صفحه 47 از 48 نخستنخست ... 373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

سلام دوستان، من ۲ ماهی هست که اومدم لندن،فعلا قامت ۴ ساله دارم(visa family reunion) از طریق همسرم که پناهنده شدن حدود ۱سال.. ایشون الان فول تایم مشغول کار هستن ولی من چون سطح زبانم خوب نبود تصمیم گرفتم اول رو این مسیله کار کنم سپس حالا با مشغول بکار بشم یا ادامه تحصیل بدم.سوالی که اینجا داشتم این بود که اگه من بخوام توی یکی از این کالج ها یا موسساتی که دوستان اشاره کردن زبان بخونم آیا هزینشو باید خودم پرداخت کنم یا از طریق جاب سنتر میتونم بدون پرداخت هزینه برم آموزش ببینم؟؟ در ضمن من توی جنوب لندن هستم آیا کسی توی این منطقه مرکز خوبی واسه یادگیری زبان میشناسه؟؟

Junior Member

سلام خسته نباشین ... راجع به همین دوره زبان فشرده در کالج زبان آکسفورد سوال داشتم :
    1- من از دانشگاه آزاد تهران شمال لیسانس گرفتم ... میتونم برای این دوره اپلای کنم ؟
    2-مدرکم رو 1 تا 2 ماه دیگه میدن ...از لحاظ زمانی میشه اپلای کرد ؟
    3-من باید برای دوره هایی که برای MA هستش اپلای کنم یا IELTS PREPATION ؟
    ممنون

Junior Member

با سلام

از دوستان کسی هست که اطلاع از پذیرش در دورههای زبان داشته باشه؟ .ایا هنوز این ویزا صادر میشه ؟ شرایطش چیه ؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    سلام !
    من با یکی از دوستانم داریم برای کالج زبان اقدام کنیم ...و بهد تو همون انگلیس ( لندن ) بریم دانشگاه ! کسی دقیقا میدونه خرج این نوع از کالج زبان چه قدردر میاد ؟ ( در پست های بالا قیمت ها اومده ...ولی میخوام مطمئن بشم ) و در مرحله بعد آیا سفارت بهمون ویزا میده ؟( اذیت نمیکنند ؟ )
    کالج زبا که محدودیت ترمی نداره ؟( یعنی شروع و پایانش متنوعه ...درسته ؟ مثل دانشگاه نیست که فقط بهار و پاییز باشه ؟! )
    سلام دوست عزیز،
    هزینه کلاسها معمولا حدود 300 تا 400 پوند در هفته هست. در شهرهای غیر از لندن می شود کلاسهای ارزانتر هم پیدا کرد. اکثر کلاسها با British Council در ارتباط هستند و بنا براین نامه پذیرش آنها برای سفارت معتبر است. زمان شروع ترم در هر وقت سال میسر است. برای دانشگاه هم موسساتی هستند که 1 سال برای شما کلاس زبان و کلاسهای آمادگی می گذارند ولی هزینه ها کلا زیاد است. اگر بخواهید برای شما نام می برم، ولی من تازه عضو این سایت شدم و مطمئن نیستم که اعلام سایت در اینجا مجاز هست یا نه.
    برای گرفتن ویزای موقت یا تحصیلی، کسی که در سفارت با شما مصاحبه می کنه باید قانع بشه که شما بعد از تحصیل بصورت خلاف در انگلیس نمی مونید. در واقع برای هر نوع ویزا این صدق می کنه.
    در نتیجه برای گرفتن ویزا چند مورد اهمیت داره:
    1. داشتن تعلقات کافی در کشور خودتون - مثلا همسر، نامزد، سند خانه یا محل کار و از این قبیل
    2. داشتن پول کافی برای مسافرت و ماندن در انگلیس - در حال حاضر حدود 1020 پوند در ماه برای ماندن در لندن و 920 پوند برای خارج از لندن باید در حساب بانگی خود داشته باشید. ضمنا باید نشان دهید که این مبلغ در مدت 3 ماه گذشته در حساب شما بوده. در ضمن باید نامه ای از بانگ بگیرید که در زمان مصاحبه کمتر از 21 روز از تاریخش گذشته باشه! کمی مسخره به نظر می رسه ولی اینها قوانین هست!
    3. دز صورت مسافرت های مکرر به خارج از کشور خود، و بازگشت به کشور، مصاحبه کننده نظر مثبت تری به شما خواهد داشت.
    4. در زمان مصاحبه خیلی عادی رفتار کنید و مضطرب نباشید.
    5. اکر یک یا دو بار با توزهای مختلف به کشورهای اروپایی سفر کرده باشید، احتمال ویزا بیشتر است.
    این موارد را از گوشه و کنار گرد آوری کرده ام و برای فامیل، و به اشتراک گذاشته ام برای استفاده هم وطنان عزیز. در نهایت، برای تحصیل در انگلیس هزینه ها بسیار بالا است. در هر صورت موفق باشید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، پیام بزنید.

