صفحه 16 از 48 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Toofaan نمایش پست ها
    بله من سربازی معاف هستم

فقط مساله اینکه میگن قانون‌های جدید سختگیرانه شدن. من آیلتس ندارم و می‌خوام برای زبان از بیگیننر اقدام کنم به نظرتون می‌شه الان ؟

شما میدونین که قانون جدید چیه دقیقا و از کی‌ اجرا می‌شه؟

من خواهرم که انگلیسیش بهتر از من هستش سایت سفارت انگلیس رو خونده و میگه که فرقش به نظرش اینکه فقط دیگه تایر ۴ نمیدن. باید از طریق ستیودنت ویزا اقدام کنی‌ که اونم حد اکثر واسه دوره‌های ۱۱ ماه میدن. می‌خواستم ببینم که قانون آیلتس رو از کجا میگن
    چون خواهرم ندیده بود تو سایت چیزی در این مورد نوشته باشه. و اینکه اگه درسته از کی‌ اجرا می‌شه از اول آوریل یا آخر آوریل؟
    قوانین جدید احتمالا از 6 آوریل اجرا خواهند شد که هنوز هم هیچ قطعیتی در مورد آنها وجود ندارد البته اگر شما تا قبل از آن CAS را بگیرید به نوعی در برابر این تغییرات مصون شده اید.

در مورد فرق Tier 4 و Student Visitor، تفاوت فقط در طول دوره نیست و از زمین تا آسمان فرق وجود دارد. عملا شانس شما برای ویزیتور بسیار پایین بوده و افسر ویزا میتواند به هر دلیلی شما را رد کند ولی در مورد Tier 4 اینطور نیست.

Junior Member

فقط مساله اینکه میگن قانون‌های جدید سختگیرانه شدن. من آیلتس ندارم و می‌خوام برای زبان از بیگیننر اقدام کنم به نظرتون می‌شه الان ؟
    من چند جایی اقدام کردم گیر دادن واسه سطح زبانم نمیدونم چطوره گویا کالج ها با هم فرق میکنن . شما از چند جا استعلام کن بلکه بشه از سطح پایین اقدام کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sahel نمایش پست ها
    من چند جایی اقدام کردم گیر دادن واسه سطح زبانم نمیدونم چطوره گویا کالج ها با هم فرق میکنن . شما از چند جا استعلام کن بلکه بشه از سطح پایین اقدام کنی
    دوستانی که در جریان هستند اگر کالج ای‌ که با سطح پائین هم پذیرش میده به ما رو میشناسید لطف کنید اسمش رو بفرمائین

Junior Member

سلام
    از پاسخ های دوستان ممنونم

من تصمیم رو گرفتم ، اما الان نمیدونم باید از کجا شروع کنم.

برم پیش وکیل یا نه ؟!

اگر دوستان با تجربه بیان و بگن که قدم به قدم من باید چیکار کنم ممنون میشم.

Junior Member

اول حساب بانکیت رو درست کن . توی مدت یک ماهی که باید از موندن پول توی حسابتون بگذره کارای پذیرش رو پیگیری کن
    1 حساب بانکی
    2- جستجو برای کورس مورد نظر و گرفتن پذیرش از کالج مورد نظر
    3-تکمیل مدارک و شرایط . ( ترجمه مدارک...پرینت گردش حساب که شرایط خودش رو داره و باقی قضایا ..... )
    این تاپیک رو هم مطالعه بفرمایید
    4-وقت سفارت
    و انشالله ویزا رو بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sahel نمایش پست ها
    اول حساب بانکیت رو درست کن . توی مدت یک ماهی که باید از موندن پول توی حسابتون بگذره کارای پذیرش رو پیگیری کن
    1 حساب بانکی
    2- جستجو برای کورس مورد نظر و گرفتن پذیرش از کالج مورد نظر
    3-تکمیل مدارک و شرایط . ( ترجمه مدارک...پرینت گردش حساب که شرایط خودش رو داره و باقی قضایا ..... )
    این تاپیک رو هم مطالعه بفرمایید
    4-وقت سفارت
    و انشالله ویزا رو بگیرید

ممنون

کالج مورد نظر رو در Coventry پیدا کردم که highly trusted هستند . فقط باید برم هزینه هاش رو ببینیم چطوره.

