صفحه 18 از 48 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

سلام و تشکر از زحمات دوستان
    من چند تا سوال دارم:
    1.شما اینجا میگید دیگه بدون ایلتس نمی شه پذیرش زبان گرفت و رفت انگلیس.من هرچی سایت home office رو چرخیدم،این و ندیدم.می شه یه لینک بدید بی زحمت
    2. شرکت های اعزام دانشجو می گن که باید با ویزای استیودنت ویزیتور برم.شما میگید فرقش با ویزای تایر 4 از زمین تا اسمونه.می شه کمی توضیح بدید فرق هاشو...
    3.می دونم یکی از فرقاش اینه که دیگه قابل تمدید نیست.اما من نمی خوام برگردم ایران بعد از 11 ماه.چه راهی پیشنهاد می کنید؟
    4.برای گرفتن cas باید پول کالج رو پرداخت کنم اول.که حدود 10 میلیون تومان است.بعد اون پولی که می خوام تو حسابم بخوابونم می تونه فقط هزینه زندگی باشه یا باید یه 10 میلیون هم تو حسابم بزارم واسه پول کالجی که قبلا پرداخت شده؟!!!
    مرسی از وقت و راهنماییتون
    راستی یه سوال هم واسه یکی از دوستام بپرسم،داشتن ایلتس برای همه جور ویزای انگلیسی اجباری شده (سرمایه گذاری،توریستی و ...) یا فقط برای تایر 4؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط michel نمایش پست ها
    من چند تا سوال دارم:
    1.شما اینجا میگید دیگه بدون ایلتس نمی شه پذیرش زبان گرفت و رفت انگلیس.من هرچی سایت home office رو چرخیدم،این و ندیدم.می شه یه لینک بدید بی زحمت
    2. شرکت های اعزام دانشجو می گن که باید با ویزای استیودنت ویزیتور برم.شما میگید فرقش با ویزای تایر 4 از زمین تا اسمونه.می شه کمی توضیح بدید فرق هاشو...
    3.می دونم یکی از فرقاش اینه که دیگه قابل تمدید نیست.اما من نمی خوام برگردم ایران بعد از 11 ماه.چه راهی پیشنهاد می کنید؟
    4.برای گرفتن cas باید پول کالج رو پرداخت کنم اول.که حدود 10 میلیون تومان است.بعد اون پولی که می خوام تو حسابم بخوابونم می تونه فقط هزینه زندگی باشه یا باید یه 10 میلیون هم تو حسابم بزارم واسه پول کالجی که قبلا پرداخت شده؟!!!
    راستی یه سوال هم واسه یکی از دوستام بپرسم،داشتن ایلتس برای همه جور ویزای انگلیسی اجباری شده (سرمایه گذاری،توریستی و ...) یا فقط برای تایر 4؟؟؟
    داشتن ایلتس برای افرادی که به صورت tier 4 میخوان برن اجباریه. بسته به نوع کلاس زبان حداقل ایلتس 4. کسی که ویزیتوری میخواد بره دیگه نیازی به ایلتس نداره ولی شانس گرفتن ویزاش خیلی پایینه. هر پولی که پرداخت کنید به کالج، اگر در cas گفته بشه دیگه نیازی نیست اون مقدار رو در بانک داشته باشید (البته این موضوع برای سیستم PBS هستش). شما بهتره بری ایلتس بگیری بعد بری که بعدا بتونی بمونی.
    هر نوع ویزایی هم ایلتس نمیخواد، بستگی داره به نوع ویزا که فرد میخواد اقدام کنه.
    سوال اولتم لینکش رو میزارم اینجا برات:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...ent-policy.pdf

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط gelavizh نمایش پست ها
    ببخشید دوستان اگه یه دوره 4 ماهه بخوام برم و 1 بچه 1.5 ساله دارم یه کالج خوب یعنی هم سطح اموزشش خوب باشه هم پولش مناسب و هزینه زندگی بالایی نداشته باشه 1 حدودا چقد میشه 2 کجا رو پیشنهاد میکنید3 هزینه مهد اونجا چقده؟
    مرسی
    شما برای یه همچین دوره ای نمیتونید همراهی داشته باشید. به عبارتی فرزندتون رو نمیتونید بیارید برای دوره زبان.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    شما برای یه همچین دوره ای نمیتونید همراهی داشته باشید. به عبارتی فرزندتون رو نمیتونید بیارید برای دوره زبان.
    ایشون اگرTier 4 باشه میتونه بچه رو ببره چون هنوز قانون مربوط به منع همراه برای دوره های زیر فوق لیسانس اجرایی نشده و از جولای اجرا میشه.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ایشون اگرTier 4 باشه میتونه بچه رو ببره چون هنوز قانون مربوط به منع همراه برای دوره های زیر فوق لیسانس اجرایی نشده و از جولای اجرا میشه.
    برای دوره ی 4 ماهه ؟

ApplyAbroad Guru

من چند تا سوال دارم:
    داشتن آیلتس برای یه سری ویزا مثل Tier 1 از اول هم اجباری بود. حالا برای Tier 4 هم اجباری شده.

اینکه شما باید جطوری برید و یا نرید به خودتون بستگی نه به حرف موسسه هایی که من میدونم خیلی هاشون به اسم ویزای ویزیتور کلی دانشجو رو تو دردسر میندازند. ویزای ویزیتور فقط بحث قابلیت تمدید و اجازه کار نیست بلکه مشکل اینه که این ویزا PBS نیست یعنی افسر ویزا شخصا و با صلاحدید شخصی تصمیم میگیره. افسر ویزا باید قانع بشه که هدف شما واقعا درس خوندنه و اینکه بعد تموم شدن درس به کشورتون برمیگردید. این کار بسیار سخیته بخصوص برای کشوری مثل ایران که توش خیلی از همین دانشجوها هنوز ویزا نگرفته دارند به پناهندگی فکر میکنند و دقیقا به خاطر کارهای خلاف این عزیزان بوده که دیگه Home Office به هیچی اطمینان نداره. وگرنه خیلی از کشورها مثلا مالزی و سنگاپور و تایلند اصلا دانشجوهاشون Tier 4 اقدام نمیکنند چون نمیخواند پول رو یک ماه تو حسابشون بخوابونند و برای همین راحت ویزیتور میگیرند.

