صفحه 41 از 48 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza92 نمایش پست ها
    اه ، راست ميگين ، ولي من منظورم اين نيست كه برم همون موقع ٢ ماه ٧ بگيرم ، منظورم اين بود كه نياز به اين ٧ دارم ، حالا چه بگيرم چه نه ، و ديگه اينكه نياز به زبان تخصصي هم دارم ، و گفتم هدفم تقويت هستش
    و البته اگه اينو بپرسه بهش مي گم كه دانشجو ام و بيشتر از اين نمي تونم بمونم
    دوست عزيز شما بيشتر از اينكه راهنمايي كنين تو همه ي پست ها دنبال نكته ي انحرافي هستين
    اونجوريم كه من اطلاع دارم از ٦ هفته به بالا دوره هاي مختلف وجود داره پس فك نمي كنم اونقدر زمان مهم باشه و اينكه ٢ ماه با كلاسهاي ٥ ساعته در روز كم نيست!
    در هر صورت ممنون از كمكتون
    دوست عزیز دلیلش اینه که نکته انحرافی زیاد دیدم و دارم شما رو راهنمایی میکنم. شما منظورتون از راهنمایی اینه که من به شما بگم همه چیز گل و بلبله؟ این سوال رو مطمئن باشید افسر ویزا میپرسه و مطمئنا هم با این جوابی که شما میخواهید بدید قانع نمیشه. خیلی جالبه که ایرانیها وقتی بهشون حقایق رو میگیم فورا قاطی میکنند و دوست دارند حرفی رو که دوست دارند بشنوند. من در تقریبا اکثر مواردی هم که دنبال نکته انحرافی بودم اشتباه نکردم چون دارم میبینم جو مزخرف ایرانیهای انگلیس رو. اگر هم پست من رو درست بخونید توضیح دادم که 9 ماه نیاز دارید تازه این خوش بینانه است وگرنه خود کلاس زبانها هر شش ماه رو معادل یک نمره آیلتس میدونند و من بیشترین پیشرفتی که دیدم سه نمره در یک سال بوده و درنتیجه 2 ماه شما هیچی نیست و مطمئن باشید دلیلی بسیار خوب برای افسر ویزا برای رد کردن شماست. حالا اگه به نظر شما این راهنمایی نیست و منفی بافیه میتونید برید به موسساتی که تو سفارت آدم دارند و میتونند تضمینی ویزا بگیرند 2-3 هزار پوند بدید تا براتون از شخص علیاحضرت ملکه ویزا دریافت کنند. شما میتونید فکر کنید که زمان اونقدر مهم نیست ولی نظر شما متاسفانه برای افسر ویزا خیلی مهم نیست.
    جالب اینجاست که من در یک جمله یک حقیقت رو بیان کردم و شما اینطوری برداشت کردید. قضاوت رو برعهده دوستان میذارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

دوست عزيز من كاملاً از صحت صحبت هاي شما مطمئن هستم و دارم از شما به عنوان يه فردي كه تجربه بالايي داره راهنمايي مي گيرم ، و الا به قول شما هستن موسسه هايي كه با دريافت پول كلان به ادم تضمين دروغ مي دن
    من تو سوالم از شما در مورد هزينه ، اجازه ي كار و زبان تخصصي و ... پرسيدم شما حالا يه نكته پيدا كردين ٢ ماه كمه ، پس فلسفه ي دوره هاي ٦ هفتگي كه خود موسسات اموزشي اعلام كردن چي هست؟
    مي تونستين بنده رو راهنمايي كنين بگين كه چه مقدار زمان نياز هست و من بايد چيكار كنم
    من در شرايطم اعلام كردم دانشجو هستم و زمان ندارم ، اگه جواب سوالامو مي دونستم مطمئننا مزاحم شما نمي شدم!
    من هم قضاوت رو به عهده ي دوستان ميذارم
    باز هم ممنون!

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    میتونید برید به موسساتی که تو سفارت آدم دارند و میتونند تضمینی ویزا بگیرند 2-3 هزار پوند بدید تا براتون از شخص علیاحضرت ملکه ویزا دریافت کنند. .
    Wow.

یعنی کسی هستش که بابت یه پذیرش ؛ 2 ، 3 هزار پوند بده !

تا اونجایی که من میدونم هیچ نمیتونه توی سفارت نفوذ کنه و همه چی بستگی به افیسر داره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط only_flight نمایش پست ها
    Wow.

یعنی کسی هستش که بابت یه پذیرش ؛ 2 ، 3 هزار پوند بده !

تا اونجایی که من میدونم هیچ نمیتونه توی سفارت نفوذ کنه و همه چی بستگی به افیسر داره.
    منم حرفم همینه ولی خوب گویا دوستان ایرانی علاقه زیادی به تئوری توطئه و پرداخت هزینه های نجومی برای کارهای بیفایده دارند. من میشناسم کسی رو که برای یه ویزای ازدواج ساده (تازه براساس قوانین قدیمی) 3500 پوند داده بود، کسی رو میشناسم برای ویزای ویزیتور دانشجویی 1500 پوند داده بود، آپولونیا کالج تا سه سال پیش که پوند 1600 تومن بود برای پذیرش دوره زبان مخصوص پرستارها (اصلا چنین دوره ای وجود نداره و عملا یه دوره زبان عادی بود که اسمش رو عوض کرده بودند) حدود 3/5 میلیون تومان میگرفت که خوب تبدیل کنید ببینید چقدر میشه. مشکل من اینه که اینا رو میگم بعد یه عده بهشون برمیخوره.

