صفحه 22 از 48 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    1-اول اینکه هیچ روشی غیرمنطقی تر و غیرعلمی تر از قضاوت براساس عکس های یک سایت و یا طراحی سایت نیست!!! من اینجا چند تا مورد مشابه رو دیدم. شما سایت خیلی از دانشگاه های بزرگ دنیا رو که برید این رو متوجه میشید. همین الان سایت دانشگاه متروپلیتن لندن رو به عنوان یکی از بدترین دانشگاه های انگلستان با سایت دانشگاه برمینگهام به عنوان یکی از دانشگاه های مطرح جهان مقایسه کنید. اینکه عکس نداره یا از این حرفها، هیچ اهمیتی نداره.
    2-رتبه بندی های دولت براساس میزان تبعیت کالج یا موسسه آموزشی از مقررات و قوانین مهاجرتی و آموزشیه. هرچقدر این رتبه بالاتر باشه موسسه از اعتبار بالاتری برخورداره و مقررات رو بهتر داره رعایت میکنه. اگر رتبه کالج پایین مثلا در حد B و شهریه آن زیر 2000 پوند در سال باشه خطر معلق شدن مجوز کالج و درنتیجه ویزای دانشجویانش وجود داره. اتفاقی که قبلا هم چندین بار افتاده. در حال حاضر رتبه کالج اثری در گرفتن ویزا نداره ولی از سال 2012 این مساله موثر خواهد بود.
    والا آقا هومن مقایسه که نکردم بیشتر کیفیت برام مهمه.همین متروپولیتن که میگین دوره زبانش برای 3-4 هفته 4000 پونده! ولی بقیه کالج هارو که نگاه کردم دیدم همه تو همین سطح از نظر مبلغی هستند. بالاترینشون کاپالان بود که 3600 پوند در سال بود.

از نظر رتبه هم که گفتم کدومشون high trusted & A trusted هستند.

این 2 تا موسسه هم چندین ساله دارن کار میکنن و اعتبار دارن فقط خواستم بدونم از نظر کیفیت چطورن.حالا باز اگه بچه ها توی منچستر کالج برای زبان میشناسن که خوبه به من سایتشو بدن ممنون میشم.

راستی آقا هومن واقها دانشگاه متروپولیتن بده؟ یا منظورتون طراحی سایتش بود؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
    والا آقا هومن مقایسه که نکردم بیشتر کیفیت برام مهمه.همین متروپولیتن که میگین دوره زبانش برای 3-4 هفته 4000 پونده! ولی بقیه کالج هارو که نگاه کردم دیدم همه تو همین سطح از نظر مبلغی هستند. بالاترینشون کاپالان بود که 3600 پوند در سال بود.

از نظر رتبه هم که گفتم کدومشون high trusted & A trusted هستند.

این 2 تا موسسه هم چندین ساله دارن کار میکنن و اعتبار دارن فقط خواستم بدونم از نظر کیفیت چطورن.حالا باز اگه بچه ها توی منچستر کالج برای زبان میشناسن که خوبه به من سایتشو بدن ممنون میشم.

راستی آقا هومن واقها دانشگاه متروپولیتن بده؟ یا منظورتون طراحی سایتش بود؟
    ابتدا باید بگم که این قیمتهای کالج ها رو از کجا شما دیدید؟ اولا دوره های دانشگاه ها اصلا به درد کسی که میخواد بره زبان بخونه نمیخوره. در ضمن شهریه دوره یک ساله کاپلان در حدود 9 هزار پونده و این 3600 پوندرو اشتباه دیدید. به طور کلی معمولا شهریه دوره یکساله کالج های Highly Trusted بالای 4 هزار پوند در ساله.

درمورد سوال آخر بله متروپولتین یکی از بدترین دانشگاه های انگلیسه که حتی تو رنکینگ ها هم نیست. یه طوری بی هویته. گرینیچ و وست مینستر تو دانشگاه های با رنکینگ پایین خیلی بهتر هستند.

ApplyAbroad Guru

دوست من زبان فقط برای من بهونه گرفتن ویزا هست من زبانم خوبه دارم 6 سال زبان میخوندم ایران چون من برنامه ازدواج دارم اونجا.گفتم حالا که دارم پول میدم یه جا برم خوب باشه.

شما منچستر هستین؟ خودتون اطلاع دارین a2z خوبه؟
    اگر برنامه ازدواج دارید حتما از تغییرات احتمالی مطلع هستید؟

Junior Member

ابتدا باید بگم که این قیمتهای کالج ها رو از کجا شما دیدید؟ اولا دوره های دانشگاه ها اصلا به درد کسی که میخواد بره زبان بخونه نمیخوره. در ضمن شهریه دوره یک ساله کاپلان در حدود 9 هزار پونده و این 3600 پوندرو اشتباه دیدید. به طور کلی معمولا شهریه دوره یکساله کالج های Highly Trusted بالای 4 هزار پوند در ساله.

درمورد سوال آخر بله متروپولتین یکی از بدترین دانشگاه های انگلیسه که حتی تو رنکینگ ها هم نیست. یه طوری بی هویته. گرینیچ و وست مینستر تو دانشگاه های با رنکینگ پایین خیلی بهتر هستند.
    آقا هومن این سایت دومی رو یه نگاه بندازین.زده highly trusted و شهریه 1 سالش 3000 پونده.

Junior Member

اگر برنامه ازدواج دارید حتما از تغییرات احتمالی مطلع هستید؟
    نه والا چه تغییراتی؟؟

ApplyAbroad Guru

آقا هومن این سایت دومی رو یه نگاه بندازین.زده highly trusted و شهریه 1 سالش 3000 پونده.
    میدونم منم گفتم معمولا نه همیشه.

ApplyAbroad Guru

نه والا چه تغییراتی؟؟
    در بخش مهاجرت گفته شده.

Junior Member

اگه یه دوره شش ماهه یا یه ساله دوره زبان انتخاب کنیم بعدش مثل ویزاهای دانشجویی اجازه داریم بمونیم و دنبال کار بگردیم؟و لطفا لینکی که توش توضیح داده از جولای با ویزای تایر 2 نمیشه کار کرد اگه کسی جاشو میدونه لطفا لینکشو بزاره. میشه بجای دوره های زبان دوره های نرم افزاری انتخاب کرد؟ اینجوری ویزا میدن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    اگه یه دوره شش ماهه یا یه ساله دوره زبان انتخاب کنیم بعدش مثل ویزاهای دانشجویی اجازه داریم بمونیم و دنبال کار بگردیم؟و لطفا لینکی که توش توضیح داده از جولای با ویزای تایر 2 نمیشه کار کرد اگه کسی جاشو میدونه لطفا لینکشو بزاره. میشه بجای دوره های زبان دوره های نرم افزاری انتخاب کرد؟ اینجوری ویزا میدن؟
    ممنون
    خیر بزای دوره زبان اگه برین اجازه کار ندارین.شما هر دوره ای که میخواین میتوننین برین کار ندارن چی هست و اگه مدارک کامل باشه ویزا میدن.من خودم دوره زبان دارم میرم و اقدام کردم.

Junior Member

منظور من بعد از اتمام دوره زبان هست میشه مثل ویزاهای تحصیلی موند و دنبال کار گشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)