در مورد وقت سفارت من کل تاپیک وقت سفارت رو خوندم هیچی نفهمدیم !

وقت سفارت رو بعد از اینکه همه مدارک آماده شد بگیرم ؟! یعنی اگر من فردا پول به حساب بریزم و 1 ماه بمونه و وقت سفارت 2 ماه دیگه باشه مشکلی پیش نمیاد ؟!

من آیلتس Overal 5 دارم مشکلی پیش نمیاد برای ویزا ؟!

در مرحله 3 شما گفتید گردش حساب و .... گردش حساب اجباری هستش؟!

سفارت از ایران وقت بگیرم یا برم ابوظبی و ....

پیشاپیش از پاسخ ها سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-mahyar نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز كالج زياد هست و اختلاف قيمت زياد هست شما چطوري ميخواهيد متوجه بشيد كدوم خوبه كدوم بده ؟؟؟؟//
    وقت سفارت هم به صورت اينترنتي بايد بگيريد
    شما زماني كه پول رو در حساب ريختي 10 روز مانده به پايان مدت زمان اون وقت براي وقت اقدام ميكنيد
    گردش حساب اگه نبريد يا پرينت حسابتون درست نباشه رد ميشويد خيلي راحت چون بعد از كاس دومين مدرك مهم هست و نباشد يا موجودي كم باشد ردردردردردرد
    به نظر من با توجه به احتمال اجرا شدن قانون جديد در اوريل از دبي اقدام كنيد.
    ممنون ----- قطعا اختلاف قیمت زیاد است ، اما مقصد من Coventry هستش که در UKBA کلا 7 تا Trust داره و در انجمن خوندم که اونهایی که High هستند خیلی بهتر هستند و احتمال رد شدن درخواست ویزا را کمتر می کنند . در مورد خوب و بد بودن کالج ها مگه میشه فهمید ؟!

منظور شما از پرینت همون برای 2 نفر 25 - 30 میلیون هستش ؟! با علاوه بر اون باید گردش هم بیاریم ؟!

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moham نمایش پست ها
    ممنون ----- قطعا اختلاف قیمت زیاد است ، اما مقصد من Coventry هستش که در UKBA کلا 7 تا Trust داره و در انجمن خوندم که اونهایی که High هستند خیلی بهتر هستند و احتمال رد شدن درخواست ویزا را کمتر می کنند . در مورد خوب و بد بودن کالج ها مگه میشه فهمید ؟!

منظور شما از پرینت همون برای 2 نفر 25 - 30 میلیون هستش ؟! با علاوه بر اون باید گردش هم بیاریم ؟!
    بله سفارت یک لیست دارد که تمام کالج های زبان و دانشگاه و موسسه را رتبه بندی کرده .
    شما اسم کالج را بگو تا برات چک کنم. ببینم در چه رتبه ای است

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان درباره مسائل مربوط به ویزا در تاپیک های مربوطه طرح سوال و بحث نمایید.
    ویرایش توسط saeid_plove : March 2nd, 2011 در ساعت 05:16 PM
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    بله سفارت یک لیست دارد که تمام کالج های زبان و دانشگاه و موسسه را رتبه بندی کرده .
    شما اسم کالج را بگو تا برات چک کنم. ببینم در چه رتبه ای است

سلام
    فعلا این
    City College Coventr و این
    Henley College Coventr مد نظر من هستند ، اما قسمت هاشون بالاست ، اگر ارزون تر هم جایی سراغ دارید معرفی کنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)