صفحه 20 از 48 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:

من میخوام برم انگلیس برای تحصیل.و مبخوام آشپزی بخونم تو منچستر.ولی تصمیم گرفتم اول برای دوره ی زبان برم بعد برای لیسانس ثبت نام کنم. من میخوام بدونم مثلا اگه برای یه دوره زبان اقدام کنم و ثبت نام کنم آیا وقتی سر وقتم میرم سفارت به من ویزا میدن برای دوره زبان؟ نمیگن این بابا 50 میلیون پول تو حصاب داره آیلتس 5 هم داره بعد برای زبان داره میره اونجا؟ و اینکه کلا کار دارن به این جریان یا نه؟ مثلا نمیگن چون کل هزینه ی دوره شما 4000 هزار پوند هست و دوره ی سنگینی از نظر مالی نیست ما ویزا نمیدیم؟؟

آیا بهتره من از همین الان باری یه دوره کارشناسی ثبت نام کنم یا با ثبت نام تو همین دوره زبان و گرفتن پذیزش سفارت به من ویزا میده؟؟

سلام
    1. اولا پذیرش کارشناسی تمام شده
    2. برای زبان قبلا توضیح داده شده چه کار باید بکنید .

Junior Member

آقا چرا همه میگن قبلا توضیح داده شده؟؟ من کجا میتونم پیدا کنم؟ باید بشینم 200 صفحه رو بخونم که هرکی یه چیزی گفته!! اگه همه مطالب مفید و کاربردی رو صفحه اول بزارین به خدا کسی هی سوال نمیکنه.

ممنون میشم جواب سوالم رو بدین .. یه سوال دیگه هم داشتم. فرقی داره که مثلا برای دوره انگلیسی یه دانشگاه معروف اقدام کنید یا یه موسسه زبان؟؟ چون اختلاف پولیش زیاده میگم.مثلا دانشگاه سالفورذ یه دوره زبان 18 هفته ای رو میگه 2500 پوند.ولی یه موسسه دیگه دوره 1 ساله رو میگه 2500 پوند.حالا گرفتن apply از معروفه یا معمولیه نقشی تو دادن ویزا داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

نه کاری ندارن 1 میلیارد داشته باشی آیتلس 9 هم داشته باشی میدن کاری ندارن اما دوره های اینطوری رو مثل این که قبل از رفتن باید یک جا بریزید براشون مثلا ایرلند زیر 6 هرار یورو هست نمی دونم این رو
    اگر منچستر بخواین دیگه برای لیسانس نمی تونید ثبت نام کنید اما دوره زبان رو چرا میتونید شما دیپلم دارید فقط ؟ اگه پیش دانشگاهی یا فوق دیپلم ندارید باید یه داره IFP برید که نصفش زبانه .

برای سوال دومتون فقط مدرسه زبان باید جزو لیست UKBA باشه اگر باشه شما 100% ویزا میگیرید کاریم ندارن شهریه دوره چه قدره فقط شما مدارک + حسابتون کامل باشه (هزینه یک سال زندگی + شهریه دوره)

فرقی نمی کنه به اون صورت ! اگر دانشگاه میخوای زبان بخونی به نظرم همون IFP برو وگرنه نمیارزه دور زبان تو دانشگاه همون مدرسه های زبان مقرون به صرفه ترن

Junior Member

ممنونم ازت دوست من.من لیسانس حقوق دارم ولی میخوام اشپزی و هتلداری بخونم.پس میتونم دوره زبان بردارم ممنون.

در مورد اون پول..من 30 میلیون بزارم بانک کافیه؟ این هزینه ی یک سال زندگی و .. جدا از اون 12700 پوندی هست که باید بزاریم تو حساب برای 1 ماه بمونه یا نه؟

من امروز برای 3-4 تا موسسه درخواست فرستادم برای دوره زبان.فقط یه سوال دارم..بعضی هاشون میگن ما student visitor visa میدیم چون دوره زبان 6 ماه هست.. حالا اگه من برای 7 ماه درخواست زبان بدم سفارت به من ویزا 1 ساله میده حداقل؟

بعضی از درخواست هامو فرستادم و گفتن بررسی میشه و بعد نامه ای میدیم که باید deposite بدم.ولی بعضی هاشون همون اول deposite رو میخوان.من چطور میتونم از اینجا پرداخت کنم با اینکه debit کارت ندارم؟

