صفحه 30 از 48 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    مرسی دوستم
    ببینید مثلا اگر من از دبی واسه ویزام اقدام کنم ولی موجودی بانکیم در کشور ترکیه باشه پس مشکلی نیست با این حساب..... پس دیگه لازم نیست حتما در ایران یا امارات حساب بانکی داشته باشم.
    ولی اینکه میگید طول میکشه منظورتون رو متوجه نمیشم. خوب همینکه پرینت و گردش مالی حسابم رو از ترکیه واسه سفارت در امارات بدم کافیه دیگه! زمان چی منظورتونه؟
    معمولا اگه در کشور دیگه باشه مدرک رو برای چک کردن صحت می فرستن به سفارت انگلیس در همون کشور که طول می کشه. برای شما احتمالا مدرک مالیتون رو به سفارت انگلیس در ترکیه می فرستند تا اونجا صحتش و جزئیاتش چک بشه که چند روزی به کارتون اضافه می کنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    معمولا اگه در کشور دیگه باشه مدرک رو برای چک کردن صحت می فرستن به سفارت انگلیس در همون کشور که طول می کشه. برای شما احتمالا مدرک مالیتون رو به سفارت انگلیس در ترکیه می فرستند تا اونجا صحتش و جزئیاتش چک بشه که چند روزی به کارتون اضافه می کنه.
    پس این راه هم دردسرای خودشو داره ....
    خوب واسه ایران هم استعلام میگیرن بابت صحت حسابها ولی به قول شما روندش ممکنه سریعتر باشه تا جای دیگه.
    این مساله ای که گفتید مطمئن هستید و یا کسی رو سراغ دارید که تجربه داشته باشه ؟ چون من شنیده بودم که امکانش نیست و باید از بانک کشور مبدا موجودی حساب رو ارائه داد. منبع موثقی سراغ دارید که من ازش این اطلاعات رو بگیرم که دوباره کاری نشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    پس این راه هم دردسرای خودشو داره ....
    خوب واسه ایران هم استعلام میگیرن بابت صحت حسابها ولی به قول شما روندش ممکنه سریعتر باشه تا جای دیگه.
    این مساله ای که گفتید مطمئن هستید و یا کسی رو سراغ دارید که تجربه داشته باشه ؟ چون من شنیده بودم که امکانش نیست و باید از بانک کشور مبدا موجودی حساب رو ارائه داد. منبع موثقی سراغ دارید که من ازش این اطلاعات رو بگیرم که دوباره کاری نشه؟
    خیر درسته و مدارک برای استعلام به کشور مبدا ارسال میشه. من موردی رو اخیرا سراغ دارم که برای تمدید اقدام کرده و چون پرینتش مال ایران بوده به ایران ارجاع شده.
    شما میتونید پرینت رو از هر جایی ارایه بدید و در این زمینه تجربه های بسیاری وجود داره.

Junior Member

سلام دوستان
    اطلاعات خیلی خوبی توی این سایت هست
    راستش من چند تا سوال داشتم
    من 17 سالمه و میخوام حداقل 3 سال دیگه با دوستم برای کالج زبان بیام لندن
    البته کالج زبان بهانست بخاطر گرفتن ویزا
    فقط میخواستم بپرسم با کار کردن توی لندن میشه بدون اینکه از ایران ساپورت مالی بشی خرج خودت رو در بیاری ؟
    و اینکه بعد از تمام شدن مدت زبان که حداکثر 3 سالست به چه بهونه ای میتونم ویزا بگیرم و اقامت داشته باشم
    لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamalll نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اطلاعات خیلی خوبی توی این سایت هست
    راستش من چند تا سوال داشتم
    من 17 سالمه و میخوام حداقل 3 سال دیگه با دوستم برای کالج زبان بیام لندن
    البته کالج زبان بهانست بخاطر گرفتن ویزا
    فقط میخواستم بپرسم با کار کردن توی لندن میشه بدون اینکه از ایران ساپورت مالی بشی خرج خودت رو در بیاری ؟
    و اینکه بعد از تمام شدن مدت زبان که حداکثر 3 سالست به چه بهونه ای میتونم ویزا بگیرم و اقامت داشته باشم
    لطفا راهنمایی کنید
    به بخش مهاجرت مراجعه کنید. در طول دوره زبان اجازه کار قانونی ندارید. باید ویزای شما به Tier 2 یا ویزای کاری تبدیل شده و با اون ویزا 5 سال در انگلیس باشید تا اقامت بگیرید. البته با قوانین کنونی.

Junior Member

سلام دوستان عزیز . امیدوارم خوب باشین
    من این فروم رو روزی 1 بار می خونم . ولی چیزی نمی فهمم . من 10 ساله تو پروژه های جنوب و صنعت نفت کار می کنم . رشتم مکانیکه (لیسانس سیالات) . دنباله یاد گرفتن زبان بصورت جامع و کامل هستم . (اونقدر برام مهمه که کارمو فدا می کنم) شما چه کالجی رو پیشنهاد می کنین ؟
    نظرت در مورد ادامه تحصیل در یک رشته مرتبط چیه (یعنی می شه با یه تیر 2 تا نشون زد )
    آیلتس 5.5 دارم .
    حساب بانکی 28 روزه چن بایه توش باشه ؟

Junior Member

با سلام به همه دوستان گل
    من تازه عضو شده ام . خواهش میکنم برای رضای خدا هم که شده کمکم کنید
    می خواهم برای دوره های زبان عمومی اقدام کنم . هدفم گرفتن پذیرش از کالجی در انگلستان هست .
    لیسانس مترجمی زبان دارم . ولی نمره ielts ندارم .
    آیا میشود بدون IELTS برای دوره های زبان اقدام کرد .
    شهریه ی دوره های زبان در یک کالج خوب چقدر است ؟
    خواهش میکنم کمکم کنید . خسته شدم از بس سایتهای اخذ پذیرش برای دوره ی زبان را خوندم . و جوابی دریافت نکردم

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

قسمت FAQs رو بخونید. در حال حاضر هم گرفتن ویزای انگلستان با مشکل مواجه شده.

Junior Member

سلام
    دوستاني كه تو اين دوره ها ثبت نام كردن ميتونيد بگيد محدوده سن شركت كنندگان چند ساله هست . زيادي بچه كه نيستن ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط matin2012 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان گل
    من تازه عضو شده ام . خواهش میکنم برای رضای خدا هم که شده کمکم کنید
    می خواهم برای دوره های زبان عمومی اقدام کنم . هدفم گرفتن پذیرش از کالجی در انگلستان هست .
    لیسانس مترجمی زبان دارم . ولی نمره ielts ندارم .
    آیا میشود بدون IELTS برای دوره های زبان اقدام کرد .
    شهریه ی دوره های زبان در یک کالج خوب چقدر است ؟
    خواهش میکنم کمکم کنید . خسته شدم از بس سایتهای اخذ پذیرش برای دوره ی زبان را خوندم . و جوابی دریافت نکردم
    شما احتمالا هیچ جایی را درست نخوانده اید. چون جواب سوالهای شما بارها داده شده است. برای TIER 4 که ویزای راحت تری است باید آیلتس 4.0 داشته باشید و من واقعا نمیدانم این آیلتس چیه که هر کسی رو مبینی میگه نه آیلتس نمیخوام بدم. اگر آیلتس نمیخواهید بدهید باید ویزای ویزیتور بگیرید که شرایط آن بسیار سخت است و شانس پایینی دارید. شهریه یه کالج زبان خوب از سالی 3500 پوند به بالاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)