صفحه 46 از 48 نخستنخست ... 36373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

من unconditional offer دارم و خوب به خاطر همین که تعریف این دوره رو شنیدم پرسیدم نظر شما رو هم بدونم اما خوب هزینه اش نمیدونم می ارزه یا نه برای یه دوره ۴ هفته ایش ۱۲۰۰ پونده. چون شنیدم که کلا انگلیسیا پولکی ان گفتم قبلش یه مشورت بکنم.
    با این حال اگه بدونم در کل دوره مسترم میتونه مفید باشه و بهم کمک کنه میتونم شرکت کنم.
    البته شنیدم گویا شهرداری ام تو انگلیس یه دوره هایی برگزار میکنه که مجانی ان شما در این مورد اطلاعات دارین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    دوره های pre sessional که قبل از ورود به دوره اصلی برگزار میشه از اونجایی که کاملا تخصصی و متناسب با رشته شما طراحی میشه، بسیار مفید، آموزنده و کاربردیه.
    اگر دانشگاه به شما برای دوره اصلی تون conditional offer داده باشه، شما ملزم به گذروندن این دوره هستید و هیچ بخشی از اون هم اختیاری نیست
    اگر unconditional offer داشته باشید، خودتون محاسبه کنید ببینید اگر پرداخت هزینه ش براتون میسره، حتما این دوره رو شرکت کنید. اگر نیست، میتونید با بچه هایی که در دوره شرکت میکنن ارتباط برقرار کنید و جزواتشون رو کپی کنید و درطول دوره تحصیلیتون استفاده کنید.
    اما در کل شرکت در اونها رو بهتون پیشنهاد میکنم مخصوصا که میگید زبانتون متوسط هست

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط loyalluna نمایش پست ها
    من unconditional offer دارم و خوب به خاطر همین که تعریف این دوره رو شنیدم پرسیدم نظر شما رو هم بدونم اما خوب هزینه اش نمیدونم می ارزه یا نه برای یه دوره ۴ هفته ایش ۱۲۰۰ پونده. چون شنیدم که کلا انگلیسیا پولکی ان گفتم قبلش یه مشورت بکنم.
    با این حال اگه بدونم در کل دوره مسترم میتونه مفید باشه و بهم کمک کنه میتونم شرکت کنم.
    البته شنیدم گویا شهرداری ام تو انگلیس یه دوره هایی برگزار میکنه که مجانی ان شما در این مورد اطلاعات دارین ؟
    من اطلاعی راجع به اون دوره ها ندارم. اما این کلاس های pre-sessional واقعا مفید هست و خیلی بدردتون میخوره. حتی دوستان من یا آیلتس 7.5 و سطح زبان خوب هم این دوره ها رو گذروندن و بسیار راضی بودن.

سلام از طریق موسسه اقدام کردن شانس گرفتن ویزارو بالا نمیبره؟ توی سایت هوم افیس نوشته unconditional offer باید داشته باشی برای درخواست ویزا /یعنی غیر این ویزا نمیدن مگه میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_21p نمایش پست ها
    سلام از طریق موسسه اقدام کردن شانس گرفتن ویزارو بالا نمیبره؟ توی سایت هوم افیس نوشته unconditional offer باید داشته باشی برای درخواست ویزا /یعنی غیر این ویزا نمیدن مگه میشه؟
    موسسه کار خاصی نمیکنه دوست عزیز، پول میگیره که یه سری اطلاعاتی که تو این سایت هست رو بهتون بده، تازه اگه درست بده. همین. خیلی لطف کنن به جای اینکه شما خودت تو visa4uk اکانت بسازی، اونا میسازن برات.
    شما تا افر انکاندیشنال نداشته باشی بهت CAS نمیدن، برای اقدام برای ویزای تحصیلی باید CAS داشته باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط s.sina نمایش پست ها
    موسسه کار خاصی نمیکنه دوست عزیز، پول میگیره که یه سری اطلاعاتی که تو این سایت هست رو بهتون بده، تازه اگه درست بده. همین. خیلی لطف کنن به جای اینکه شما خودت تو visa4uk اکانت بسازی، اونا میسازن برات.
    شما تا افر انکاندیشنال نداشته باشی بهت CAS نمیدن، برای اقدام برای ویزای تحصیلی باید CAS داشته باشین
    چون با توجه به زمانم نمیتونم ایلتس بالاتر از 5 بیارم گفتن که میشه کاندیشنال پذیرش دانشگاه گرفت همراه با دوره زبان حالا چه پری سشنال چه دوره پری مستر که شانس گرفتن ویزارو گفتن بالا میبره نظرتون چیه ؟ ممکنه بلوف بزنن یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_21p نمایش پست ها
    چون با توجه به زمانم نمیتونم ایلتس بالاتر از 5 بیارم گفتن که میشه کاندیشنال پذیرش دانشگاه گرفت همراه با دوره زبان حالا چه پری سشنال چه دوره پری مستر که شانس گرفتن ویزارو گفتن بالا میبره نظرتون چیه ؟ ممکنه بلوف بزنن یا نه
    بله، ممکنه دانشگاه به شما پزیرش مشروط بده با این شرط که یا نمره زبان مناسب رو در امتحان مجدد بگیرین، یا تو دوره زبانی که خود دانشگاه برگزار میکنه شرکت کنین (و قبول شین در آخر دوره.) در این صورت یه شما اول یه نامه ی CAS میدن برای دوره آموزش زبان وشما اقدام میکنین برای ویزا با اون نامه. بعد که دورتون تموم شد و قبول شدین، آفر شما آنکاندیشنال میشه و شما CAS برای دوره ی تحصیلیتون رو دریافت میکنین و با اون دوباره اقدام برای گرفتن ویزا میکنین. اگر فروم ها رو مطالعه کنین اطلاعات کاملی رو بدست میارین در ارتباط با همه ی موارد
    ولی شانس گرفتن ویزاتون برای بار اول که اقدام میکنین فرقی نداره

