صفحه 39 از 48 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط wondermort نمایش پست ها
    امروز از كالجي كه ميخواستم تو دوره هاي زبانشون شركت كنم ايميل زدن و گفتن بر اساس قوانين جديد ديگه نميتونيم به صورت مستقيم از خارج از اتحاديه اروپا دانشجو بگيريم بنابراين براي ثبت نام بايد از يه آژانس پذيرش دانشجو اقدام كني. بعدشم يه آژانس كه خودشون باهاش كار ميكردن رو معرفي كردن. ميخواستم بپرسم آيا واقعا قانون جديدي اومده يا موضوع ديگه ايه؟
    خیر الکیه و شما به نظرم با یک کالج دیگه کار کنید چون این کار مشکوکه. چنین قانونی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر الکیه و شما به نظرم با یک کالج دیگه کار کنید چون این کار مشکوکه. چنین قانونی نیست.
    اتفاقا همین کاری که شما فرمودین رو انجام دادم. کالج دیگه بهم جواب داد و پیشنهاداتشم داد.
    ببخشید؛ شما کالجی که توی لندن باشه و از نظر کیفیت آموزش خوب باشه سراغ دارید معرفی کنین؟ هزینش مهم نیست فقط کیفیتش مناسب باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط wondermort نمایش پست ها
    اتفاقا همین کاری که شما فرمودین رو انجام دادم. کالج دیگه بهم جواب داد و پیشنهاداتشم داد.
    ببخشید؛ شما کالجی که توی لندن باشه و از نظر کیفیت آموزش خوب باشه سراغ دارید معرفی کنین؟ هزینش مهم نیست فقط کیفیتش مناسب باشه.
    من جوابمو با خوندن صفحات قبلی گرفتم. ببخشید این سئوال بی ربط و تکراری رو مطرح کردم.
    فکر کنم اولین نفری باشم که اینو به شما گفته چون میدونم که:

من به شما میگم قبلا پاسخ داده شده چون این مورد بارها توسط خود من پاسخ داده شده. به جای اینکه بیاییید و صد تا سوال تکراری که ده بار جواب داده شده بپرسید و این حرف همیشگی رو تکرار کنید که همه صفحات رو گشتم برید درست فروم رو بخونید.

ممنون از راهنماییهاتون

Junior Member

سلام دوستان.

من هیچ اطلاعاتی ندارم در این باره ولی میخاستم برای خوندن زبان به انگلستان برم.
    میخاستم اگر میشه کمی منو راهنمایی کنید.
    من دیپلمه هستم و 20 سال سن دارم.

ممنون.

Junior Member

سلام، شاید سوالم تکراری باشه، ولی ممنون می شم اگه جواب بدید
    برای ثبت نام دوره های زبان در انگلیس می شه امتحان تافل داد؟
    و اگه میشه حداقل نمره ibt چند می خواد؟
    مرسی

Junior Member

با سلام به همه دوستان عزیز
    یه کالج برای آموزش زبان در لندن به من معرفی شده به نام Rose of York
    آیا کسی این کالج رو میشناسه؟ هزینه برای 9 ماه 2540 پوند و هزینه accommodation هفته ای 125 پوند هست که شامل اتاق تکی در Housefamily و صبحانه و شام هست .
    دوستانی که تجربه دارین میتونین نظر بدین لطفاً؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmerat نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز
    یه کالج برای آموزش زبان در لندن به من معرفی شده به نام Rose of York
    آیا کسی این کالج رو میشناسه؟ هزینه برای 9 ماه 2540 پوند و هزینه accommodation هفته ای 125 پوند هست که شامل اتاق تکی در Housefamily و صبحانه و شام هست .
    دوستانی که تجربه دارین میتونین نظر بدین لطفاً؟
    ببینید شما برای ویزای دوره های زبان باید فقط دوره های آمادگی ایلتس رو بگذرونید که تو مصاحبه هم دلیل رفتنتون رو تقویت زبان به منظور آمادگی برای رفتن به دانشگاه ذکر کنید...

و سفارت معمولا برای سایر دوره ها ویزا نمیدهد...

از این لینک به راحتی میشه فهمید که هزینه زبان 9 ماه دوره آمادگی ایلتس در این کالج حدود 4100 پوند هست...

شما به راحتی میتونید در این لینک ریز هزینه ها رو برای این کالج زبان متوجه بشید:

http://www.roseofyork.co.uk/booking.php

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    ببینید شما برای ویزای دوره های زبان باید فقط دوره های آمادگی ایلتس رو بگذرونید که تو مصاحبه هم دلیل رفتنتون رو تقویت زبان به منظور آمادگی برای رفتن به دانشگاه ذکر کنید...

و سفارت معمولا برای سایر دوره ها ویزا نمیدهد...

از این لینک به راحتی میشه فهمید که هزینه زبان 9 ماه دوره آمادگی ایلتس در این کالج حدود 4100 پوند هست...

