صفحه 27 از 48 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

سلام دوستان من همین امروز به عضویت این سایت در اومدم من اواخر سال 89 در یک کالج ثبت نام کردم برای 48 هفته اما وقتی نصف شهریه رو پرداخت کردم نامه تاییدیه برای 6 ماه بود وقتی اعتراض کردم گفتن که قوانین دولت اجازه بیشتر از 6 ماه برای کالج زبان رو به ما نمیده من هم مدتی صبر کردم تا دوباره در سال 90 ایمیلی زدن که قانون تغییر کرده و ما میتونیم به شما student visitor visa بدیم به مدت 11 ماه در صورت موافقت تایید کنید.؟من شیندم که ویزا ویزیتور دیگه قابل تمدید نیست و حتما باید از انگلستان خارج بشم 3 تا سوال دارم که اگر کسی بتونه راهنمایم کنه ممنون میشم
    1: راهی برای تمدید در خود انگلستان بعد از اتمام دوره وجود داره ؟؟ لطفا نگین پاسخ داده شده چون همه صفحات رو گشتم ! اگر هست به طور مثال برام توضیح بدین بینهایت ممنون میشم
    2: اگر هیچ راهی جهت تمدید و ادامه تحصیل بدون خروج از انگلستان وجود نداره میشه به ایران بر نگشت و از کشور ثالث مثل دبی یا ترکیه اقدام به ویزای تحصیلی کرد که امکان موافقتش بیشتره ؟؟؟
    3: من سال پیش شاغل بودم و تمام مدارکم برای سال پیش ترجمه شده از جمله بیمه ، گردش حساب حقوقیم و یک حساب که 15 میلیون تومان به مدت 2 ساله توش هست فکر میکنین الان که دیگه سر کار نمیرم مدرک قابل توجه دیگه ای میتوم برای گرفتن مطمئن تر ویزا به سفارت ببرم تا کمی خیالم آسوده تر باشه؟؟(مدارک واجب و محکم چی ببرم) که بیشتر کمکم کنه؟
    بینهایت سپاس گزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pargol63 نمایش پست ها
    سلام دوستان من همین امروز به عضویت این سایت در اومدم من اواخر سال 89 در یک کالج ثبت نام کردم برای 48 هفته اما وقتی نصف شهریه رو پرداخت کردم نامه تاییدیه برای 6 ماه بود وقتی اعتراض کردم گفتن که قوانین دولت اجازه بیشتر از 6 ماه برای کالج زبان رو به ما نمیده من هم مدتی صبر کردم تا دوباره در سال 90 ایمیلی زدن که قانون تغییر کرده و ما میتونیم به شما student visitor visa بدیم به مدت 11 ماه در صورت موافقت تایید کنید.؟من شیندم که ویزا ویزیتور دیگه قابل تمدید نیست و حتما باید از انگلستان خارج بشم 3 تا سوال دارم که اگر کسی بتونه راهنمایم کنه ممنون میشم
    1: راهی برای تمدید در خود انگلستان بعد از اتمام دوره وجود داره ؟؟ لطفا نگین پاسخ داده شده چون همه صفحات رو گشتم ! اگر هست به طور مثال برام توضیح بدین بینهایت ممنون میشم
    2: اگر هیچ راهی جهت تمدید و ادامه تحصیل بدون خروج از انگلستان وجود نداره میشه به ایران بر نگشت و از کشور ثالث مثل دبی یا ترکیه اقدام به ویزای تحصیلی کرد که امکان موافقتش بیشتره ؟؟؟
    3: من سال پیش شاغل بودم و تمام مدارکم برای سال پیش ترجمه شده از جمله بیمه ، گردش حساب حقوقیم و یک حساب که 15 میلیون تومان به مدت 2 ساله توش هست فکر میکنین الان که دیگه سر کار نمیرم مدرک قابل توجه دیگه ای میتوم برای گرفتن مطمئن تر ویزا به سفارت ببرم تا کمی خیالم آسوده تر باشه؟؟(مدارک واجب و محکم چی ببرم) که بیشتر کمکم کنه؟
    بینهایت سپاس گزارم
    من به شما میگم قبلا پاسخ داده شده چون این مورد بارها توسط خود من پاسخ داده شده. به جای اینکه بیاییید و صد تا سوال تکراری که ده بار جواب داده شده بپرسید و این حرف همیشگی رو تکرار کنید که همه صفحات رو گشتم برید درست فروم رو بخونید. به هر حال من جواب شما رو برای دفعه صد و یکم میدم ولی در پست های بعدی ادعای الکی نکنید
    1-شما از اول ویزاتون ویزیتور بوده که بیشتر از 6 ماه نمیتونستید ویزا بگیرید. بله بعدا قانون عوض شد و برای دوره های زبان طول ویزای ویزیتور به 11 ماه افزایش پیدا کرد
    2-شما امکان تمدید ندارید و این مساله بارها در فروم توضیح داده شده. هیچ راهی نداره.
    3-خیر از کشور دیگری به جز کشوری که در اونجا اقامت دارید یعنی ایران نمیتونید اقدام کنید. در ضمن کی گفته شانس شما در کشورهای دیگه بیشتر از ایرانه؟؟؟

