صفحه 3 از 48 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

این متنو نوشتم برای راهنمایی دوستان
    اگه اسم جالج رو خواستید میل بزنین برام
    خوب یه سری از دوستان سوالاتی داشتند در مورد زبان خوندن در اینگلیس
    با توجه به اینکه خودم این مراحل رو طی کردم گفتم برای شما توضیح بدم که راحتر باشید
    من خودم برای ویزا از دبی اقدام کردم که اگه تقریبا 200 درهم بیشتر پول بدین نیازی به این نیست که وقت بگیرید و معمولا همون وقت بهتون وقت می دن

ویزا ی خوده من 20 روزه اومد
    هزینه ای که برای ویزا دادم 700 در هم بود تقریبا
    در مورد کالج : من خودم از یکی از موسساتی که دانشجو اعزام می کنند از اتفاق از معروف ترین های اینکار هم هست میخواستم اقدام کنم وقتی در مورد کالجی که می خواستم من ثبت نام کنم پرسیدم گفت یکی دو تا ایرانی توش هست اما برای خوده کالج که میل زدم گفت 27 تا ایرانی داریم الان
    تصور من بر اینه که بدترین موردی که میشه توی یه کالج باهاش برخورد کنین اینه که محیط ایرانی باشه که در این صورت خیلی فرقی با اینکه فرضا ایران یا دبی کلاس برید نداره
    من از طریق سایت بریتیش کنسول کالج .........رو انتخاب کردم که چندین شعبه در شهر های مختلف داره و نسبتا معتبر هستو خودم شخصا با کالج مکاتبه کردم و ثبت نام کردم

من شهر آکسفورد رو انتخاب کردم
    هزینه ی خوده کلاس ها بستگی به میزان ساعت کلاس در هفته داره و تقریبا از 220 پوند در هفته شروع میشه تا 270-80 پوند
    هزینه ی اسکان هم از هفته ای 125 شروع میشه به بالا
    از لحاظ موقعیت این کالجی که انتخاب کردم تقریبا بهترین جای شهره وتوی مرکز شهر قرار داره
    بیشتر دانشجو ها هم اینجا قشر جوان و از کشور های ایتالیا و اسپانیا و فرانسه هستند
    در مورد کلاس ها هم چون جای دیگه ای کلاس نرفتم نمی تونم مقایسه کنم اما نسبت به کلاسهای فوق برنامه ای که توی ایران درش شرکت می کردم خیلی بهتر هست
    کلاس ها معمولا 12 نفره هست و اکثر دانشجو ها هم 2-3 هفته اینجا اقامت دارند البته هستند
    در مورد غذا هم انجا خیلی رستوران و فست فود هست با قیمت 4-5 پوند می تونین غذا تهیه کنید که البته طبعا هم قیمت پایین تر وجود داره هم بالاتر
    در مورد ایاب و ذهاب هم اینجا اگه توی یه منطقه بخواین تردد کنید برای یک ماه هزینه ی اتوبوس 37 پوند هست
    اگه سوال دیگه ای داشتید همینجا پ خ بدین یا میل بزنید
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsc نمایش پست ها
    این متنو نوشتم برای راهنمایی دوستان
    اگه اسم جالج رو خواستید میل بزنین برام
    خوب یه سری از دوستان سوالاتی داشتند در مورد زبان خوندن در اینگلیس
    با توجه به اینکه خودم این مراحل رو طی کردم گفتم برای شما توضیح بدم که راحتر باشید
    من خودم برای ویزا از دبی اقدام کردم که اگه تقریبا 200 درهم بیشتر پول بدین نیازی به این نیست که وقت بگیرید و معمولا همون وقت بهتون وقت می دن

ویزا ی خوده من 20 روزه اومد
    هزینه ای که برای ویزا دادم 700 در هم بود تقریبا
    در مورد کالج : من خودم از یکی از موسساتی که دانشجو اعزام می کنند از اتفاق از معروف ترین های اینکار هم هست میخواستم اقدام کنم وقتی در مورد کالجی که می خواستم من ثبت نام کنم پرسیدم گفت یکی دو تا ایرانی توش هست اما برای خوده کالج که میل زدم گفت 27 تا ایرانی داریم الان
    تصور من بر اینه که بدترین موردی که میشه توی یه کالج باهاش برخورد کنین اینه که محیط ایرانی باشه که در این صورت خیلی فرقی با اینکه فرضا ایران یا دبی کلاس برید نداره
    من از طریق سایت بریتیش کنسول کالج .........رو انتخاب کردم که چندین شعبه در شهر های مختلف داره و نسبتا معتبر هستو خودم شخصا با کالج مکاتبه کردم و ثبت نام کردم

