صفحه 4 از 48 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sar dar gom نمایش پست ها
    آیلتس 4 4.5 اجباریه؟؟؟؟
    برای دوره زبان آیلتس اجباری نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای دوره زبان آیلتس اجباری نیست.
    100% مطمئنید؟ فکر می کنید از طریق سفارت ایران چند وقته ویزا بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    بله من این را شنیدم

چون می خواهند از ورود مهاجران الکی جلوگیری کنند.
    بلاخره اجباریه یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsc نمایش پست ها
    این متنو نوشتم برای راهنمایی دوستان
    اگه اسم جالج رو خواستید میل بزنین برام
    خوب یه سری از دوستان سوالاتی داشتند در مورد زبان خوندن در اینگلیس
    با توجه به اینکه خودم این مراحل رو طی کردم گفتم برای شما توضیح بدم که راحتر باشید
    من خودم برای ویزا از دبی اقدام کردم که اگه تقریبا 200 درهم بیشتر پول بدین نیازی به این نیست که وقت بگیرید و معمولا همون وقت بهتون وقت می دن

ویزا ی خوده من 20 روزه اومد
    هزینه ای که برای ویزا دادم 700 در هم بود تقریبا
    در مورد کالج : من خودم از یکی از موسساتی که دانشجو اعزام می کنند از اتفاق از معروف ترین های اینکار هم هست میخواستم اقدام کنم وقتی در مورد کالجی که می خواستم من ثبت نام کنم پرسیدم گفت یکی دو تا ایرانی توش هست اما برای خوده کالج که میل زدم گفت 27 تا ایرانی داریم الان
    تصور من بر اینه که بدترین موردی که میشه توی یه کالج باهاش برخورد کنین اینه که محیط ایرانی باشه که در این صورت خیلی فرقی با اینکه فرضا ایران یا دبی کلاس برید نداره
    من از طریق سایت بریتیش کنسول کالج .........رو انتخاب کردم که چندین شعبه در شهر های مختلف داره و نسبتا معتبر هستو خودم شخصا با کالج مکاتبه کردم و ثبت نام کردم

من شهر آکسفورد رو انتخاب کردم
    هزینه ی خوده کلاس ها بستگی به میزان ساعت کلاس در هفته داره و تقریبا از 220 پوند در هفته شروع میشه تا 270-80 پوند
    هزینه ی اسکان هم از هفته ای 125 شروع میشه به بالا
    از لحاظ موقعیت این کالجی که انتخاب کردم تقریبا بهترین جای شهره وتوی مرکز شهر قرار داره
    بیشتر دانشجو ها هم اینجا قشر جوان و از کشور های ایتالیا و اسپانیا و فرانسه هستند
    در مورد کلاس ها هم چون جای دیگه ای کلاس نرفتم نمی تونم مقایسه کنم اما نسبت به کلاسهای فوق برنامه ای که توی ایران درش شرکت می کردم خیلی بهتر هست
    کلاس ها معمولا 12 نفره هست و اکثر دانشجو ها هم 2-3 هفته اینجا اقامت دارند البته هستند
    در مورد غذا هم انجا خیلی رستوران و فست فود هست با قیمت 4-5 پوند می تونین غذا تهیه کنید که البته طبعا هم قیمت پایین تر وجود داره هم بالاتر
    در مورد ایاب و ذهاب هم اینجا اگه توی یه منطقه بخواین تردد کنید برای یک ماه هزینه ی اتوبوس 37 پوند هست
    اگه سوال دیگه ای داشتید همینجا پ خ بدین یا میل بزنید
    موفق باشید

شما کی اقدام کردین؟ آیلتس هم داشتین؟ چند وقته ویزا دادن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sar dar gom نمایش پست ها
    100% مطمئنید؟ فکر می کنید از طریق سفارت ایران چند وقته ویزا بگیرم؟
    بسم الله الرحمن الرحیم
    دوست عزیز ،
    چنانچه به شما گفته شده است ، برای دوره زبان ، داشتن نمره آیلتس " ضروری " نیست .
    اگر از ایران اقدام کنید حدودا سه ماه طول می کشد و از ابوظبی زودتر خواهد بود .( البته با خرجی بیشتر )
    موفق باشید .