شما اگر زبانتون واقعا خوبه به نظرم 2 ماه آیلتس بخونید میرزه چون واقعا نمره 4.0 خیلی پایینه. اگر نه، راهی جز ویزیتور ندارید و از ایران هم خیلیها ویزیتور گرفتند و رفتند و مشکلی نبوده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    برای دوره ی 4 ماهه ؟
    من طول دوره رو اصلا دقت نکردم. بله برای دوره زیر 6 ماه در حال حاضر نمیتونند همراه ببرند و از جولای اصلا دیگه امکانش نیست.

Junior Member

مرسی اقا چاوش و اقا هومن از راهنمایی کاملتون
    میخوام بدونم اگه من با ویزیتور برم و چند ماه زبان بخونم تو انگلیس و اونجا ایلتس رو بگیرم. بعد پذیرش دانشگاه بگیرم،می تونم از انگلیس خارج شم مثلا بیام یک ماه دبی و تو اون یک ماه کارای ویزای تایر 4 برای دانشگاهمو از دبی انجام بدم و دوباره وارد انگلیس شم بلافاصله؟ (یعنی مجبور نیستم حتما برگردم ایران که،فقط باید از انگلیس یه سر خارج شم؟؟)
    یه چیز دیگه این که من با دوستم و مادرش 3 نفری می خوایم بریم که اونا هم ایلتس ندارن.اگه دوستم ویزا بگیره می تونه مامانش و با خودش بیاره؟یا بر عکس اگه مامانش ویزا بگیره می تونه فرزند زیر 18 سالش رو با خودش بیاره؟(یکی می گفت اگه مادرش ویزای زبان بگیره،فرزند زیر 18 سالش می تونه بیاد اونجا رایگان بره دبیرستان !!) اما من از پست های شما اینجوری فهمدم که انگار ویزیتور اجازه بردن همراه رو نداره. پس اینم یکی دیگه از فرقای ویزیتور و تایر 4 میشه؟؟
    ممنون از وقتتون

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

مرسی اقا چاوش و اقا هومن از راهنمایی کاملتون
    میخوام بدونم اگه من با ویزیتور برم و چند ماه زبان بخونم تو انگلیس و اونجا ایلتس رو بگیرم. بعد پذیرش دانشگاه بگیرم،می تونم از انگلیس خارج شم مثلا بیام یک ماه دبی و تو اون یک ماه کارای ویزای تایر 4 برای دانشگاهمو از دبی انجام بدم و دوباره وارد انگلیس شم بلافاصله؟ (یعنی مجبور نیستم حتما برگردم ایران که،فقط باید از انگلیس یه سر خارج شم؟؟)
    یه چیز دیگه این که من با دوستم و مادرش 3 نفری می خوایم بریم که اونا هم ایلتس ندارن.اگه دوستم ویزا بگیره می تونه مامانش و با خودش بیاره؟یا بر عکس اگه مامانش ویزا بگیره می تونه فرزند زیر 18 سالش رو با خودش بیاره؟(یکی می گفت اگه مادرش ویزای زبان بگیره،فرزند زیر 18 سالش می تونه بیاد اونجا رایگان بره دبیرستان !!) اما من از پست های شما اینجوری فهمدم که انگار ویزیتور اجازه بردن همراه رو نداره. پس اینم یکی دیگه از فرقای ویزیتور و تایر 4 میشه؟؟
    ممنون از وقتتون
    اصلا بحث ویزیتوری مطرح نیست. شما برای زیر 6 ماه نمیتونید هیچ گونه همراه داشته باشید. همراه در انگلیس یعنی همسر و فرزند زیر 18 سال. پدر و مادر هم جزوش حساب نمیشه. شما از انگلیس خارج بشید و پذیرش داشته باشید مثل بقیه افراد میتونید tier 4 اقدام کنید. در ضمن باز هم میگم که گرفتن ویزای ویزیتوری خیلی سخت تر از دادن یک امتحان ایلتس در ایران هستش که بشه نمره ی 4 یا 5 اورد. بسیار به صرفه تر هم هست. البته این فقط یک پیشنهاد هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این لیست شما قدیمیه چون تقریبا هر روز توسطUKBA بروز میشه. لینکش اینه:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...nsorseducation

دوستان من یه چیزی به ذهنم رسید.هدف اینه که ما فقط بریم انگلیس.واسه خیلی از مردم زبان خوندن فقط یک بهونه است واسه انگلیس رفتن.حالا دارم فکر می کنم نمی شه یه چیز بهتری خوند و ویزا گرفت رفت؟مثلا یه کالجی بریم که یه دوره فنی حرفه ای با مدرک معتبر بین المللی بدن.
    من خودم علاقه دارم یه دوره در زمینه فاینانس بگذرونم که یه مدرک معتبر هم ازش بگیرم.حالا حتما هم نباید دانشگاه باشه.احتمالا اونجا موسسات معتبری (کالجی) پیدا می شه که ادم همچین دوره هایی بره بجای زبان؟؟؟

باز هم تشکر از وقتتون
    ویرایش توسط michel : April 26th, 2011 در ساعت 05:36 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)