌ حرفه ای‌ هستم و چند ساله که درسم تموم شده. فکر می‌کنید بتونم برای کلاس زبان یا کالج زبان از انگلیس پذیرش بگیرم؟ به نظرتون بهم ویزا میدن ؟
    چرا نشه صد در صد میشه .
    فقط یک چیزی شما اجازه خروج از کشور را دارید

Junior Member

سلام

میدونم سوال تکراری هستش ، اما پیدا نکردم از جمعه تا حالا دارم میگردم .

من در مدارک مورد نیاز برای سفارت برای اقدام دانشجویی خوندم که 60 میلیون برای 6 ماه باید گردش مالی داشته باشید. اما برای دوره های کالج زبان چیزی پیدا نکردم

با یه شرکتی صحبت کردم گفت که باید 1 ماه 15 میلیون تو حسابت باشه و اگر زن و شوهر باشید باید 30 تومان 1 ماه در حسابت باشه.

میخواستم نظر شما عزیزان رو در مورد این قضیه بودنم

Junior Member

کجا گفتن 60 میلیون گردش حساب ؟ !!!! شما باید هزینه یک سال زندگی (لندن 7200 پوند و شهرهای دیگه 5400 پوند) + شهریه یکسال دانشگاه رو تو حساب داشته باشید و این پول تا 28 روز قبل از وقت سفارت باید بدون گردش توی حسابتون باشه یا اگه گردش دارید حتی واسه یک روز هم از این سقف کمتر نشه وگرنه ریجکت میشید
    اطلاعات کامل رو از ukba بگیرید
    ویرایش توسط ali-sahel : February 28th, 2011 در ساعت 11:43 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moham نمایش پست ها
    سلام

میدونم سوال تکراری هستش ، اما پیدا نکردم از جمعه تا حالا دارم میگردم .

من در مدارک مورد نیاز برای سفارت برای اقدام دانشجویی خوندم که 60 میلیون برای 6 ماه باید گردش مالی داشته باشید. اما برای دوره های کالج زبان چیزی پیدا نکردم

با یه شرکتی صحبت کردم گفت که باید 1 ماه 15 میلیون تو حسابت باشه و اگر زن و شوهر باشید باید 30 تومان 1 ماه در حسابت باشه.

میخواستم نظر شما عزیزان رو در مورد این قضیه بودنم
    در مدارک مورد نیاز صد بار پرینت بانکی ششرح داده شده شما از کجا این رو خوندید؟

سلام دوستان.
    بنده برای سپتامبر 2011 از دانشگاه کویین مری لندن پذیرش گرفتم. می خوام برای سه ماه تابستان (از جون تا اوت) کلاس زبان خود دانشگاه را برم. آیا می تونم ویزای دانشجویی انگلیس رو زود بگیرم؟ آیا مدرکی لازمه از دانشگاه ببرم سفارت؟ (برای اینکه دانشگاه تازه تو آوریل به سفارت CAS من رو اعلام می کنه.)
    ممنون

Junior Member

Lightbulb پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sahel نمایش پست ها
    کجا گفتن 60 میلیون گردش حساب ؟ !!!! شما باید هزینه یک سال زندگی (لندن 7200 پوند و شهرهای دیگه 5400 پوند) + شهریه یکسال دانشگاه رو تو حساب داشته باشید و این پول تا 28 روز قبل از وقت سفارت باید بدون گردش توی حسابتون باشه یا اگه گردش دارید حتی واسه یک روز هم از این سقف کمتر نشه وگرنه ریجکت میشید
    اطلاعات کامل رو از ukba بگیرید
    ممنون از پاسختون ، در مدارک ویزای مدرسه زبان حرف از گردش 60 بود برای همین شک کردم .

اگر لینک مدارک مورد نیاز سفارت رو بهم بدید یک دنیا ممنون میشم .(برای زبان)

1- دوستان معمولا میگن که 60 65 روزه کارها درست میشه از پذیرش تا گرفتن ویزا ، تاریخ پرینت مالی برای کی باید باشه ؟ 28 روز قبلا از سفارت یا اینکه همین الان میتونم پول رو بریزم ؟

2- از طریق موسسه ها اقدام کنم یا اینکه خودم اقدام کنم ؟ برادر من در Coventry هستش کارهای پذیرش رو میتونه انجام بده .
    موسسه های اعزام میتونن کمک بیشتری برای ویزا باشن؟!

3- در فرمها مثل اینکه در مورد بستگان هم پرسیده شده که در انگلستان هستند یا نه ؟! برادر من که 6-7 سال پیش غیرقانونی وارد شده و الان اقامت داره ، من اسمی ازش ببرم یا نه ؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moham نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ، در مدارک ویزای مدرسه زبان حرف از گردش 60 بود برای همین شک کردم .

اگر لینک مدارک مورد نیاز سفارت رو بهم بدید یک دنیا ممنون میشم .(برای زبان)

1- دوستان معمولا میگن که 60 65 روزه کارها درست میشه از پذیرش تا گرفتن ویزا ، تاریخ پرینت مالی برای کی باید باشه ؟ 28 روز قبلا از سفارت یا اینکه همین الان میتونم پول رو بریزم ؟

2- از طریق موسسه ها اقدام کنم یا اینکه خودم اقدام کنم ؟ برادر من در Coventry هستش کارهای پذیرش رو میتونه انجام بده .
    موسسه های اعزام میتونن کمک بیشتری برای ویزا باشن؟!

3- در فرمها مثل اینکه در مورد بستگان هم پرسیده شده که در انگلستان هستند یا نه ؟! برادر من که 6-7 سال پیش غیرقانونی وارد شده و الان اقامت داره ، من اسمی ازش ببرم یا نه ؟!
    لینک خاصی برای ویزای زبان وجود نداره. جواب همه سوالاتون رو در فروم میتونید پیدا کنید.
    در مورد برادرتون لطفا حالا که دارید میرید انگلیس تفکرات ایرانی رو فراموش کنید. مطمئن باشید اطلاعات شما را دارند و اگه راستش رو نگید و بفهمند میتونند 10 سال ورود شما رو ممنوع کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    چرا نشه صد در صد میشه .
    فقط یک چیزی شما اجازه خروج از کشور را دارید

بله من سربازی معاف هستم

فقط مساله اینکه میگن قانون‌های جدید سختگیرانه شدن. من آیلتس ندارم و می‌خوام برای زبان از بیگیننر اقدام کنم به نظرتون می‌شه الان ؟

شما میدونین که قانون جدید چیه دقیقا و از کی‌ اجرا می‌شه؟

من خواهرم که انگلیسیش بهتر از من هستش سایت سفارت انگلیس رو خونده و میگه که فرقش به نظرش اینکه فقط دیگه تایر ۴ نمیدن. باید از طریق ستیودنت ویزا اقدام کنی‌ که اونم حد اکثر واسه دوره‌های ۱۱ ماه میدن. می‌خواستم ببینم که قانون آیلتس رو از کجا میگن
    چون خواهرم ندیده بود تو سایت چیزی در این مورد نوشته باشه. و اینکه اگه درسته از کی‌ اجرا می‌شه از اول آوریل یا آخر آوریل؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)