صفحه 19 از 48 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط michel نمایش پست ها
    دوستان من یه چیزی به ذهنم رسید.هدف اینه که ما فقط بریم انگلیس.واسه خیلی از مردم زبان خوندن فقط یک بهونه است واسه انگلیس رفتن.حالا دارم فکر می کنم نمی شه یه چیز بهتری خوند و ویزا گرفت رفت؟مثلا یه کالجی بریم که یه دوره فنی حرفه ای با مدرک معتبر بین المللی بدن.
    من خودم علاقه دارم یه دوره در زمینه فاینانس بگذرونم که یه مدرک معتبر هم ازش بگیرم.حالا حتما هم نباید دانشگاه باشه.احتمالا اونجا موسسات معتبری (کالجی) پیدا می شه که ادم همچین دوره هایی بره بجای زبان؟؟؟

باز هم تشکر از وقتتون
    بله میشه ولی شرایط گرفتن ویزا برای این دوره ها راحت تر از زبان نیست. باز هم باید آیلتس داشته باشید و یا اینکه ویزای ویزیتور بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    اصلا بحث ویزیتوری مطرح نیست. شما برای زیر 6 ماه نمیتونید هیچ گونه همراه داشته باشید. همراه در انگلیس یعنی همسر و فرزند زیر 18 سال. پدر و مادر هم جزوش حساب نمیشه. شما از انگلیس خارج بشید و پذیرش داشته باشید مثل بقیه افراد میتونید tier 4 اقدام کنید. در ضمن باز هم میگم که گرفتن ویزای ویزیتوری خیلی سخت تر از دادن یک امتحان ایلتس در ایران هستش که بشه نمره ی 4 یا 5 اورد. بسیار به صرفه تر هم هست. البته این فقط یک پیشنهاد هستش.
    دقیقا همینه. من نمیدونم این وحشت از آیلتس چیه؟ نمره 4.0 خیلی نمره پایینیه و من مطمئن هستم خیلیها به راحتی میتونند این نمره رو بگیرند. بعضی از دانشجوها وقتی میگی آیلتس فکر میکنند که باید 7.0 بشند درحالیکه نمره 4.0 رو با یکی دو ماه معلم خصوصی و کلاس فشرده میشه رسید. برای ویزای ویزیتور سختیهای کار 100 بار بیشتر از آیلتس 4.0 خواهد بود. من به نظرم از یکی دو ماه دیگه که این مساله کاملا در بین متقاضیان جا بیافته دیگه همه میرند دنبال گرفتن آیلتس.

Junior Member

خب چشم من مشکل ایلتس رو برطرف می کنم.فکر می کنم همین الان هم برم امتحان بدم دیگه 4 رو می ارم ،اما ممنون می شم یه توضیحی در مورد سایر رشته هایی که اونجا تو کالج برگزار می شه،هزینه هاش و میزان اعتبار مدارکش هم تو انگلیس و هم خارج انگلیس بفرمایید.دوراهای مربوط به فاینانس و بورس می شه تو کالج پیدا کرد با مدرک معتبری که بعدا بشه باهاش کار کرد؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط michel نمایش پست ها
    خب چشم من مشکل ایلتس رو برطرف می کنم.فکر می کنم همین الان هم برم امتحان بدم دیگه 4 رو می ارم ،اما ممنون می شم یه توضیحی در مورد سایر رشته هایی که اونجا تو کالج برگزار می شه،هزینه هاش و میزان اعتبار مدارکش هم تو انگلیس و هم خارج انگلیس بفرمایید.دوراهای مربوط به فاینانس و بورس می شه تو کالج پیدا کرد با مدرک معتبری که بعدا بشه باهاش کار کرد؟
    سلام
    دوره ها مختلف است
    مثل a-level و ...
    دوره های معلمی زبان مثل ESOL
    دوره های فشرده زبان
    دوره های آمادگی برای فوق لیسانس و.........
    دوره های دیگه

شما چی دوست داری .
    البته اگر من درست متوجه شده باشم منظور شما فقط زبان نیست درسته .