Junior Member

آقا من حساب و کتابم کمی ضعیفه . ممیشه لطفا بگید که با 10 میلیون تومان میشه برای یکی از این دوره های 10 تا 12 ماهه اقدام کرد . بدون اینکه نیازی به کار کردن داشته باشی . منظور همون مراکزیه که شهریه هاش کمه ( مثلا 30 پوند در هفته) . ایا 10 میلیون تمام این هزینه های اقامتی و شهریه رو پوشش می ده . ضمنا برای اخذ ویزا چقدر باید تو حسابت داشته باشی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pishva نمایش پست ها
    آقا من حساب و کتابم کمی ضعیفه . ممیشه لطفا بگید که با 10 میلیون تومان میشه برای یکی از این دوره های 10 تا 12 ماهه اقدام کرد . بدون اینکه نیازی به کار کردن داشته باشی . منظور همون مراکزیه که شهریه هاش کمه ( مثلا 30 پوند در هفته) . ایا 10 میلیون تمام این هزینه های اقامتی و شهریه رو پوشش می ده . ضمنا برای اخذ ویزا چقدر باید تو حسابت داشته باشی
    خیر کافی نیست

Junior Member

دوستان اینو دیدین
    Secure English language tests to be introduced for Tier 4 students
    On 12 August 2010 the UK Border Agency will implement secure English language tests for students under Tier 4 (General) of the points-based system.
    If a Tier 4 (General) student will be studying a course that is below NQF Level 6 (except a Foundation Degree or an English language course), using a confirmation of acceptance for studies (CAS) issued on or after 12 August 2010, their Tier 4 sponsor must ensure that they are competent in English language at a minimum of level B1 on the Common European Framework of Reference (CEFR) by showing that they:

• are from a majority English-speaking country (as listed on the Can you apply to Tier 4 (General)? page; or
    • have successfully completed a course as a Tier 4 (Child) student (or under the student rules that were in force before 31 March 2009, if they were granted permission to stay while they were under 18 years old) which lasted at least six months and ended no more than two years before the date when the CAS is assigned; or
    • have passed an English language test with an approved test provider for Tier 4, and has achieved at least CEFR level B1 in all four components (reading, writing, speaking and listening). You can download a list of approved test providers from the right side of this page.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1201 نمایش پست ها
    دوستان اینو دیدین
    Secure English language tests to be introduced for Tier 4 students
    On 12 August 2010 the UK Border Agency will implement secure English language tests for students under Tier 4 (General) of the points-based system.
    If a Tier 4 (General) student will be studying a course that is below NQF Level 6 (except a Foundation Degree or an English language course), using a confirmation of acceptance for studies (CAS) issued on or after 12 August 2010, their Tier 4 sponsor must ensure that they are competent in English language at a minimum of level B1 on the Common European Framework of Reference (CEFR) by showing that they:

• are from a majority English-speaking country (as listed on the Can you apply to Tier 4 (General)? page; or
    • have successfully completed a course as a Tier 4 (Child) student (or under the student rules that were in force before 31 March 2009, if they were granted permission to stay while they were under 18 years old) which lasted at least six months and ended no more than two years before the date when the CAS is assigned; or
    • have passed an English language test with an approved test provider for Tier 4, and has achieved at least CEFR level B1 in all four components (reading, writing, speaking and listening). You can download a list of approved test providers from the right side of this page.

این که به دوره های زبان مربوط نیست.

Junior Member

با سلام
    ایا ممکنه که پس از گذرندون دوره زبان، ادامه تحصیل در یک رشته دانشگاهی داد؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)