صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 248

موضوع: تحصیل در رومانی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رومانی

سلام
    کسی بورس رومانی شرکت کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    کسی بورس رومانی شرکت کرده؟
    سلام دوست عزیز
    اگر شرکت کرده باشی جوابش معمولا نیمه دوم تابستون اعلام میشه ولی تا جایی که من اطلاع دارم به ایرانی ها نمی دن. البته این موضوع مربوط به تابستون امسال بود و قبل از شروع سال تحصیلی ولی سفارت ایران داشت با وزارت علوم و وزارت خارجه رومانی مذاکره می کرد برای این بروسیه. من الان رومانی هستم و این بورسیه رو هم دارم. شما کدوم دانشگاه اقدام کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lhdvljhdvjls نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر شرکت کرده باشی جوابش معمولا نیمه دوم تابستون اعلام میشه ولی تا جایی که من اطلاع دارم به ایرانی ها نمی دن. البته این موضوع مربوط به تابستون امسال بود و قبل از شروع سال تحصیلی ولی سفارت ایران داشت با وزارت علوم و وزارت خارجه رومانی مذاکره می کرد برای این بروسیه. من الان رومانی هستم و این بورسیه رو هم دارم. شما کدوم دانشگاه اقدام کردید؟
    سوالم واسه این بود که بورس تازه شروع شده ولی نمی دانم چطور باید مدارک را ارسال کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سوالم واسه این بود که بورس تازه شروع شده ولی نمی دانم چطور باید مدارک را ارسال کنم؟
    اگر توی ایران باشی باید مدارک رو ببری سفارت رومانی در تهران و اگر خارج از ایران هستی باید مدارک رو ببری سفارت ایران در اون کشور یا سفارت رومانی در اون کشور. در هر صورت باید از مراکز دیپلماتیک برای این بروسیه اقدام کنی و خودت نمی تونی مدارک رو پست کنی.

Junior Member

سلام این بورسیه که گرفتین تمام هزینه های تحصیل و زندگیتون و پوشش میده؟

بعدش با چه مدارکی رفتید سفارت رومانی که بهتون ویزا دادند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط justa نمایش پست ها
    سلام این بورسیه که گرفتین تمام هزینه های تحصیل و زندگیتون و پوشش میده؟

بعدش با چه مدارکی رفتید سفارت رومانی که بهتون ویزا دادند؟
    سلام
    تمام هزینه تحصیل رو پوشش میده و هر ماه بسته به مقطع تحصیلی یک مقدار پول میدن که بستگی به نوع زندگی هر فرد داره که براش کافی باشه یا نه. همونطوری که توی پست های قبلی گفتم احتمالا برای ایرانی ها ندن این بورس رو ولی سفارت ایران در اینجا داشت با وزارت خارجه و وزارت علوم مذاکره میکرد برای این بورسیه و خبر جدیدی ندارم که موافقت کردند یا نه. در مورد مدارک هم توی سایت سفارت رومانی همه مدارک مورد نیاز رو نوشته که الان من حضور ذهن ندارم.

سلام
    من دنبال یک همراه برای تحصیل در دانشگاه بخارست کشور رومانی در مقطع کارشناسی ارشد، رشته کامپیوتر نرم افزار، هستم.
    تمام کارهای پذیرش، ثبت نام، رزرو خوابگاه دانشجویی، گرفتن ویزای تحصیلی و تمدید ویزا رو خودم براش انجام میدم.
    شرایط همراه:
    - مدرک لیسانس در رشته کامپیوتر نرم افزار
    - سن زیر ۳۵ سال
    - معدل بالای ۱۳
    - آشنایی با محیط برنامه نویسی و دروس برنامه نویسی
    - جنسیت آقا
    - وضعیت مالی مناسب
    البته شرایط سن و معدل قابل تغییر هست به شرطی که بقیه شروط کامل باشن.
    مدرک زبان احتیاج نداره و امتحان ورودی هم گرفته نمیشه. هزینه ی تحصیل هم برای دو سال ۱۰۰۰۰ یورو هست. به همراه هزینه ها جانبی که براتون توضیح خواهم داد.
    پذیرش ۱۰۰٪ و تضمینی هست چون خودم هم اقدام میکنم. تمام کارهای قبل از ثبت نام در ایران و بعد از ثبت نام در رومانی رو خودم انجام میدم.

کسانی که برای پذیرش تمایل دارن بهم پیام خصوصی بدن تا از طریق تلگرام یا واتز آپ بهم پیام بدن و سوالاتشون رو بپرسن. مهلت ثبت نام هم از اردیبهشت شروع میشه که مدارکتون باید آماده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي اويونيك و دانشجوي ارشد مديريت بازرگاني

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_2271 نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال یک همراه برای تحصیل در دانشگاه بخارست کشور رومانی در مقطع کارشناسی ارشد، رشته کامپیوتر نرم افزار، هستم.
    تمام کارهای پذیرش، ثبت نام، رزرو خوابگاه دانشجویی، گرفتن ویزای تحصیلی و تمدید ویزا رو خودم براش انجام میدم.
    شرایط همراه:
    - مدرک لیسانس در رشته کامپیوتر نرم افزار
    - سن زیر ۳۵ سال
    - معدل بالای ۱۳
    - آشنایی با محیط برنامه نویسی و دروس برنامه نویسی
    - جنسیت آقا
    - وضعیت مالی مناسب
    البته شرایط سن و معدل قابل تغییر هست به شرطی که بقیه شروط کامل باشن.
    مدرک زبان احتیاج نداره و امتحان ورودی هم گرفته نمیشه. هزینه ی تحصیل هم برای دو سال ۱۰۰۰۰ یورو هست. به همراه هزینه ها جانبی که براتون توضیح خواهم داد.
    پذیرش ۱۰۰٪ و تضمینی هست چون خودم هم اقدام میکنم. تمام کارهای قبل از ثبت نام در ایران و بعد از ثبت نام در رومانی رو خودم انجام میدم.

کسانی که برای پذیرش تمایل دارن بهم پیام خصوصی بدن تا از طریق تلگرام یا واتز آپ بهم پیام بدن و سوالاتشون رو بپرسن. مهلت ثبت نام هم از اردیبهشت شروع میشه که مدارکتون باید آماده باشه.

سلام من باهتون میام. چطوری هماهنگ کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي اويونيك و دانشجوي ارشد مديريت بازرگاني

درود کسی است برای دانشجویی در رومانی برود حتما به من پیام بده که باهم هماهنگ کنیم و بریم

Junior Member

سلام دوستان، من می خوام برای ارشد رومانی اقدام کنم، به طور کلی بازار کار دانشجویی در رومانی چطور هست؟ و اینکه من در صفحه یکی از وکلا مهاجرت خوندم بدون مدرک زبان سفارت ویزا نمیده، هرجند پذیرش داشته باشیم، این صحت داره؟ به طور کلی سفارت رومانی ممکن هست ویزای دانشجویی ریجکت کنه؟ به چه دلایلی ممکن این کار بکنه؟
    ارسال مدارک: 2015/11/05 ، دریافت مدارک توسط اداره مهاجرت: 2015/11/10

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)