نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پذیرش دکترا در حین تحصیل فوق لیسانس

Talking پذیرش دکترا در حین تحصیل فوق لیسانس

سلام به همه بازدید کننده های عزیز یک سوال دارم از کسایی که تجربه زیادی در زمینه اپلای کردن دارند.اگر یک کسی مثل من بخواد برای پاییز 2011 برای دکترا اپلای کنه ولی الان ترم 2 فوق لیسانس باشه احتمالش هست که بتونه پذیرش بگیره؟!!
    اگر جواب سوال بالا آره هست موقع سابمیت کردن مدارک چه مدارکی رو از ما می خوان؟!!چون من که در ترم 2 نه نمره های کارشناسی ارشد رو دارم نه مدرک کارشناسی ارشد نه هیچ چیز دیگه ای!!یعنی میشه در حین تحصیل اقدام کرد؟!

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا در حین تحصیل فوق لیسانس

سلام
    سوال خوبی پرسیده دوستمون! منم دارم پایان نامم رو تکمیل میکنم،کمک کنید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا در حین تحصیل فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    سلام به همه بازدید کننده های عزیز یک سوال دارم از کسایی که تجربه زیادی در زمینه اپلای کردن دارند.اگر یک کسی مثل من بخواد برای پاییز 2011 برای دکترا اپلای کنه ولی الان ترم 2 فوق لیسانس باشه احتمالش هست که بتونه پذیرش بگیره؟!!
    اگر جواب سوال بالا آره هست موقع سابمیت کردن مدارک چه مدارکی رو از ما می خوان؟!!چون من که در ترم 2 نه نمره های کارشناسی ارشد رو دارم نه مدرک کارشناسی ارشد نه هیچ چیز دیگه ای!!یعنی میشه در حین تحصیل اقدام کرد؟!
    دوست عزیز،

به نظر من (البته رشته خود را درج نکرده اید) بهتر است تا فوق خود را تمام کنید و یا حداقل در مرحله ای باشید که مقدار قابل توجه ای از پایان نامه خود را سپری کرده باشید. یکی از فاکتورهای پذیرش نوع پروژه و خروجی آن که مقالات کنفرانسی و یا ژورنال است می باشد. تمرکز خود را روی درس و پروژه بگذارید و هزینه و وقت خود را هدر ندهید. این پروسه پذیرش گرفتن نیاز به وقت زیاد، اعصاب پولادین، پیگیری فراوان داشته و هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند. پس در غیر صورتی که رزومه چشمگیری از لحاظ علمی در مقاطع کارشناسی و ارشد دارید با کارهای پژوهشی رزومتان را قوی کنید. توصیه می کنم که اگر پروژه انتخاب نکردید دانشگاههایی که علاقه دارید و اساتید آن ها را به طور جامع از نظر پروژه هایی که انجام می دهند مورد بررسی قرار دهید و پروژه به روزی انتخاب کنید که بعدا دستتان باز باشد. توجه کنیدکه خیلی ها با حداکثر توان علمی شان با شما در حال رقابت هستند.
    اگر با دست پر و زمان کافی اقدام کنید به امید خدا حتما نتیجه می گیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)