صفحه 9 از 48 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 476

موضوع: دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره های آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم که در صورت امکان راهنماییک کنید
    یکی اینکه واسه اقدام برای پذیرش چه کاری باید انجام بدم ؟روندش مثل اپلای کردن واسه دانشگاه هست؟ ددلاین یا به عبارتی از زمان خاصی تبعیت میکنه ؟
    چه مدارکی رو احتیاج دارن ؟ آنلاین میتونم درخواست بدم ؟
    صدور ویزا به چه شکل هست ..آفرلتر میاد واسم ؟ اگه به بانک استیمنت نیاز هست گواهی گردش حساب رو هم میخوان ؟اگه آره حدود چه مبلغی ؟
    ویزای دانشجویی رو راحت صادر میکنن یا پروسه ی زمانبری داره؟
    در آخر نیازی به رجوع به موسسه هایی که پذیرش میگیرن و یا وکیل هست ؟ البته چند نفر از آشنایان انگلستان زندگی میکنن که نمیدونم تاثیری توی این پروسه داره یا نه ؟
    ببخشید سوال هام زیاد شدن ... عذر میخوام توی این مورد خیلی بی اطلاعم
    البته هدف نهاییم اینه که بعد از اتمام دوره زبان برای ارشد دانشگاه اقدام کنم ... میتونم همونجا اینکارو بکنم یا باید برگردم ایران و دوباره اپلای کنم و ویزای دانشجویی بگیرم ؟
    =-=-=-=-=-=-=-=--=
    با تشکر و احترام

سلام
    قبل از هر کاری علی جان باید پرینت مالی داشته باشی اصلا پروسه ی سخت و عجیبی نیست به راحتی انجام پذیره من توی 2 ماه کل کارها رو انجام دادم و اومدم . اصلا احتیاج به وکیل نداری . شما اول برو حساب بانکی ت رو روبراه کن بقیه رو اگه خواستی مرحله به مرحله بهت میگم چیکار کنی .
    اگه اراده ی اومدن داشته باشی حتما می تونی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    شما تا زمانی که مدرک ایلتس یا تافل نداشته باشید که بهتون پذیرش نمیدن. امکانش نیست.
    ممنون از پاسخ شما
    بايد نمره مدرك زبانم چند باشه كه بتونم پذيرش بگيرم
    ميشه اينجا تو دوره هاي فشرده شركت كنم و يه مدركي بگيرم بعد بيام اونجا برا زبان و ارشد همزمان موقع خاصي برا پذيرش دانشگاه هستش يا ميتونم هر وقت خواستم وارد دانشگاه بشم؟(نميخوام كمك هزينه و .... از دانشگاه بگيرم)
    راستي يه سوال ديگه شرايط حساب بانكي چيه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz89 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    ميشه اينجا تو دوره هاي فشرده شركت كنم و يه مدركي بگيرم بعد بيام اونجا برا زبان و ارشد همزمان موقع خاصي برا پذيرش دانشگاه هستش يا ميتونم هر وقت خواستم وارد دانشگاه بشم؟(نميخوام كمك هزينه و .... از دانشگاه بگيرم)
    بله میتونید این کار را انجام دهیدو شرایط حساب بانکی صد بار توضیح داده شده است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz89 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    شرایط حساب بانکی صد بار توضیح داده شده است.
    ویرایش توسط houman1979 : January 6th, 2011 در ساعت 12:59 PM

Junior Member

من تو اینترنت کالج king street رو پیدا کردم که هزینه اش خیلی پاییینه.خواستم ببینم ایا این ارزونی بخاطر پایین بودن کیفیتشه؟ کسی نظری در مو رد این کالج داره؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط michel نمایش پست ها
    من تو اینترنت کالج king street رو پیدا کردم که هزینه اش خیلی پاییینه.خواستم ببینم ایا این ارزونی بخاطر پایین بودن کیفیتشه؟ کسی نظری در مو رد این کالج داره؟ ممنون
    سلام
    به نظر من مهمتر از قیمتها شرایط اون کالج به خصوص توی زمینه ویزا گرفتن هست . آیا اگه ویزاتون رد بشه پولتون رو بهتون پس میده یا مثله بعضی از کالجها دیگه پولتون رفته ؟ آیا کمکی در زمینه ویزا بهتون میکنه ؟ چون معمولا بزرگترین مشکل ماها توی قسمت ویزا هست.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من مهمتر از قیمتها شرایط اون کالج به خصوص توی زمینه ویزا گرفتن هست . آیا اگه ویزاتون رد بشه پولتون رو بهتون پس میده یا مثله بعضی از کالجها دیگه پولتون رفته ؟ آیا کمکی در زمینه ویزا بهتون میکنه ؟ چون معمولا بزرگترین مشکل ماها توی قسمت ویزا هست.
    موفق باشید
    منم بارها این موضوع رو در فروم گفتم ولی باز همه به دنبال این هستند که مثلا کالج 500 پوند ارزون تر بشه. اونم تو کشوری که 500 پوند خرج یک ماه زندگی هم نیست. دقیقا مهمترین مساله برای کالج CASی که صادر میکنه و معمولا کالج های ارزون اصلا بلد نیستند این کارو، دوم سیاست کالج در مورد بازگرداندن پوله. مثلا کالج Edgware Academy در صورت رد شدن ویزا 20 درصد پول رو کم میکنه. خوب یعنی این کالج حاشیه سودش رو کم میکنه و بقیه پول رو پس میده. درنتیجه اگر شما رد هم بشید برای کالج فرقی نمیکنه چون سودش رو کرده ولی کالجی که 4 هزار پوند شهریه داره و در صورت رد شدن فقط 100 پوند از پول شما رو کم میکنه پس براش مهمه که شما ویزا بگیرید و برای همین وقت و انرژی میذاره. متاسفانه باز هم همه میاند اینجا میگند که ارزون ترین کالج کجاست. با قوانین جدید که از آوریل 2011 اجرا خواهد شد به احتمال زیاد بساط این کالج های ارزون حداقل برای ایرانیها جمع میشه.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

این کالج چطوره

excel-college

تو رده Highly Trusted است .

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    این کالج چطوره

excel-college

تو رده Highly Trusted است .
    من الان توی یه کالج تو جنوب انگلیس هستم . مدیرش یه ایرانیه و جای خوبیه . تا آخرین لحظه توی دوبی هم باهاشون در ارتباط بودم اگه کسی خواست پیغام بذاره تا بهش مشخصات اینجا رو بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)