صفحه 43 از 48 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

سلام دوستان عزیز
    آیا کسی در مورد دوره های زبانی که در خود دانشگاهی که پذیرش میگیریم ، اطلاعات داره ؟ ( یعنی پذیرش مشروط بگیریم )

سلام دوستان
    من یه سوال فوری دارم .من الان ترکیه هستم و می خوام وقت سفارت بگیرم واسه ویزا .من یه پذیرش 9 ماهه واسه زبان از دانشگاه salford دارم آیلتس 6 دارم (ولی خیلی بیشتر از این حرف ها لازم دارم) مبلغ 9000 پوند تو حسابم دارم ( حساب به اسم خودمه تو کشور بلژیک)تا 10 روز پیش هم به مدت یک سال بلژیک بودم و تازه چون ویزام تموم شد و نشد تمدیدش کنم برگشتم.شهریه زبان رو هم همین امروز پرداخت می کنم .
    این وضعیت الان منه .سوال من از شما اینه که من دیدم که مثل اینکه هم برای tier 4 می تونم اقدام کنم هم student visitor visa )special) برای کسانی که می خوان زبان بخونند و دورشون بالای 6 ماه کمتر از 11 ماه هستش.سوالی که برام پیش اومد اینه که این من الان نمی دونم باید چیکار کنم .من هم می تونم کار کنم تو منچستر چون از قبل می دونم به دلایلی هم اینکه ممکنه دورم تموم شد اگه یه پذیرش مناسب بگیرم ممکنه همون جا ادامه بدم .از طرفی می ترسم که شانسم خیلی تو گرفتن tier 4 کم باشه.و می خوام مطمئن باشم از اینکه کدوم شانسش بیشتره؟؟؟
    بعد آیا اون ویزایی که گفتم برای بالای 6 ماه کمتر از 11 ماه هست هم مصاحبه داره ؟؟ که امیدوارم داشته باشه چون خیلی خوبه و آدم می تونه تلاشش رو بکنه که افسر ویزا رو قانع کنه .
    بسیار ممنون می شم من رو راهنمایی کنید چون باید هر چه زود تر وقت بگیرم تو این ترکیه تک و تنها خیلی سخته

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

استاد هومن ، الان با IELTS 4 یا زیر 5 میشه برای دوره زبان اقدام کرد ؟ جدیدا شرایط فرق کرده و مثل سابق هستش؟
    دستم بویگل میداد، مرا به جرم چیدن گلمحکومکردند؛ اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلیکاشتهباشم.

<<ارنستو رافایل چه گوارا دلا سرنا>>

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط only_flight نمایش پست ها
    استاد هومن ، الان با IELTS 4 یا زیر 5 میشه برای دوره زبان اقدام کرد ؟ جدیدا شرایط فرق کرده و مثل سابق هستش؟
    شرایط با توجه به مصاحبه بسیار سخت تر از گذشته شده.

Junior Member

سلام کسی کالج خوب سراغ داره؟من ایلتس 4.5 دارم و میخام برم کالج در انگلستان واس گرفتن مدرک ایلتس 7

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط luiji نمایش پست ها
    سلام کسی کالج خوب سراغ داره؟من ایلتس 4.5 دارم و میخام برم کالج در انگلستان واس گرفتن مدرک ایلتس 7
    چیزی که زیاده کالج خوبه ولی بحث اصلی گرفتن ویزاست که برای دوره های زبان بسیار بسیار سخت شده. شرایط خودتون رو ببینید آیا میتونید از پس مصاحبه بربیایید؟

Junior Member

سلام میخواستم بدونم که اگه من و شوهرم با هم برای کلاس زبان انگلستان اقدام کنیم به جفتمون ویزا داده میشه؟

Junior Member

آیا مدرک فنی حرفه ای میتونه کمکی به ویزا انگلیس بکنه؟ شوهرم 3 مهارت رشته تاسیسات رو با نمره 90 به بالا داره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط proushat نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم که اگه من و شوهرم با هم برای کلاس زبان انگلستان اقدام کنیم به جفتمون ویزا داده میشه؟
    بستگی به شرایط شخصی شما و اینکه از پس مصاحبه بربیایید داره و شرایط آسون نیست. باید افسر ویزا رو در مورد دلیل تحصیل، برنامه آینده و شرایط مالی قانع کنید. اون مدارک فنی حرفه ای هم اثر مثبتی ندارند.

Junior Member

سلام من دلیل قانع کننده دارم واسه افسر ویزا و سوالم اینه هنگام مصاحبه با یک نفر مثل من که ایلتس 4.5 داره و میخاد واسه تقویت زبان بره انجا با یکی که که ایلتس بالاتر داره به یه سطح صحبت میکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)