صفحه 42 از 48 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط saragh136680 نمایش پست ها
    اما ما می خوایم جدا جدا اقدام کنیم...میشه بگید منظورتون از سخت گیری چی هست؟به شرایطمون سخت می گیرن یا سوال های سخت می پرسن؟...در ضمن اگر برای شرایط فعلی ما پیشنهاد بهتری دارید ممنون میشم بهم راهنمایی کنید
    در مصاحبه سوالات راحت میپرسند ولی به سختی قانع میشند بخصوص که دو نفری میخواهید با هم برید.

یعنی جداجدا اقدام کردن هم جواب نمیده؟پیشنهاد شما چی هست برای شرایط ما...

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز اینطوری خیلی نیست. موارد قبولی اخیرا نشون داده که اگر وضع مالی خیلی خوب باشه تا 99 درصد مساله حله. خوب طبیعیه که همه متقاضیان دوره زبان میگند برای ورود به دانشگاهه و این پارامتر مهمی در تصمیم گیری سفارت نیست. اینکه سفارت باید به همه دوره ها ویزا بده خیر براساس قوانین جدید دیگه اینطوری نیست چون افسر ویزا باید در مصاحبه قانع بشه. موارد اخیر قبولی به خوبی نشون میدند با درصد بسیار بالایی فقط وضعیت مالی برای سفارت مهمه. یعنی شما دکترا داشته باشی ولی با وضع مالی متوسط ممکنه رد شی ولی برای دوره زبان سه ماهه پذیرش بگیری با وضع مالی عالی قبول میشی. من چندین مورد رو دیدم اخیرا و دلیل این مساله هم روشنه چون همونطوری که شما گفتید سفارت به شدت نگران پناهندگیه و مساله مالی مهمترین مساله در عدم پناهندگیه. متاسفانه وقتی اینجا طرف با دو تا فوق لیسانس یا دکترا میاد پناهنده میشه که بعضیهاشون میاند تو همین فروم هم طلبکارند، سفارت دیگه به توان علمی نگاه نمیکنه. ولی احتمال پناهندگی کسی که باباش میلیاردره خیلی خیلی کمتره. از دیدگاه دیگه هم این مساله درسته چون انگلیس به آموزش به دید بزینس و صنعت نگاه میکنه. در همین مدتی که ایرانیها رو به راحتی دارند رد میکنند، تسهیلات بسیار عالی برای دانشجویان چینی و هندی گذاشتند. چون چین و هند طبقه ای به شدت مرفه داره که شما وقتی اینجا هستید میبینید. چینیهایی که میاند راحت پول خرج میکنند و اصلا هم دنبال آویزون شدن نیستند. تعداد تقاضاهای پناهندگی از چین با 20 برابر جمعیت ایران از ایران کمتره.

متاسفانه این حقیقتیه که انگلیس داره واضح میگه اینجا کشور کسانیه که وضع مالی خیلی خوبی دارند چون تجربه و آمار نشون داده این افراد کم خطرترین و پرسودترین هستند.

سلام خسته نباشید
    در مورد اینکه فرمودید وضعیت مالی اگه ok باشه احتمال دادن ویزا دوره زبان بیشتره ، ممکنه بازتر کنین موضوع رو؟ مثلاً چقدر توی حساب باشه و ..... و اینکه چه شرایط مالی باشه؟

سلام
    من لیسانس مهندسی محیط زیست هستم 30 ساله و متاهل . میخوام برای دوره های آموزش زبان اقدام کنم و بعد از اون وارد دانشگاه بشم یعنی بتونم پذیرش بگیرم . میدونم که زمانی که برای دوره زبان اقدام می کنم همسرم نمیتونن من رو همراهی کنن ولی اگه من پذیرش دانشگاه بگیرم میتونم برای ویزای ایشون اقدام کنم ؟
    در جائی خوندم که اعلام شده اگر شرایط مالی خوب باشه شانس دریافت ویزا بیشتره . منظور از این شرایط مالی چی هست ؟ (البته این سوال رو در بالا هم عنوان کردم)
    بستگان من (3 تا از خاله هام) لندن هستن و خیلی میتونن به من کمک کنن . گفتن یا نگفتن این موضوع تاثیری در روال این پروسه دارد یا خیر ؟(بالای 35 ساله که لندن هستند و پست های شغلی مهمی دارند و از نظر وضع مالی عالی هستند.حتی یکیشون استاد کالج هستند )
    شانس من رو چقدر میدونین؟
    اگه نیاز به اطلاعات بیشتر هست سوال بفرمائید
    با سپاس

دوستان عزیز
    براتون مقدوره یک لیستی از کالج هائی که میشه دوره های زبان رو در آنها گذراند،ارسال بفرمائید؟
    ممنون

Junior Member

سلام.بله وقتی ویزای دادانشجویی tier4 بگیرید به همسرتون هم ویزا میدن. شرایط مالی یعنی اینکه هزینه تحصیل که دانشگاه اعلام میکنه به ااضافه هزینه زندگی که سفارت تعیین کرده رو 28 روز تو بانک داشته باشید و برای همسرتون هم یه هزینه زندگی که سفارت میخواد رو داشته باشید.فکر میکنم داشتن اقوام با وضع مالی خوب تاثیر داره اگه تاپیکهای مربوط به ویزا مخصوصا وبرای دانشجویی رو بگیرید دوستان گفتن که چطور میتوانید ساپورت این اقوام رو به سفارت اعلام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها
    سلام.بله وقتی ویزای دادانشجویی tier4 بگیرید به همسرتون هم ویزا میدن. شرایط مالی یعنی اینکه هزینه تحصیل که دانشگاه اعلام میکنه به ااضافه هزینه زندگی که سفارت تعیین کرده رو 28 روز تو بانک داشته باشید و برای همسرتون هم یه هزینه زندگی که سفارت میخواد رو داشته باشید.فکر میکنم داشتن اقوام با وضع مالی خوب تاثیر داره اگه تاپیکهای مربوط به ویزا مخصوصا وبرای دانشجویی رو بگیرید دوستان گفتن که چطور میتوانید ساپورت این اقوام رو به سفارت اعلام کنید.
    خیلی ممنون از راهنمائیتون دوست عزیز
    آیا من دوره زبان رو در انگلستان بخونم از همونجا میتونم محدد برای پذیرش دانشگاه اقدام کنم یا اینکه باید بیام ایرات و مجدد اقدام کنم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها
    برای دوره زبان ایشون نمیتونه همراه داشته باشه و باید همسرشون به صورت مجزا اقدام کنند.

سلام دوستان
    من داشتم سایت homeoffice رو مطالعه می کردم توی بخش student immigration categories به دو تا گزینه برخوردم یکی Tier4 student که می دونم کسی میشه که برای پذیرش دانشگاه اقدام میکنه و یه گزینه دیگه به نام Student visitor . آیا این student visitor همون دانشجوئی میشه که میخواد بره اونجا توی دوره های زبان شرکت کنه؟

سلام دوستان
    من یه سوال دارم . میخوام پذیرش مشروط از دانشگاه بگیرم و پذیرش هم از کالج زبان که دوره زبان رو توی لندن ببینم . آیا در این مدت که پذیرش مشروط دارم و زبان هم میخونم میتونم کار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)