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من حدود 1 سال پیش از دبی واسه ویزای دانشجویی برای گذراندن دوره زبان(کالج) اقدام کردم cas و ielts 4.5 هم داشتم ولی چون سپرده 28 روزم در قوامین بود refuse شدم و در نامه refuse نوشته شده بود که چه بانکی رو قبول دارن. حالا میخام باز اقدام کنم ولی از استانبول . کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که 1 آیا ویزا واسه کالج میدن 2 چه مدارکی لازمه 3 مصاحبه سخت میگیرن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luiji نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من حدود 1 سال پیش از دبی واسه ویزای دانشجویی برای گذراندن دوره زبان(کالج) اقدام کردم cas و ielts 4.5 هم داشتم ولی چون سپرده 28 روزم در قوامین بود refuse شدم و در نامه refuse نوشته شده بود که چه بانکی رو قبول دارن. حالا میخام باز اقدام کنم ولی از استانبول . کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که 1 آیا ویزا واسه کالج میدن 2 چه مدارکی لازمه 3 مصاحبه سخت میگیرن؟
    ممنون
    سلام
    اگر زخمت بکشین بخونین فروم ها رو جواب همه ی سوالاتتون هست

Junior Member

با سلام

امروز این خبر را در سایت دانشگاه علوم و تحقیقات دیدم، خواستم به دوستان هم اطلاع دهم:
    دوره های زبان انگلیسی در واحد آکسفورد
    کالج زبان آکسفورد وابسته به واحد آکسفورد دانشگاه آزاد اسلامی در انگلستان دوره های فشرده زبان انگلیسی برای سطوح کارشناسی, کارشناسی ارشد و دکتری برگزار نموده است. یک دوره فشرده دو ماهه زبان در این کالج به شرط قبولی می تواند جایگزین مدرک IETLS که دانشجویان دکتری ملزم به دریافت آن هستند.
    از علاقه
    مندان دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام غیر حضوری با دزیافت فرم از سایت مربوط به کالج زبان آکسفورد به آدرس www.oxford-language-college.org.uk مراجعه و فرم را تکمیل کنند.
    منبع خبر:http://www.srbiau.ac.ir/fa/news/3/bodyView/10431/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87.%D9%87%D8%A7%DB%8C.%D8%B2 %D8%A8%D8%A7%D9%86.%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C% D8%B3%DB%8C.%D8%AF%D8%B1.%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF. %D8%A2%DA%A9
    %D8%B3%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AF.html

فقط یک سوال داشتم، چون این برنامه اموزشی از طریق خود دانشگاه است آیا می تواند در گرفتن راحت تر ویزا تاثیری بگذارد یا خیر؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان من اخیرا نمره 6 آیلتس آکادمیک گرفتم و میخواهم برای دوره زبان و بعد فوق لیسانس اقدام کنم. می خواستم ببینم من باید ویزای Tier 4 اقدام کنم یا Student Visitor که شانس ویزا گرفتنم بالا باشه؟ اگر بخوام مستقیم برای ارشد برم باید دوره زبان و pre master بگذرونم. می خواستم ببینم در این صورت حساب بانکیم باید شهریه دوره ارشد و هم کاور کنه یا شهریه دوره زبان به اضافه living cost کافی است؟ چون من شنیدم که در صورتی که برای دوره زبان (با داشتن پذیرش conditional ارشد) بخوام اقدام کنم اول یه ویزا برای دوره زبان میدن و بعد ار این که اون دوره تموم شد پذیرش ارشدمو به unconditional تبدیل میکنند و بعد میتونم ویزامو برای دوره ارشد تمدید کنم. آیا این درسته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)