چند جا تو شرایط پرداخت خوندم که اگه همه ی پول دوره رو الان بدین برای ویزا گرفتن براتون خیلی کمک میکنه.. میشه راهنمایی کنید که چطور پرداخت کنم بهتره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad نمایش پست ها
    نه کاری ندارن 1 میلیارد داشته باشی آیتلس 9 هم داشته باشی میدن کاری ندارن اما دوره های اینطوری رو مثل این که قبل از رفتن باید یک جا بریزید براشون مثلا ایرلند زیر 6 هرار یورو هست نمی دونم این رو
    اگر منچستر بخواین دیگه برای لیسانس نمی تونید ثبت نام کنید اما دوره زبان رو چرا میتونید شما دیپلم دارید فقط ؟ اگه پیش دانشگاهی یا فوق دیپلم ندارید باید یه داره IFP برید که نصفش زبانه .

برای سوال دومتون فقط مدرسه زبان باید جزو لیست UKBA باشه اگر باشه شما 100% ویزا میگیرید کاریم ندارن شهریه دوره چه قدره فقط شما مدارک + حسابتون کامل باشه (هزینه یک سال زندگی + شهریه دوره)

فرقی نمی کنه به اون صورت ! اگر دانشگاه میخوای زبان بخونی به نظرم همون IFP برو وگرنه نمیارزه دور زبان تو دانشگاه همون مدرسه های زبان مقرون به صرفه ترن

سلام دوستان

دانشگاه ما گفته كه از كساني كه انگليسي زبان نيست كشورشون يا به زبان انگليسي دوره هاشون رو نگذروندن ، يك امتحان ميگيرند و اگر نياز به ارتقاء زبان داشتند براشون دوره هاي پارت تايم زبان به صورت رايگان ميذارن !!
    من آيلتس 6 دارم .به نظر شما نيازي هست كه يك دوره زبان قبل از دانشگاه هم اونجا برم مثلا دوره هاي 2 يا 4 هفته اي ؟ يا همين دوره اي كه دانشگاه قراره بذاره براي وضعيت من خوبه ؟
    ویرایش توسط superwise : June 3rd, 2011 در ساعت 05:22 PM

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    سلام دوستان

دانشگاه ما گفته كه از كساني كه انگليسي زبان نيست كشورشون يا به زبان انگليسي دوره هاشون رو نگذروندن ، يك امتحان ميگيرند و اگر نياز به ارتقاء زبان داشتند براشون دوره هاي پارت تايم زبان به صورت رايگان ميذارن !!
    من آيلتس 6 دارم .به نظر شما نيازي هست كه يك دوره زبان قبل از دانشگاه هم اونجا برم مثلا دوره هاي 2 يا 4 هفته اي ؟ يا همين دوره اي كه دانشگاه قراره بذاره براي وضعيت من خوبه ؟
    فکر کنم دوره های دانشگاه کافی باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
    آقا چرا همه میگن قبلا توضیح داده شده؟؟ من کجا میتونم پیدا کنم؟ باید بشینم 200 صفحه رو بخونم که هرکی یه چیزی گفته!! اگه همه مطالب مفید و کاربردی رو صفحه اول بزارین به خدا کسی هی سوال نمیکنه.

ممنون میشم جواب سوالم رو بدین .. یه سوال دیگه هم داشتم. فرقی داره که مثلا برای دوره انگلیسی یه دانشگاه معروف اقدام کنید یا یه موسسه زبان؟؟ چون اختلاف پولیش زیاده میگم.مثلا دانشگاه سالفورذ یه دوره زبان 18 هفته ای رو میگه 2500 پوند.ولی یه موسسه دیگه دوره 1 ساله رو میگه 2500 پوند.حالا گرفتن apply از معروفه یا معمولیه نقشی تو دادن ویزا داره؟
    سلام
    دوست عزیز فرق زیادی برای شما ندارد
    چون شما یک مدت باید با نحوه تلفظ لغات اینجا اشنا بشید خیلی از لغاتی که ما بلدیم اینجا نقش متفاوتی تو تلفظ پیدا میکند و شما اول به این تلفظ ها و موارد دیگر اشنا یید پیدا کنید بعد جدی تر ادامه دهید
    این مشکلی هست که سریع سراغ ما های تازه وارد میاد و باید از کسانی که تجربه دارند کمک و پیشنهاد گرفت و جلو بریم
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

Junior Member

سلام دوستان

من فوق لیسانس مکانیک هستم. و می خوام برای این دوره های زبان اقدام کنم و آیلتس آکادمیک 6 دارم می خوام برم انگلیس هم زبانمو قویتر کنم هم اگه بشه بازار کار اونجا رو بررسی کنم و شاید هم برای دکترا اقدام کنم.
    تو یکی از تاپیکها یه کالج تو لندن معرفی شده بود به اسم towin tower که دوره 6 ماهش تقریبا 2000 پوند در میاد و یکسالش 3700 پوند. می خوام برای همین کالج اقدام کنم.