یه بار تو همین فروم یه نفر که به آپولونیا کالج 3 میلیون داده بود یه سوالهای مسخره ای از من میپرسید به صورت شخصی گفتم چرا نمیری پیش اونا وقتی اینهمه پول دادی. طرف بهش برخورد که چرا اینطوری حرف میزنی در موردشون و من از کارشون راضیم ولی انقدر سوالام مسخره است که مشاور من خوب بیچاره وقت نداره جواب بده!!! یعنی مشاور ایشون که اونهمه پول گرفته وقت نداره ولی ما اینجا علافیم که به سوالهای چرت ایشون مجانی جواب بدیم.

Junior Member

سلام
    من میخوام برای این دوره های زبان انگلیس اقدام کنم .
    مسئله ای که هست اینه که من الان دانشجوی کاردانی به کارشناسی هستم ، این توی گرفتن ویزا تاثیری نداره؟
    یا فقط همون مدرک کاردانیم رو ترجمه کنم و بهشون تحویل بدم؟ و اصلا حرفی از دانشجو بودنم نزنم؟
    سال 88 هم فارغ التحصیل شدم .

Junior Member

با سلام
    دوستان من کسی رادارم که لندن من را ساپورت کنه و من برای کار می خواهم برم لندن اما مدرک زبان ندارم
    چه راهی پیشنهاد میکنید ؟؟
    اینکه برای زبان کالج اقدام کنم و ویزا بگیرم و در حین زبان دنبال کار باشم؟؟
    یا اینکه برای ویزا اقدام کنم و برم اونجا
    در هرصورت زبان ندارم
    ایا درهنگام کالج رفتن اجازه کار میدهن ؟؟

الان هزینه کالج چقدر هست ؟؟
    چه مدت زمانی طول میکشه که من ثبت نام کنم و برم اونجا ؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniii نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من کسی رادارم که لندن من را ساپورت کنه و من برای کار می خواهم برم لندن اما مدرک زبان ندارم
    چه راهی پیشنهاد میکنید ؟؟
    اینکه برای زبان کالج اقدام کنم و ویزا بگیرم و در حین زبان دنبال کار باشم؟؟
    یا اینکه برای ویزا اقدام کنم و برم اونجا
    در هرصورت زبان ندارم
    ایا درهنگام کالج رفتن اجازه کار میدهن ؟؟

الان هزینه کالج چقدر هست ؟؟
    چه مدت زمانی طول میکشه که من ثبت نام کنم و برم اونجا ؟؟
    شما اگر آیلتس نداشته باشید باید ویزای ویزیتور دانشجویی بگیرید که اصلا راحت نیست و افسر ویزا رو باید برای بازگشت به ایران قانع کنید.

اجازه کار به طور کلی برای دوره زبان وجود نداره. هزینه کالج از سالی 2000 پوند تا 12000 پوند.

با سلام و خسته نباشید
    واقعا ممنونم از راهنماییاتوون من کلی اطلاعات خوب بدست آوردم
    فقط یک کمک می خواستم
    راستش اینه که من و شوهرم از طریق یک موسسه قرار بود واسه کالجی در منچستر اقدام کنیم و به گفته ایشون 45 روزه بریم...ما هم اعتماد کردیم و قرارداد بستیم و قسمتی از پولو دادیم اما آقا نیست شد...و پیداش نیست..حال خودمون می خوایم اقدام کنیم...اینطور که خوندم نباید سخت باشه فقط دقت میخواد....ما هردومون آیلتس داریم..یکی 4.5 و یکی 5...
    زحمتی نیس براتوون چند تا کالج با هزینه کم به من معرفی کنید که دوره General English رو توش بگذرونیم(دوره کوتاه مدت زبان).....میخوام شهریه واسه 6 ماه 2500 پوند یا این حدودا باشه... ممنون
    ویرایش توسط saragh136680 : August 29th, 2013 در ساعت 01:57 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saragh136680 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    واقعا ممنونم از راهنماییاتوون من کلی اطلاعات خوب بدست آوردم
    فقط یک کمک می خواستم
    راستش اینه که من و شوهرم از طریق یک موسسه قرار بود واسه کالجی در منچستر اقدام کنیم و به گفته ایشون 45 روزه بریم...ما هم اعتماد کردیم و قرارداد بستیم و قسمتی از پولو دادیم اما آقا نیست شد...و پیداش نیست..حال خودمون می خوایم اقدام کنیم...اینطور که خوندم نباید سخت باشه فقط دقت میخواد....ما هردومون آیلتس داریم..یکی 4.5 و یکی 5...
    زحمتی نیس براتوون چند تا کالج با هزینه کم به من معرفی کنید که دوره General English رو توش بگذرونیم(دوره کوتاه مدت زبان).....میخوام شهریه واسه 6 ماه 2500 پوند یا این حدودا باشه... ممنون
    کار راحت نیست چون مصاحبه داره و در مصاحبه خیلی سخت گیری میکنند بخصوص برای دوره زبان و بخصوص اینکه هر دو تاتون با هم میخواهید برید.

اما ما می خوایم جدا جدا اقدام کنیم...میشه بگید منظورتون از سخت گیری چی هست؟به شرایطمون سخت می گیرن یا سوال های سخت می پرسن؟...در ضمن اگر برای شرایط فعلی ما پیشنهاد بهتری دارید ممنون میشم بهم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)