Junior Member

مرسی اذ اینکه برای بار ۱۰۱ به سوال من ناوارد هم جواب دادین من واقعا زبونم بابته تشکر قاصره!!!!!!
    دوست عزیز شما که این قدر مهربونی یکم خوش اخلاقتر هم میتونی راهنمایی کنی البته کاملا حق بهتون میدم اما باور کن چشم درد گرفتم بسکه همه این فروم رو خوندم درسته شما ۴ بار راجع به این موضوع گفته بودین من متوجه شدم که نمیشه ویزا ویزیتور رو تمدید کرد اما میخواستم بدونم هیچ راه گریزی وجود نداره که بعد از اتمام بتونم بمونم که شما فرمودین خیر من چون میخوام اونجا کار هم بکنم البته در جای شخصی نه دولتی مربوط به یکی از وابستگانم گفتم شاید بشه نوع ویزا رو تبدیل کرد قبل از اتمام تاریخ یا از تبصره خاصی استفاده کرد؟ که به طور قاطع خیر رو شنیدم ببخشید اگر منظورم واضح نبود.
    راستش در مورد شانس در کشورهای دیگه با چند تا از دوستانی که قبل از من برای این کار اقدام کرده بودن صحبت کردم و اونها این نظر رو داشتن همین!!راستش برای همین موضوع هست که الان ۷ ماه که پول واریز کردم به حساب کالج اما میترسم به سفارت مراجع کنم البته اگه شما میگین ایران خیلی بهتره حتما همین طوره به دلیل تجربتون، من ممنون میشم هر راهنمایی مفیدی که به شانس موفق شدنم بیشتر کمک میکنه بهم بگین اگر هم نه که بازززززز هم بسیارررررررسپاس گزاررررم از صبوری و پاسختون
    راستی من یک سوال ناشیانه میپرسم اگه تمایل داشتین جواب بدین اگه من موفق به گرفتن ویزا نشم تا چند وقت بعد دیگه نمیتونم اقدام برای درخواست ویزا چه از ایران چه از جای دیگه بکنم

ممنون
    ویرایش توسط pargol63 : September 14th, 2011 در ساعت 04:25 PM

ApplyAbroad Guru

شما میتونید فرداش دوباره اقدام کنید. هیچ محدودیت زمانی وجود نداره. درضمن با ویزای ویزیتور حق کار کردن هم ندارید. همین کارهای خلاف سبب میشه تا دولت هر روز قوانین سخت گیرانه تری اعمال بکنه. یه روزی با یک تست ساده میتونید Tier 4 بگیرید الان آیلتس هم که داشته باشید باید مصاحبه بشید. حق کار رو هم که از 20 ساعت به صفر رسوندند. سعی کنید کار غیرقانونی انجام ندید.