کسی برای این سوال من پاسخی نداره؟!!
    خیلی وقته منتظرم. ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط aplly_me_2013 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان گرامی؛

اطلاعات احتمالا لازم یا موثر : من میخوام زبان انگلیسی رو در حدّی مسط
    باشم که در آینده بتونم نویسنده (مثلا رمان نویس) بشم . اینو گفتم تا مشخص بشه که
    چنین آینده ای برای خودم ترسیم کردم و با چنین هدفی میخوام زبان یاد بگیرم. و نه
    مثلا برای کسب شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاهی یا داشتن شغل تجاری و ... .

برای تقویت و یا رسیدن به این سطح از زبان کدام شیوه ی تحصیل در
    انگلستان برایم مناسب است؟ آیا دوره های خاصی که فقط برای نویسندگان باشه، وجود
    داره؟ غیر از پذیرش در رشته های آکادمیکی مثلا ادبیات انگلیسی راه مناسبتر چیست؟
    یا اینکه همین دوره هایی که اینجا بحث شده شامل حال کسانی چون من هم میشه؟

اینکه در ایران مجرد باشم یا متأهل تاثیری در راستای پیشنهادهایی که
    میدهید داره؟ یعنی اینکه همسری در ایران داشته باشم یا نه؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aplly_me_2013 نمایش پست ها
    کسی برای این سوال من پاسخی نداره؟!!
    خیلی وقته منتظرم. ..
    در انگلیس دوره های مختلفی وجود دارد برای یاد گرفتن زبان و ....

اگر بخواهید آکادمیک و در دانشگاه ادامه تحصیل دهید .
    در مورد رشته شما باید سایت دانشگاه ها را نگاه کنی و یا سرچ کنی چنین رشته ای هست اگر هست در کدام دانشگاه ها و به چه سطح زبانی نیاز هست .

Junior Member

سلام . من براي سپتامبر پذيرش دارم براي دوره ي مستر با آيلتس 6 . با توجه به وقت سفارتم ، از 18 آگست زودتر نميتونم برم انگليس . براي هيچ دوره زباني هم ثبت نام نكردم ، فقط دارم همينجا ميرم كلاس چت . به نظر شما اونجا سر كلاسها دچار مشكل نميشم ؟
    اينكه يك ماه زودتر برم اونجا كافي هست واسه راه افتادنم يا خيلي خوشبينانه دارم فكر ميكنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط strayphd نمایش پست ها
    سلام . من براي سپتامبر پذيرش دارم براي دوره ي مستر با آيلتس 6 . با توجه به وقت سفارتم ، از 18 آگست زودتر نميتونم برم انگليس . براي هيچ دوره زباني هم ثبت نام نكردم ، فقط دارم همينجا ميرم كلاس چت . به نظر شما اونجا سر كلاسها دچار مشكل نميشم ؟
    اينكه يك ماه زودتر برم اونجا كافي هست واسه راه افتادنم يا خيلي خوشبينانه دارم فكر ميكنم ؟
    اخه چه جور زبانی؟ 10 سالم بمونی نمیتونی مثل خودشون حرف بزنی یا بنویسی. تو کلاسم مسلما مشکل داری ولی به مرور زمان بهتر میشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط strayphd نمایش پست ها
    یک ماه کافیه برای اینکه راهتون بندازه تا حداقل دچار مشکل حاد نشید.
    در عین حال هم شروع کنید فیلم و سریال های انگلیسی (نه آمریکایی)/BBC نگاه کنید تا آشناتر بشید.

Junior Member

سلام دوستان من چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:

من میخوام برم انگلیس برای تحصیل.و مبخوام آشپزی بخونم تو منچستر.ولی تصمیم گرفتم اول برای دوره ی زبان برم بعد برای لیسانس ثبت نام کنم. من میخوام بدونم مثلا اگه برای یه دوره زبان اقدام کنم و ثبت نام کنم آیا وقتی سر وقتم میرم سفارت به من ویزا میدن برای دوره زبان؟ نمیگن این بابا 50 میلیون پول تو حصاب داره آیلتس 5 هم داره بعد برای زبان داره میره اونجا؟ و اینکه کلا کار دارن به این جریان یا نه؟ مثلا نمیگن چون کل هزینه ی دوره شما 4000 هزار پوند هست و دوره ی سنگینی از نظر مالی نیست ما ویزا نمیدیم؟؟

آیا بهتره من از همین الان باری یه دوره کارشناسی ثبت نام کنم یا با ثبت نام تو همین دوره زبان و گرفتن پذیزش سفارت به من ویزا میده؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)