به نظرتون کدوم ویزا برای من مناسبتره؟ تایر4؟ اصلا فرق این ویراها با هم چیه؟ اگه برای دوره 6 ماهش اقدام کنم می تونم ویزای تایر 4 بگیرم.
    برای گرفتن این ویزا چقد پول باید تو حسابم باشه؟ من خواهرم تو حسابش 20 میلیون داره راهی داره نامه رو از حساب بانکی خواهرم بدم؟
    چه مدت طول می کشه تا این کالج ها پذیرش بدن؟
    شهریه این دانشگاهها رو چطور باید پرداخت کنم میشه بعد اینکه ویزا گرفتم تو انگلیس پرداخت کنم؟
    دوستان اگه کالج دیگه ای سراغ دارن تو لندن که ارزونتره و رنک شم بالاتره لطفا به من معرفی کنن ممنون میشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فوق لیسانس مکانیک هستم. و می خوام برای این دوره های زبان اقدام کنم و آیلتس آکادمیک 6 دارم می خوام برم انگلیس هم زبانمو قویتر کنم هم اگه بشه بازار کار اونجا رو بررسی کنم و شاید هم برای دکترا اقدام کنم.
    تو یکی از تاپیکها یه کالج تو لندن معرفی شده بود به اسم towin tower که دوره 6 ماهش تقریبا 2000 پوند در میاد و یکسالش 3700 پوند. می خوام برای همین کالج اقدام کنم.

به نظرتون کدوم ویزا برای من مناسبتره؟ تایر4؟ اصلا فرق این ویراها با هم چیه؟ اگه برای دوره 6 ماهش اقدام کنم می تونم ویزای تایر 4 بگیرم.
    برای گرفتن این ویزا چقد پول باید تو حسابم باشه؟ من خواهرم تو حسابش 20 میلیون داره راهی داره نامه رو از حساب بانکی خواهرم بدم؟
    چه مدت طول می کشه تا این کالج ها پذیرش بدن؟
    شهریه این دانشگاهها رو چطور باید پرداخت کنم میشه بعد اینکه ویزا گرفتم تو انگلیس پرداخت کنم؟
    دوستان اگه کالج دیگه ای سراغ دارن تو لندن که ارزونتره و رنک شم بالاتره لطفا به من معرفی کنن ممنون میشم؟
    شما هر ویزایی که اقدام کنید همون رو میگیرید.برای این جور کورس ها یا باید Student visa tier4 بگیرین یا Student visitor visa که اولی خیلی راحت تره و فرق های زیادی هم با هم دارن از جمله اجازه کار مدت اقامت و تمدید شدنشون.که در مورد کار هم باید بگم قانون از دیروز عوض شد که دانشجوهای دوره زبان دیگه اجازه کار ندارن ( بد بخت شدیم چون منم برای دوره زبان دارم میرم )
    پول تو حسابتون برای 28 روز باید به مبلغ 7200 پوند برای 9 ماه زندگی + مبلغ کورستون در حسابتون باشه.به ریال حساب کنید ببینید چقدر میشه.
    بعد از واریز مبلغ و ارسال مدارک 1 هفته ای پذیرش میدن.
    شهریه هم بستگی داره یا باید بیعانه بریزین از اینجا هم میتونید همش رو بدین.باید از کالج بپرسین بهتون میگن چطور پرداخت کنید.
    برای tier 4 طول تحصیل نباید کمتر از 6 ماه باشه و همچنین نیازمند حداقل ایلتس 4 هستید در هر 4 مهارت.
    ویرایش توسط chavosh : June 13th, 2011 در ساعت 10:08 PM

Junior Member

دوستان برای این دوره ها الزاما باید همزمان برای اقدام در دوره ها برای اسکان هم اقدام کنم؟ چون هزینه اسکان تو این کالج ها خیلی گرونه من یک سری هاستل با قیمت مناسب در اینترنت پیدا کردم. شبی 5 پوند در لندن!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)