صفحه 44 از 48 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﮔﺮﻛﺴﻲ ﺩﺭ اﻧﮕﻠﻴﺲ اﺳﻢ ﻣﻦ ﺭﻭﺩﺭﻛﺎﻟﺞ ﺑﺮاﻱ ﺯﺑﺎﻥ ﺑﻨﻮﻳﺴﻪ ﺷﺮاﻳﻄ ﻭﻳﺰاﮔﺮﻓﺘﻨﺶ ﺑﻪ ﭼﻪ ﺷﻜﻞ ﻣﻴﺸﻪ?ﺭاﺣﺘﺘﺮ ﻳﺎ ﻫﻴﭻ ﺗﻔﺎﻭﺗﻲ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
    بیش ازسحرتاریک است ..اماتاکنون نشده که آفتاب طلوع نکند..به سحراعتماد کن!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahraaa نمایش پست ها
    ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﮔﺮﻛﺴﻲ ﺩﺭ اﻧﮕﻠﻴﺲ اﺳﻢ ﻣﻦ ﺭﻭﺩﺭﻛﺎﻟﺞ ﺑﺮاﻱ ﺯﺑﺎﻥ ﺑﻨﻮﻳﺴﻪ ﺷﺮاﻳﻄ ﻭﻳﺰاﮔﺮﻓﺘﻨﺶ ﺑﻪ ﭼﻪ ﺷﻜﻞ ﻣﻴﺸﻪ?ﺭاﺣﺘﺘﺮ ﻳﺎ ﻫﻴﭻ ﺗﻔﺎﻭﺗﻲ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
    هیچ فرقی نمیکنه که شما خودتون ثبت نام کنید یا کسی برای شما این کار رو انجام بده. شرایط ویزا اصلا راحت نیست و به شرایط شخصی شما بستگی داره.

سلام دوستان
    من به تازگی به لندن مهاجرت کردم و به کلاس زبان نیاز دارم،کسی در محدوده ی wellington station دوره ی زبان خوب میشناسه به من معرفی کنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrkhamoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگی به لندن مهاجرت کردم و به کلاس زبان نیاز دارم،کسی در محدوده ی wellington station دوره ی زبان خوب میشناسه به من معرفی کنه؟
    ممنون
    با چه ویزایی در انگلستان هستید؟

استادش فارسی زبان هست ؟ هزینه کلاس ها چقدره ؟
    مراکزی مخصوص ایرانی ها هست که یاد بگیریند زبان رو ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luiji نمایش پست ها
    سلام من دلیل قانع کننده دارم واسه افسر ویزا و سوالم اینه هنگام مصاحبه با یک نفر مثل من که ایلتس 4.5 داره و میخاد واسه تقویت زبان بره انجا با یکی که که ایلتس بالاتر داره به یه سطح صحبت میکنن؟
    سلام ميبخشيد من دير به دير اينجا ميام چون شرايط شما دقيقا مثل خودم بود جواب مي دم همانطور كه آقا هو من گفتن شرايط ويزاي زبان خيلي سخته مخصوصا اگه خانواده باشيد چون شما رو بعنوان يك كيس مهاجرت مي بينند من و همسرم كه رد شديم و نتونستيم در ضمن اونجا چون مي دونند كه زبانتون در سطح بالايي نيست خيلي شمرده و با تكرار بيشتري از شما سوال مي كنند اميدوارم شما بتونيد ويزا بگيريد ولي كار سختي پيش رو داريد در ضمن من 2 بار مصاحبه شدم يكي در vfs ابوظبي و يكي در خود سفارت انگليس در ابوظبي و در آخر با در جواب رد يكسري چيزهاي نا مربوط به ما گفتن كه بيشتر در كامنت هاي قبلي توضيح دادم اميدوارم آگاهانه اقدام كنيد

Junior Member

سلام دوستان
    ممکن سوال من جواب بدین؟
    اگر کسی برای ویزیتور دانشجویی اقدام کن و بعد اونجا ازدواج کنه باز باید برگرده یا ویزاش تمدید میکنن؟
    و یک سوال دیگه اگر سند ملکی برای ویزای ویزیتور ارائه بدم شانسم بالا میره؟ و اینکه از اون استعلام گرفته میشه؟
    ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nozhat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکن سوال من جواب بدین؟
    اگر کسی برای ویزیتور دانشجویی اقدام کن و بعد اونجا ازدواج کنه باز باید برگرده یا ویزاش تمدید میکنن؟
    و یک سوال دیگه اگر سند ملکی برای ویزای ویزیتور ارائه بدم شانسم بالا میره؟ و اینکه از اون استعلام گرفته میشه؟
    ممنون میشم جواب بدین
    خیر ویزای ویزیتور نمیتونه به ویزای ازدواج تبدیل بشه و داشتن هر مدرکی که نشان دهنده بازگشت شما باشه نکته مثبتیه. احتمال استعلام در مورد همه مدارک و اطلاعات ارایه شده وجود داره.

Junior Member

سلام ممنون از راهنماییتون. من خودم 4 ماه پیش اقدام کردم و ریفوز شدم علتشم این بود که سپرده بانکیم در قوامین گذاشته بودم! من از سفارت انگلستان در دبی اقدام کردم همون روز اخرش هم همه بعد از تکمیل مدارک میرفتن تو یه اتاق و بصورت آنلاین یه نفر از کامپیتر بات صحبت میکرد!و علت انتخاب کشور و کالجی که انتخاب کرده بودم رو میخاست!البته اولش خیلی سطح بالا صحبت کرد ومن گفتم من زبانم در سطح 4 است که دیگه شروع کرد اروم صحبت کردن!و تو اون 3 هفته ای که دبی بودم دیگه بام مصاحبه نشد!میخاستم بدونم چون بانکم اشتباه بود دیگه مصاحبه نکردن؟الان باز میخام اقدام کنم ولی با امادگی و دلیل کامل واسه رفتن. البته این سری پذیرش از چند تا دانشگاه هم گرفتم که نشون بده بعد از گرفتن ایلتس میخام در دانشگاه واسه فوق ادامه بدم!سپرده 90 میلیونی هم در حساب کوتاه مدت پاسارگاد باز کردم.2 تا توصیه نامه و 1 هدفنامه هم از دانشگاه گرفتم به نظرتون شانس گرفتن ویزا دارم؟اکسی مدرکی دیگه سراغ نداره که شانس ویزا رو ببره بالا؟ ممنون

Junior Member

البته سند ملکی و فرم تعهد ساپورت مالی از دفتر اسناد رسمی هم دارم.کسی مدرکی دیگه که شانس ویزا رو ببره بالا سراغ نداره؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)