صفحه 23 از 48 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    منظور من بعد از اتمام دوره زبان هست میشه مثل ویزاهای تحصیلی موند و دنبال کار گشت؟
    میشه تمدید کرد ولی هزینه تمدید اینجا بالا است .

کار شما نمیتوانی کار کنی اجازه کار را از شما گرفتند و

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    میشه تمدید کرد ولی هزینه تمدید اینجا بالا است .

کار شما نمیتوانی کار کنی اجازه کار را از شما گرفتند و
    البته براساس قوانین کنونی اگر کار پیدا کنید میتونید ویزا رو به Tier 2 تبدیل کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    البته براساس قوانین کنونی اگر کار پیدا کنید میتونید ویزا رو به Tier 2 تبدیل کنید.
    هومن جان ولی همونطور که گفتین اگه با ویزای tier4 بیان برای دوره زبان اجازه کار ندارن و وقتی هم که دوره اشون تموم بشه باید یه چیزی داشته باشن که براش دوباره بخوان تمدید بگیرن.و کار پیدا کردن هم منوط بر داشتن اجازه کار سفید هست دیگه درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
    هومن جان ولی همونطور که گفتین اگه با ویزای tier4 بیان برای دوره زبان اجازه کار ندارن و وقتی هم که دوره اشون تموم بشه باید یه چیزی داشته باشن که براش دوباره بخوان تمدید بگیرن.و کار پیدا کردن هم منوط بر داشتن اجازه کار سفید هست دیگه درسته؟
    اجازه کار سفید یعنی چی؟؟ این اصطلاح رو کی به شما گفته چون چنین چیزی در قوانین وجود نداره. شما اگر در حین تحصیل و یا بعد از اون بتونید شرکتی پیدا کنید که شما رو بخواهد استخدام کند و شرایط لازم رو داشته باشه میتونید ویزا رو به Tier 2 تبدیل کنید. شما الان برای یک دوره یکساله چهار ماه ویزای اضافی دارید و اگر بتونید در اون زمان این کار رو بکنید امکان تبدیل ویزا رو خواهید داشت.

Junior Member

یعنی اگه بتونم یه کمپانی پیدا کنیم که حاضر باشه با من قرارداد امضا کنه و منو استخدام کنه امکان گرفتن ویزای کار هست!! دوستانی که اطلاع دقیقی در این مورد دارن لطفا نظر بدن این مسئله برای من خیلی مهمه. من رشتم مکانیکه سابقه کار هم دارم هدف من از اقدام برای دوره زبان همینه که برم دنبال کار بگردم.

Junior Member

دوستان لطف کنن آدرس سایتی که قوانین رو توضیح داده برام بزارن من تو سایت سفارت چیزی ندیدم .

ممنون از همه دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    یعنی اگه بتونم یه کمپانی پیدا کنیم که حاضر باشه با من قرارداد امضا کنه و منو استخدام کنه امکان گرفتن ویزای کار هست!! دوستانی که اطلاع دقیقی در این مورد دارن لطفا نظر بدن این مسئله برای من خیلی مهمه. من رشتم مکانیکه سابقه کار هم دارم هدف من از اقدام برای دوره زبان همینه که برم دنبال کار بگردم.
    باید شرکتی که شما رو استخدام میکنه مجوز اخذ Tier2 داشته باشه و شغل پیشنهادی شرایط مندرج در قوانین رو داشته باشه. در اونصورت میتونید ویزای کار بگیرید. قوانین رو از www.ukba.homeoffice.gov.uk میتونید ببینید.

Junior Member

سلام من ویزای دانشجویی دارم متاسفانه بدلیل مشکلاتی که برای کارم درایران پیش امد مجبورشدم 2ماه قبل به ایران بیام میخواستم بدونم که چگونه میتونم معتبر بودنویزام رو چک کنم آخه مدت اقامت من درایران از 8 هفته مرخصیم بیشتر شده.ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pey_azh نمایش پست ها
    سلام من ویزای دانشجویی دارم متاسفانه بدلیل مشکلاتی که برای کارم درایران پیش امد مجبورشدم 2ماه قبل به ایران بیام میخواستم بدونم که چگونه میتونم معتبر بودنویزام رو چک کنم آخه مدت اقامت من درایران از 8 هفته مرخصیم بیشتر شده.ممنون
    باید از دانشگاه یا کالج بپرسید. اگر شما رو به دولت گزارش کرده باشند دیگه ویزاتون کنسل شده.

Junior Member

ببخشید اینو اینجا می نویسم شاید اینجا جاش نباشه .با توجه به اون چیزی که تو سایت ukba دیدم حتی اگه job offer هم داشته باشم باید شغلی پیدا کنم که هیچ کس در انگلیس قادر به انجامش نباشه . حتی اگه کارم تو shortage list باشه. بازم احتمال گرفتن ویزا نیست!!!!!!! درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)