در صورتی که ویزای شما به ویزای اقامت عوض بشه، می تونید کلاسهای رایگان از طریق دولت بگیرید ولی با ویزای فعلی نمی شه.
    اگر در گوگل جستجو کنید و کلاسهای زبان نزدیک خودتون رو پیدا کنید، معمولا کلاسهایی که برای آموزش معلم آگهی دارند ( یعنی برای CELTA or TRINITY COLLEGE CERTIFICATE ) در زمان آموزش معلمانشون کلاسهای رایگان (برای تمرین معلمین در حال تعلیم) ارائه می دهند.
    چون قوانین مدام تغییر می کنند، می تونید از job centre or citizens advice bureau درباره واجد شرایط بودن برای کلاسهای دولتی رایگان سوال کنید. اگر منطقه خودتون کلاسی پیدا نگردید، می تونید با شهرداری محلتون هم تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط adrian : August 27th, 2015 در ساعت 06:09 PM دلیل: ترکیب دو پست متوالی

Junior Member

سلام
    من می خوام در دوره زبان انگلیسی در انگلیس شرکت کنم
    ۲۹سال و فوق دیپلم
    میخوام در دوره یکساله زبان عمومی یا آمادگی برای آزمون شرکت کنم
    یه موسسه در ازای ۱۰۰۰ پوند در صورت قبولی اینکارو انجام میده
    و گفته باید آیلس ۴به بالا داشته باشم
    و ۵۰میلیون پول بلوکه کنم تو حساب بانک پارسیان یا پاسارگاد برای روز سفارت
    آیا اگه خودم اقدام کنم می تونم قبولی در سفارت بگیرم
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان.خوب هستین؟ببخشید مزاحمتون میشم.این سوال من تکراریه اما چون جواب ها مربوط به سال های گذشته میشه ، دوباره درخواست جواب دارم.دوستان چقدر هزینه های کالج زبان تغییر کرده؟ واقعا می ارزه من به همراه خانومم باهم بریم کالج؟توی شهر bournemouth بطور مثال؟؟؟ بدجوری ذهنمو درگیر کرده که ارزش داره بریم یا نه..بعدشم میخوایم اقدام کنیم برای ادامه تحصیل.خانومم دکتری بخونه و خودم احتمالا MBA .هزینه دانشگاهها رو نمیدونم چقدر هستش و شنیدم الان سخت بورسیه میدن دانشگاهها. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

سلام به دوستان . من 1 ماه پیش ویزای اقامت گرفتم و با همسرم اومدم لندن . شوهرم مقیم بودن و من هم از طریق ایشون امدم.من ایلتس 5.5 داشتم که امدم ولی الان می بینم اصلا خوب نیستم و خیلی هم می خوام سریع وارد بازار کار بشم . فوق لیسانس اقتصاد هستم و سابقه کاری هم در ایران خوب بوده ولی زبانم اصلا خوب نیست .می خواستم بهم بگید کجا برم برای زبان که هزینه بالایی نداشته باشه . و این که ایا من هم باید هزینه بالا پرداخت کنم؟و این که من در fulham زندگی می کنم . خوشحال می شم کمکم کنید لطفا

سلام به همگی

یه سوال دارم
    من دیروز رفتم سفارت برای ویزای کالج زبان، اما درست جواب ندادن
    میشه لطفا من رو راهنمایی کنید....
    از کجا اقدام کنم بهتره؟
    چقدر طول میکشه این ویزا صادر بشه؟
    الان که میخوام رزرو و پرداخت کالج رو انجام بدم، حدودا برای کی ثبت نام کنم که ویزا بیاد و خیالم راحت باشه؟

ممنون دوستای خوبم.....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mamheidari نمایش پست ها
    سلام به همگی

یه سوال دارم
    من دیروز رفتم سفارت برای ویزای کالج زبان، اما درست جواب ندادن
    میشه لطفا من رو راهنمایی کنید....
    از کجا اقدام کنم بهتره؟
    چقدر طول میکشه این ویزا صادر بشه؟
    الان که میخوام رزرو و پرداخت کالج رو انجام بدم، حدودا برای کی ثبت نام کنم که ویزا بیاد و خیالم راحت باشه؟

ممنون دوستای خوبم.....
    شما کجا رفتید که جواب ندادن؟؟؟؟ خوب معلومه دم در سفارت کسی جواب نمیده.

در ضمن داستان دوره زبان انگلیس دیگه یه طوری تموم شده و اصلا مثل سابق نیست. اکثر کالج زبانها مجوز خودشون رو از دست دادن و الان اگه خیلی پولدار نباشید و دلیلی خیلی خوب برای خوندن زبان وجود نداشته باشه شانس ویزا در حد صفره. ویزا هم دیگه قابل تمدید نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما کجا رفتید که جواب ندادن؟؟؟؟ خوب معلومه دم در سفارت کسی جواب نمیده.

در ضمن داستان دوره زبان انگلیس دیگه یه طوری تموم شده و اصلا مثل سابق نیست. اکثر کالج زبانها مجوز خودشون رو از دست دادن و الان اگه خیلی پولدار نباشید و دلیلی خیلی خوب برای خوندن زبان وجود نداشته باشه شانس ویزا در حد صفره. ویزا هم دیگه قابل تمدید نیست.

سلام.... من برای برادرم میخوام، 19 سالشه، از نظر مالی پدرم گفتن تامین میکنند. بعید میدونم اکی نباشه، فقط نمیدونم از طریق استانبول چه مدت طول میکشه ویزا بدند. شما میدونید؟
    با سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)