Junior Member

سلام هومن جون مرسي از راهنمايي صبورانت چشم كار غير قانوني هم نميكنم هومن جان در بعضي از كشورها با پذيرفته شدن شخص به عنوان فرزند خوانده اجازه اقامت دائم صادر ميشود و به طبع با اين روش تحصيل و كارهم كاملا اسان ميشود به طور مثال اكراين ايا در انگلستان هم چنين قانوني وجود دارد؟ بازم مرسي خيلي مهربونيد

ApplyAbroad Guru

سلام هومن جون مرسي از راهنمايي صبورانت چشم كار غير قانوني هم نميكنم هومن جان در بعضي از كشورها با پذيرفته شدن شخص به عنوان فرزند خوانده اجازه اقامت دائم صادر ميشود و به طبع با اين روش تحصيل و كارهم كاملا اسان ميشود به طور مثال اكراين ايا در انگلستان هم چنين قانوني وجود دارد؟ بازم مرسي خيلي مهربونيد
    شما فقط دنبال روشهای عجیب و میان بر هستید که معمولا هم به بن بست میرسند. خیر دوست عزیز چنین روشهایی در انگلستان وجود ندارد. شما اگر بالای 18 سال باشید و حتی پدر و مادر واقعی شما تابعیت انگلستان را کسب کنند نمیتوانید به سادگی از طریق آنها اقامت بگیرید.

Junior Member

مرسي دوست خوبم از جواب هومن عزيز و مهربان واقعيتش اينكه من دنبال راههاي عجيب غريب نبودم متاسفانه ٤٠ ميليون سرمايم پولي كه با ٨ سال دو شيفت كار كردن و زحمت به دست اورده بودم در اين راه بنا به دلايلي از بين رفت ولي من دست از هدفم يعني تحصيل و كار و بالاخره شهروندي اونجا بر نداشتم و اينها همه سوالات گنگيه كه در ذهن هر ادمي ممكنه بچرخه چون گويا با توجه به قوانيني كه شما بهش تسلط دارين جز اينكه در انگلستان بتوني ٥ سال كار كني و در امد سالي ٢٥٠٠٠ تا به بالا داشته باشي راه حله مناسب ديگه اي نيست من ايلتس ندارم پس ناچارم اول براي خوندن زبان به اونجا برم و بعد براي پذيرش و گرفتن تير٤ دوباره به ايران برگردم و اقدام كنم البته ممكنه دانشگاهي هم باشه كه بدون ايلتس پذيرش داشته باشه؟؟؟؟ اما من با اطلاعات ناقصم نميدونم و احساسم بر اينه كه جز اين راه ويزا ويزيتوري فعلا راه ديگه اي وجود نداره برام.البته من متوجه منظور شما از يك تست ساده در خصوص گرفتن تير٤ نشدم ولي اميدوارم برداشتم از كامنتهاي خونده شده و راهنمايي شما درست بوده باشه. باز هم بسيار بسياااااااااررررر فراوان سپاس گزارم هومن عزيز از اطلاعت مفيدتون

ApplyAbroad Guru

مرسي دوست خوبم از جواب هومن عزيز و مهربان واقعيتش اينكه من دنبال راههاي عجيب غريب نبودم متاسفانه ٤٠ ميليون سرمايم پولي كه با ٨ سال دو شيفت كار كردن و زحمت به دست اورده بودم در اين راه بنا به دلايلي از بين رفت ولي من دست از هدفم يعني تحصيل و كار و بالاخره شهروندي اونجا بر نداشتم و اينها همه سوالات گنگيه كه در ذهن هر ادمي ممكنه بچرخه چون گويا با توجه به قوانيني كه شما بهش تسلط دارين جز اينكه در انگلستان بتوني ٥ سال كار كني و در امد سالي ٢٥٠٠٠ تا به بالا داشته باشي راه حله مناسب ديگه اي نيست من ايلتس ندارم پس ناچارم اول براي خوندن زبان به اونجا برم و بعد براي پذيرش و گرفتن تير٤ دوباره به ايران برگردم و اقدام كنم البته ممكنه دانشگاهي هم باشه كه بدون ايلتس پذيرش داشته باشه؟؟؟؟ اما من با اطلاعات ناقصم نميدونم و احساسم بر اينه كه جز اين راه ويزا ويزيتوري فعلا راه ديگه اي وجود نداره برام.البته من متوجه منظور شما از يك تست ساده در خصوص گرفتن تير٤ نشدم ولي اميدوارم برداشتم از كامنتهاي خونده شده و راهنمايي شما درست بوده باشه. باز هم بسيار بسياااااااااررررر فراوان سپاس گزارم هومن عزيز از اطلاعت مفيدتون
    شما اگر آیلتس 4.0 داشته باشی که اصلا هم کار سختی نیست به راحتی میتونید Tier 4 بگیرید و نیازی به ویزیتور نیست که ویزای بسیار پر دردسریه. دانشگاه هایی هستند که نیازی به آیلتس ندارند ولی خودشون از شما تست میگیریند و باز باید زبانتون در حد قابل قبول باشه. سوال من اینه که خوب چرا انقدر تلاش برای انگلستان. من وقتی کسی در حالیکه کشورهای راحت تری مثل کانادا وجود داره اینهمه تلاش برای انگلستان میکنه فقط این فکر میاد تو ذهنم که طرف دنبال پناهندگیه چون راحت ترین کشور از نظر پناهندگی انگلستانه. البته شاید شما اینطوری نباشید ولی من هر کسی رو دیدم اینطوری بوده.

