صفحه 36 از 48 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط siaadib نمایش پست ها
    سلام أقا هومن من امروز مصاحبه دادم براي ويزاي 6 ماهه كالج زبان راجب خواهرم كه اونجا در خواست داده برسيدن و اين كه جرا بين درست فاصله افتاده به نظرت ممكن به خاطر خواهرم درخواست من و رد كنن؟
    دوست عزیز حتما نتیجه ویزا رو بگید. خواهرتون در حال حاضر اونجا هستند؟ یا اینکه ایشون قبلا درخواست ویزا کرده بودند؟ یکم واضح تر بگین لطفا ماهم متوجه بشیم. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اصلا معلوم نیست. اونها از هر چیزی و در مورد هر کسی میتونند بپرسند. شما حتما جواب درخواست رو بذارید تا معلوم شه ویزا رو گرفتید یا نه؟
    سلام آقا من نني دونستم كه مصاحبه قراره بشم و چه سوالهايو مي پرسن رفتم كلي سوال برسيد خراب كردم مصاحبه رو ردم كردن نوشته شما ٤٠ پوينتو گرفتي ولي تو نصاحبت نتونستي منو راضي كني كلي ايراد از صحبت هاي من گرفته بود تو اين فريوم چيزي راجب مصاحبه نيست بجه ها اطلاعاتشونو بذارن نمي دونم واقعا رديم به اين دلايل بوده يا جريان خواهرم تاثير داشته

ApplyAbroad Guru

سلام آقا من نني دونستم كه مصاحبه قراره بشم و چه سوالهايو مي پرسن رفتم كلي سوال برسيد خراب كردم مصاحبه رو ردم كردن نوشته شما ٤٠ پوينتو گرفتي ولي تو نصاحبت نتونستي منو راضي كني كلي ايراد از صحبت هاي من گرفته بود تو اين فريوم چيزي راجب مصاحبه نيست بجه ها اطلاعاتشونو بذارن نمي دونم واقعا رديم به اين دلايل بوده يا جريان خواهرم تاثير داشته
    ما الان سه ماهه داریم میگیم که مصاحبه میکنند بعد شما میگی چیزی گفته نشده؟ شما اگه میتونی اسکن نامه رد شدن رو بذار اینجا.

Junior Member

تو CAS من نوشته بعد 6 ماه CEFR B2 می کیرم ایلتس 5 دارم که البته تاریخش و پرسید اشتباه گفتم بهش . گفتم می هوام 6.5 بگیرم برم مستر بخونم پی اچ دی زده چرا دوره های مناسب تر مثل PRE SESSTIONAL نگرفتی چرا هزینه ی دکتراتو نمی دونی چقدر خواهد شد من گفتم پردم ساپورت می کنه راجب کالجم و این که چرا اینو انتخاب کردم پرسید گفتم HIGH TRUSTEDE زده اطلاعات کافی نداری خیلی دیگه از کالج ها این شرطو دارند دلیل نمی شه کلا زده شک دازم در GENUINE STUDENT بودنت بعد گفته گرفتن 6.5 دلیل بر پذیرش از طرف دانشگاه نمی شه

Junior Member

حالا به نظرتون تجدید نظر بدم یا نه من مستر می خونم ایران ولی دفا نکردم با لیسانسم اقدام کردم برای همین فاصله افتاده بین لیسانسم و این پذیرش کالج یک ایرادی ام که گرفته همین که تو از 2009 درس نخوندی چرا یک دفعه تصمیم گرفتی ادامه تحصیل بدی

Junior Member

به نظرتون تجدید نظر بدم امیدی هست یا یک بار دیگه اقدام کنم شانسی دارم اگه این ایرادا رو بر طرف کنم ؟

ApplyAbroad Guru

حالا به نظرتون تجدید نظر بدم یا نه من مستر می خونم ایران ولی دفا نکردم با لیسانسم اقدام کردم برای همین فاصله افتاده بین لیسانسم و این پذیرش کالج یک ایرادی ام که گرفته همین که تو از 2009 درس نخوندی چرا یک دفعه تصمیم گرفتی ادامه تحصیل بدی
    بعید میدونم تو تجدید نظر به جایی برسید. البته هزینه ای نداره و میتونید شانستون رو امتحان کنید. تقریبا راه دانشجویی رو بستند متاسفانه.

Member
    رشته و دانشگاه

تو CAS من نوشته بعد 6 ماه CEFR B2 می کیرم ایلتس 5 دارم که البته تاریخش و پرسید اشتباه گفتم بهش . گفتم می هوام 6.5 بگیرم برم مستر بخونم پی اچ دی زده چرا دوره های مناسب تر مثل PRE SESSTIONAL نگرفتی چرا هزینه ی دکتراتو نمی دونی چقدر خواهد شد من گفتم پردم ساپورت می کنه راجب کالجم و این که چرا اینو انتخاب کردم پرسید گفتم HIGH TRUSTEDE زده اطلاعات کافی نداری خیلی دیگه از کالج ها این شرطو دارند دلیل نمی شه کلا زده شک دازم در GENUINE STUDENT بودنت بعد گفته گرفتن 6.5 دلیل بر پذیرش از طرف دانشگاه نمی شه
    دوست عزیز نمیشه نامه Reject رو بزارید اینجا؟ این میتونه خیلی به ما کمک کنه ! ممنون

Junior Member

بچه ها من جواب آیلتس ام اومده برای کالج میخوام اقدام کنم!‌می دونم که شرایط سخت شده اما میخوام بدونم که اینکه جواب آیلتس ام بالا اومده میتونه برای اینکه قبول ام نکنه سفارت تاثیر بزاره؟
    Listening Reading Writing Speaking Overall
    5 5.5 5 6 5.5

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dastjerdi نمایش پست ها
    بچه ها من جواب آیلتس ام اومده برای کالج میخوام اقدام کنم!‌می دونم که شرایط سخت شده اما میخوام بدونم که اینکه جواب آیلتس ام بالا اومده میتونه برای اینکه قبول ام نکنه سفارت تاثیر بزاره؟
    Listening Reading Writing Speaking Overall
    5 5.5 5 6 5.5
    دوست عزیز ، طبق گفته های دوستان و مواردی که تا الان برا دوستان پیش اومده ، در این مورد کسی به مشکل بر نخورده که چرا نمره بالا هستش ! ضمنا این نمره بالا نیست و اکثرا دانشگاهها نمره 6 در همه موارد رو قبول میکنند...و اینکه مشکل اصلی فعلا راضی کردن افسر ویزا هستش که خیلیها باهاش مشکل دارند ! حتما در صورت اقدام نتیجه رو اعلام کنید.
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)