شما به راحتی میتونید در این لینک ریز هزینه ها رو برای این کالج زبان متوجه بشید:

http://www.roseofyork.co.uk/booking.php
    سفارت برای صدور ویزا خیلی به دوره کاری نداره و افراد زیادی برای دوره های زبان عمومی هم ویزا گرفتند و درنتیجه راهنمایی اشتباه نکنید. صدور ویزا به شرایط فرد متقاضی بستگی داره وگرنه تا زمانی که موسسه آموزشی مجوزهای لازم رو داره و دوره هم شرایط قانون رو برآورده میکنه مشکلی نیست و فرق چندانی بین دوره های عمومی و آیلتس نیست. شاید توجیه دوره های آیلتس کمی راحت تر باشه ولی تجربه نشون داده سفارت براش پارامترهای مهمتری و بخصوص مسایل مالی مهمه و شانس پناهندگی مهمه و برای همین نوع دوره اونقدرها اثر نداره. خیلیها با پذیرش فوق لیسانس رد شدند و خیلیها با پذیرش دوره زبان عمومی ویزا گرفتند.

سفارت برای صدور ویزا خیلی به دوره کاری نداره و افراد زیادی برای دوره های زبان عمومی هم ویزا گرفتند و درنتیجه راهنمایی اشتباه نکنید. صدور ویزا به شرایط فرد متقاضی بستگی داره وگرنه تا زمانی که موسسه آموزشی مجوزهای لازم رو داره و دوره هم شرایط قانون رو برآورده میکنه مشکلی نیست و فرق چندانی بین دوره های عمومی و آیلتس نیست. شاید توجیه دوره های آیلتس کمی راحت تر باشه ولی تجربه نشون داده سفارت براش پارامترهای مهمتری و بخصوص مسایل مالی مهمه و شانس پناهندگی مهمه و برای همین نوع دوره اونقدرها اثر نداره. خیلیها با پذیرش فوق لیسانس رد شدند و خیلیها با پذیرش دوره زبان عمومی ویزا گرفتند.
    آقا هومن رخصت

با اطمینان میشه گفت که تجربه شما درباره مسایل مختلف کشور انگلستان زیاد هست و احتیاجی به تعریف نیست...

در حالت کلی بله سفارت به تمام دوره های زبان باید ویزا بده...

ولی مشکلاتی که ایرانیان اونجا درست کردند از قبیل پناهندگی و.... متاسفانه در حال حاضر در کنار مسایل مالی سفارت حتما باید متقاعد بشه که هدف شما صرفا از خوندن دوره های زبان ورود به دانشگاه هست...

در ضمن اگه توجه کنید من از لفظ معمولا برای سایر دوره ها استفاده کردم نه هرگز....

ApplyAbroad Guru

خیر دوست عزیز اینطوری خیلی نیست. موارد قبولی اخیرا نشون داده که اگر وضع مالی خیلی خوب باشه تا 99 درصد مساله حله. خوب طبیعیه که همه متقاضیان دوره زبان میگند برای ورود به دانشگاهه و این پارامتر مهمی در تصمیم گیری سفارت نیست. اینکه سفارت باید به همه دوره ها ویزا بده خیر براساس قوانین جدید دیگه اینطوری نیست چون افسر ویزا باید در مصاحبه قانع بشه. موارد اخیر قبولی به خوبی نشون میدند با درصد بسیار بالایی فقط وضعیت مالی برای سفارت مهمه. یعنی شما دکترا داشته باشی ولی با وضع مالی متوسط ممکنه رد شی ولی برای دوره زبان سه ماهه پذیرش بگیری با وضع مالی عالی قبول میشی. من چندین مورد رو دیدم اخیرا و دلیل این مساله هم روشنه چون همونطوری که شما گفتید سفارت به شدت نگران پناهندگیه و مساله مالی مهمترین مساله در عدم پناهندگیه. متاسفانه وقتی اینجا طرف با دو تا فوق لیسانس یا دکترا میاد پناهنده میشه که بعضیهاشون میاند تو همین فروم هم طلبکارند، سفارت دیگه به توان علمی نگاه نمیکنه. ولی احتمال پناهندگی کسی که باباش میلیاردره خیلی خیلی کمتره. از دیدگاه دیگه هم این مساله درسته چون انگلیس به آموزش به دید بزینس و صنعت نگاه میکنه. در همین مدتی که ایرانیها رو به راحتی دارند رد میکنند، تسهیلات بسیار عالی برای دانشجویان چینی و هندی گذاشتند. چون چین و هند طبقه ای به شدت مرفه داره که شما وقتی اینجا هستید میبینید. چینیهایی که میاند راحت پول خرج میکنند و اصلا هم دنبال آویزون شدن نیستند. تعداد تقاضاهای پناهندگی از چین با 20 برابر جمعیت ایران از ایران کمتره.

متاسفانه این حقیقتیه که انگلیس داره واضح میگه اینجا کشور کسانیه که وضع مالی خیلی خوبی دارند چون تجربه و آمار نشون داده این افراد کم خطرترین و پرسودترین هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)