صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 3839404142434445464748
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 476 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mamheidari نمایش پست ها
    سلام.... من برای برادرم میخوام، 19 سالشه، از نظر مالی پدرم گفتن تامین میکنند. بعید میدونم اکی نباشه، فقط نمیدونم از طریق استانبول چه مدت طول میکشه ویزا بدند. شما میدونید؟
    با سپاس فراوان
    شرایط سفارت خیلی سخت شده و مثل سابق نیست و اتفاقا موارد ویزا برای دوره زبان خیلی خیلی کمتر از سابقه. باید شرایط مالی بسیار عالی داشته باشید و دلیلی خیلی منطقی که چرا ایشون میخواند زبان بخونند و برای چه مدتی. شما اول بررسی کنید که اصلا شرایط رو دارید؟ اینکه چقدر ویزا طول میکشه خیلی مهم نیست.

Junior Member

سلام . برای شخص 33 ساله که میخواد ویزا برای کالج زبان بگیره شانسی هست؟ شرایط مالی مناسب هست و ایلتس 5 به بالا هم میتونم بگیرم.
    میخوام برم زبان بخونم و بعدش ویزای کارافرینی بگیرم که 50 هزار پوند کافی هست داشته باشید با بیزنس پلن. حالا اگر پرسیدند چرا از اول برای کارافرینی اقدام نمیکنم میتونم بگم که اول میخام زبانم بهتر بشه و با محیط اشنا بشم بعد اقدام کنم که واقعیتش هم همین هست.
    حالا امیدی هست که بهم ویزای 11 ماهه برای کالج زبان بدن؟ اگر شانسی هست حدودا چند درصد میشه؟ ممنون اگر راهنمایی کنید

Junior Member

سلام. پذیرش فول فاند (کاندیشنال) دارم برا دکترا از یکی از دانشگاهای انگلیس. ولی قبلش باید تو دوره زبان (pre-sessional) که 1.5 ماه هستش شرکت کنم. در صورت قبولی در دوره، میتونم دکترا رو شروع کنم. خاستم ببینم وضعیت ویزام به چه صورتی هستش؟ آیا ریسک ویزایی هست یا خیر؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان.
    درباره پرداخت هزینه شهریه چه موقع باید پرداخت کرد؟قبل از رفتن یا موقعی که به کالج میرسیم؟

Junior Member

سلام،من دنبال يه كالج زبان تو منچستر ميگردم ولي همشون زدن شروعش در سپتاملر هست و من نميخوام تا سپتامبر منتظر بمونم.جايي هست كه واسه ما فعال باشه؟

سلام دوستان خیلی ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید من 33 ساله هستم کارشناسی مهندسی عمران خوندم
    من میخوام از دانشگاه در لندن کورس زبان بگذرونم دو تا ازاین کورس ها پارت تایم ودیگری فول تیم.خواستم بپرسم سفارت خانه برای پارت تایم ویزا نمیده؟
    یا اینکه شما دانشگاه یا کالجی رو میشناسید که بتونم اقدام کنم و ویزای بگیرم که بتونم اجازه 20 ساعت کار رو داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)