من شهر آکسفورد رو انتخاب کردم
    هزینه ی خوده کلاس ها بستگی به میزان ساعت کلاس در هفته داره و تقریبا از 220 پوند در هفته شروع میشه تا 270-80 پوند
    هزینه ی اسکان هم از هفته ای 125 شروع میشه به بالا
    از لحاظ موقعیت این کالجی که انتخاب کردم تقریبا بهترین جای شهره وتوی مرکز شهر قرار داره
    بیشتر دانشجو ها هم اینجا قشر جوان و از کشور های ایتالیا و اسپانیا و فرانسه هستند
    در مورد کلاس ها هم چون جای دیگه ای کلاس نرفتم نمی تونم مقایسه کنم اما نسبت به کلاسهای فوق برنامه ای که توی ایران درش شرکت می کردم خیلی بهتر هست
    کلاس ها معمولا 12 نفره هست و اکثر دانشجو ها هم 2-3 هفته اینجا اقامت دارند البته هستند
    در مورد غذا هم انجا خیلی رستوران و فست فود هست با قیمت 4-5 پوند می تونین غذا تهیه کنید که البته طبعا هم قیمت پایین تر وجود داره هم بالاتر
    در مورد ایاب و ذهاب هم اینجا اگه توی یه منطقه بخواین تردد کنید برای یک ماه هزینه ی اتوبوس 37 پوند هست
    اگه سوال دیگه ای داشتید همینجا پ خ بدین یا میل بزنید
    موفق باشید

شما فقط شهریه کالج رو خیلی خیلی زیاد انتخاب کردید. شهریه کالج ها از 30 پوند در هفته برای دوره های 52 هفته به بالا شروع میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما فقط شهریه کالج رو خیلی خیلی زیاد انتخاب کردید. شهریه کالج ها از 30 پوند در هفته برای دوره های 52 هفته به بالا شروع میشه.
    راستش من فقط 7 هفته وقت دارم

Junior Member

میخواستم بدونم خودم میتونم برای دوره های زبان در انگلیس اقدام کنم یا حتما باید با وکیل یا مشاور اقدام کرد؟
    من میخوام به همراه همسرم برای دوره زبان برم البته همسرم نمیخواد بخونه فقط همراه منه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soofya_k نمایش پست ها
    میخواستم بدونم خودم میتونم برای دوره های زبان در انگلیس اقدام کنم یا حتما باید با وکیل یا مشاور اقدام کرد؟
    من میخوام به همراه همسرم برای دوره زبان برم البته همسرم نمیخواد بخونه فقط همراه منه
    مساله دو بخش داره، پذیرش از کالج زبان و ویزا. شما میتونید هر دو رو انجام بدید؟ مشکل اصلی سر ویزاست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology

Question پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

سلام. من و همسرم برای کالج زبان میخواییم بیاییم ولی هزینه براون مهمه که کدام شهر و کدام کالج ارزون تر باشه؟اممنون میشم کالج و شهری را با چنین شرایطی معرفی کنید.لبته ما بعدا برای دکترا میخواهیم اقدام کنیم آیا تبدیل ویزای زبان به ویزای دکترا در همانجا امکان پذیر هست یا باید به سفارت در ایران برگردیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مساله دو بخش داره، پذیرش از کالج زبان و ویزا. شما میتونید هر دو رو انجام بدید؟ مشکل اصلی سر ویزاست

یعنب خودم نمیتونم برای ویزا اقدام کنم؟ شرایطش چیه اگه بخوام شخصا این کار رو بکنم؟
    ممنون از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    شما باید ثابت کنی به سفارت که سطح زبانت در حد متوسط است آیلتس 4 به بالا وگرنه ویزا بهت نمیدن

قانون جدید است
    سلام من از دوستان تقاضا دارم به اين سوال كامل پاسخ بدهند چطور بايد ثابت كني كه سطح زبانت در اين حد است ايا كتبي امتحان ميگيرند و يا شفاهي و شكل سوالات به چه صورت است ممكن هست جوري بپرسند كه انقدر سخت باشه كه ازمن قوي تر هم نتواند جواب بدهد يا جوري بپرسد كه مقصودش رد كردن من باشه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-mahyar نمایش پست ها
    سلام من از دوستان تقاضا دارم به اين سوال كامل پاسخ بدهند چطور بايد ثابت كني كه سطح زبانت در اين حد است ايا كتبي امتحان ميگيرند و يا شفاهي و شكل سوالات به چه صورت است ممكن هست جوري بپرسند كه انقدر سخت باشه كه ازمن قوي تر هم نتواند جواب بدهد يا جوري بپرسد كه مقصودش رد كردن من باشه ؟؟
    آیلتس 4 4.5 اجباریه؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sar dar gom نمایش پست ها
    آیلتس 4 4.5 اجباریه؟؟؟؟
    بله من این را شنیدم

چون می خواهند از ورود مهاجران الکی جلوگیری کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)