صفحه 8 از 48 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

من هفته پیش از BBC شنیدم که دیگه انگلیس به دوره‌های کوتاه مدت زبان ویزا نمیده. فقط برای تحصیلات دانشگاهی ویزا میدن. البته فکر می‌کنم که هنوز تصویب نشده اما کسانی‌ که قصد دارند اقدام کنن در این باره تحقیق کنن!

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    من هفته پیش از BBC شنیدم که دیگه انگلیس به دوره‌های کوتاه مدت زبان ویزا نمیده. فقط برای تحصیلات دانشگاهی ویزا میدن. البته فکر می‌کنم که هنوز تصویب نشده اما کسانی‌ که قصد دارند اقدام کنن در این باره تحقیق کنن!
    از قبل هم بحثش بود ولی هنوز تصویب نشده ولی با روی آمدن حزب جدید ممکنه قوانین به کلی تغییر کنند .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    هنوز هیچ تغییری داده نشده است. بی بی سی هم با نداشتن دانش کافی فقط سبب گمراه شدن دیگران شده است. البته در سال 2011 ممکن است اتفاقات مهمی بیافتد.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    هنوز هیچ تغییری داده نشده است. بی بی سی هم با نداشتن دانش کافی فقط سبب گمراه شدن دیگران شده است. البته در سال 2011 ممکن است اتفاقات مهمی بیافتد.
    من در independent هم این موضوع رو خوندم که قصد بعدی اینه که ویزای tier 4 رو فقط به degree بدن. این یعنی دوره های دیگه همش لغو میشه ولی هنوز تصمیمی نگرفتند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    من در independent هم این موضوع رو خوندم که قصد بعدی اینه که ویزای tier 4 رو فقط به degree بدن. این یعنی دوره های دیگه همش لغو میشه ولی هنوز تصمیمی نگرفتند.
    امروز خبرش رو منتشر کردند که قراره چنین کاری بکنند و البته هنوز در مرحله مشاوره است.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوست عزير من هم وضعيت مشابه شما را دارم كسي كه خودش در انگليس درس مي خواند مي گفت از 2000 پوند تا 12000 پوند پيدا مي مشه كه بستگي به امكاناتي داره كه ارائه مي كنند مثلا كتابخانه ،‌اينترنت، لابراتور و غيره ولي از نظر اعتبار همهشون مورد تائيد هستند

سوالم از دوستي كه پاسخ داده اينه كه مي شه لطفا اين كالجي را كه اشاره كرديد 1800 معرفي كنيد من نياز به كالج ارزون دارم مرسي

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mermi نمایش پست ها
    the english studio language school
    رفتم تو لیست اسپانسرهای home office UK دیدم که A trusted هست و قیمتشم خیلییییییی مناسبه . قابل توجه عزیزانی که دنبال کالج ارزونتر میگردن.
    سلام دوست عزيز من به سايتي كه شما گفته بوديد سر زدم كمك خيلي بزرگي كرديد. آيا فرق بين اين چند تا دوره را مي دونيد؟ آخه از نظر قيمت هم خيل با هم فرق دارند؟
    Cambridge IELTS Preparation

IELTS Plus
    f) IELTS Noon 11.30-02.45

IELTS p.m. 02.45-06.00pm.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    سلام دوست عزير من هم وضعيت مشابه شما را دارم كسي كه خودش در انگليس درس مي خواند مي گفت از 2000 پوند تا 12000 پوند پيدا مي مشه كه بستگي به امكاناتي داره كه ارائه مي كنند مثلا كتابخانه ،‌اينترنت، لابراتور و غيره ولي از نظر اعتبار همهشون مورد تائيد هستند

سوالم از دوستي كه پاسخ داده اينه كه مي شه لطفا اين كالجي را كه اشاره كرديد 1800 معرفي كنيد من نياز به كالج ارزون دارم مرسي

یه سر به اینجا بزن

http://www.englishlanguagecollege.co.uk/index.php?cat=7

Junior Member

مي خواستم بدونم امكانش هست همزمان كارشناسي ارشد بخونيم و دوره زبان رو هم طي كنيم هزينش زياد مهم نيست فقط نميخوام بي خودي يه سال عقب بيفتم

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz89 نمایش پست ها
    مي خواستم بدونم امكانش هست همزمان كارشناسي ارشد بخونيم و دوره زبان رو هم طي كنيم هزينش زياد مهم نيست فقط نميخوام بي خودي يه سال عقب بيفتم
    شما تا زمانی که مدرک ایلتس یا تافل نداشته باشید که بهتون پذیرش نمیدن. امکانش نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)