Junior Member

هومن جون من دنبال اينكار نيستم و واقعا بيزارم از كسايي كه حق بقيه رو از اين راه پايمال ميكنه امثال ما بايد بدويم و اضطراب داشته باشيماون ادما با ادعاهاي واهي و تحمل چند سال دوري به هدفشون ميرسن. هومن جون من اونجا كسي رو از اقوامه نزديكم دارم كه ٣٠ ساله سيتيزن هست و بسيار تمايل داره با توجه به بالا رفتن سنش و اعتماد بسيار زيادي كه به من داره در كارش از من استفاده كنه و از حجم بار سنگيني كه الان به خاطر دست تنها بودنش سرش ريخته كم كنه همه جوره هم حاضره كهمنو ساپورت كنه از لحاظ مالي، خورد و خوراك و تامين مسكن با ادامه تحصيلم هم كاملا موافق و خودش كارهاي ثبت نام كالجم رو انجام داد اميدوارم متوجه اصرارم براي رفتن به انگلستان شده باشي دوستم. البته من زبانم خيلي عالي نيست اما بد هم نيست راستي هومن جون فكر نميكتم ديگه پناهندگي تو انگليس هم به اين راحتيا باشه چون هرطور فكر ميكنم واسه دولت نميارزه، و كسايي رو ميشناسم كه بعد از ٩ سال ترك خاك خوردن پس با تمامه زشتيهايي كه داره ريسك بزرگي هم هست نميدونم شما چقدر موافق هستين با من دوست جونم

ApplyAbroad Guru

هومن جون من دنبال اينكار نيستم و واقعا بيزارم از كسايي كه حق بقيه رو از اين راه پايمال ميكنه امثال ما بايد بدويم و اضطراب داشته باشيماون ادما با ادعاهاي واهي و تحمل چند سال دوري به هدفشون ميرسن. هومن جون من اونجا كسي رو از اقوامه نزديكم دارم كه ٣٠ ساله سيتيزن هست و بسيار تمايل داره با توجه به بالا رفتن سنش و اعتماد بسيار زيادي كه به من داره در كارش از من استفاده كنه و از حجم بار سنگيني كه الان به خاطر دست تنها بودنش سرش ريخته كم كنه همه جوره هم حاضره كهمنو ساپورت كنه از لحاظ مالي، خورد و خوراك و تامين مسكن با ادامه تحصيلم هم كاملا موافق و خودش كارهاي ثبت نام كالجم رو انجام داد اميدوارم متوجه اصرارم براي رفتن به انگلستان شده باشي دوستم. البته من زبانم خيلي عالي نيست اما بد هم نيست راستي هومن جون فكر نميكتم ديگه پناهندگي تو انگليس هم به اين راحتيا باشه چون هرطور فكر ميكنم واسه دولت نميارزه، و كسايي رو ميشناسم كه بعد از ٩ سال ترك خاك خوردن پس با تمامه زشتيهايي كه داره ريسك بزرگي هم هست نميدونم شما چقدر موافق هستين با من دوست جونم
    به راحتی گذشته نیست ولی هنوزم خیلیها و متاسفانه خیلی از ایرانیها با گرفتن وکیل و سر هم کردن چند تا دروغ این کار رو انجام میدند. اگر این اقوام شما وضعش خیلی عالیه خوب به شما پول بده تا ویزای سرمایه گذاری یا کارآفرینی بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)