صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 248

موضوع: تحصیل در رومانی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رومانی

نقل قول نوشته اصلی توسط buttinho نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه پزشکی میخوای بری منم هستم، میشه بپرسم کدوم دانشگاه و شراط و هزینه هاش چطوریه؟
    یه سوال دیگه این ک من تو سایت وزارت بهداشت دیدم اسمی از رومانی نیاورده بود. یعنی تایید میشه؟
    آره براي پزشكي مي خوان اپلاي كنم. الان دارم تحقيق مي كنم ببينم كدوم يكي از دانشگاه هاش بهتره. چند روز پيش بهشون ايميل زدم و هزينه هاي سال تحصيلي ٢٠١٤ - ٢٠١٣ رو جويا شدم كه گفتند براي پزشكي توي دانشگاه پزشكي بخارست از سالي ٣٢٠٠ يورو شروع ميشه. ١٠٠ يورو هزينه اپليكيشن داره كه بايد اول به بانكشون ترانسفر بشه. بعد مداركتو به همراه فرن هاي مربوطه كه از سايت دانشگاه ميگيري بايد واسشون پست كني. تا ١٥ آگوست بايد مداركو بفرستي. و دانشگاه تا قبل از ١٠ سپتامبر بهت جواب ميده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apple4s نمایش پست ها
    آره براي پزشكي مي خوان اپلاي كنم. الان دارم تحقيق مي كنم ببينم كدوم يكي از دانشگاه هاش بهتره. چند روز پيش بهشون ايميل زدم و هزينه هاي سال تحصيلي ٢٠١٤ - ٢٠١٣ رو جويا شدم كه گفتند براي پزشكي توي دانشگاه پزشكي بخارست از سالي ٣٢٠٠ يورو شروع ميشه. ١٠٠ يورو هزينه اپليكيشن داره كه بايد اول به بانكشون ترانسفر بشه. بعد مداركتو به همراه فرن هاي مربوطه كه از سايت دانشگاه ميگيري بايد واسشون پست كني. تا ١٥ آگوست بايد مداركو بفرستي. و دانشگاه تا قبل از ١٠ سپتامبر بهت جواب ميده.
    تا 10 سپتامبر؟! خب مگه کلاس ها سپتامبر نباید شروع شه؟ راستش من از دانشگاه پزشکی بخارست چیزی نمیدونم اما فکر کنم بهترین دانشگاههای پزشکی رومانی این دو تا باشه:
    http://www.umfcluj.ro/index.php/en/
    http://www.umft.eu/
    سایت اولی ک بهتره دانشکاهش را خیلی سر در نیاوردم اما دومی به زبان انگلیسی هم تدریس میشد و 3200 تا شهریش بود
    اگه میشه یه تحقیقی راجه به این 2 هم بکن شاید با هم اقدام کردیم

Junior Member

دوست عزیز اگه پزشکی میخوای بری منم هستم، میشه بپرسم کدوم دانشگاه و شراط و هزینه هاش چطوریه؟
    یه سوال دیگه این ک من تو سایت وزارت بهداشت دیدم اسمی از رومانی نیاورده بود. یعنی تایید میشه؟
    تا اونجا كه من ميدونم همه ي دانشگاه هاي روماني مورد تاييد وزارتخونه نيست. هر دانشگاهي كه ميخواي اپلاي كني رو بايد قبلش زنگ بزني از وزارتخونه بپرسي.

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Apple4s نمایش پست ها
    تا اونجا كه من ميدونم همه ي دانشگاه هاي روماني مورد تاييد وزارتخونه نيست. هر دانشگاهي كه ميخواي اپلاي كني رو بايد قبلش زنگ بزني از وزارتخونه بپرسي.
    دوستان اولا اينكه ننوشتن كشوري تو سايت وزارت علوم به معناي تاييد نشدنش نيست.بلكه اونقد كم بوده متقاضيان براي اون كشور كه كه كلا دانشگاه هاش رو بررسي نكردن.
    ثانيا؛اگه كامل ميخونديد اين تاپيك رو؛در صفحه پنج پست 49 دوست عزيزمون milad101 لسيت دانشگاه هاي مورد تاييد رو گذاشته بود.
    ولي بد جايي اپلود كرده.
    من دو ياره براتون اپلود ميكنم

Junior Member

دوست عزیز درسته اما این ماله وزارت علومه، برای پزشکی سایت وزارت بهداشت باید رفت . این جور ک من فهمیدم تو دانشگاههای پزشکی رومانی این دانشگاه از همه بهتره
    از کجا میشه فهمید تایید میشه یا نه؟

Junior Member

دوست عزیز درسته اما این ماله وزارت علومه، برای پزشکی سایت وزارت بهداشت باید رفت . این جور ک من فهمیدم تو دانشگاههای پزشکی رومانی این دانشگاه از همه بهتره
    از کجا میشه فهمید تایید میشه یا نه؟
    باید بری خود وزارت خونه. تنها راهش همینه.

Junior Member

الان بهترين راه براي ترانسفر پول به بانكهاي اروپا از جمله روماني اينه كه يه نفر توي اروپا داشته باشي كه بهش بگي پولو واست انتقال بده. البته يه صرافي پيدا كردم گفت به ووماني انتقال ميدم ولي حداقل بايد ٥٠٠٠ يورو باشه و كلات ٤٠٠ يورو كارمزد ميگيره ازت كه اصلا ارزششو نداره.
    دوستان عزيز اگه كسي راهي بلده لطفا اطلاع بده.

Junior Member

دوستان عزیز یک خبر خیلی بد.
    امروز ساعت 10:15 صبح رفتم سفارت رومانی که هزینه تایید مدارک رو بپرسم. روی در سفارت نوشته شده بود بخش کنسولی سفارت جهت صدور ویزا تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.
    زنگ درو زدم یه آقای اومد بیرون که فازسی بلد نبود صحبت کنه. ازش پرسیدم گفت به دلیل مشکلات پیش آمده در مورد تحریم تا اطلاع ثانوی به هیچ کس ویزا نمی دیم.
    بنظر من کلا باید بیخیال رومانی شد.

Junior Member

سلام دوستان

داداش من تو دانشگاه Victor Babes تو شهر Timisoara دندون پزشکی می خونه خودمم پارسال که رومانی بودم رفتم از نزدیک دیدم خود رومانیایی ها با کنکور فقط می تونن وارد بشن و خیلی هم این دانشگاه متقاضی داره و از دانشگاه های خوب پرشکی رومانی هستش فقط خارجی ها بدون کنکور می تونن ثبت نام کنن. رشته هایی که داره پزشکی و دندون پزشکی و دارو سازی هستش که هر سه رشته به سه زبان رومانیایی قرانسوی و انگلیسی تدریس میشه البته رشته های زیاد دیگه ای مثل فیزیوتراپی و... هم داره که دانشجوی خارجی نمی گیره واسه اونا و خود رومانیایی ها هم مثل کنکور خودمون تو ایران باید وارد بشن تو این دانشگاه. شهریه 3200 یورو سالیانه هستش.

منم واسه politechnic timisoara اقدام کردم که البته فعلا سفارت داره بازی در میاره. اگر اطلاعاتی از رومانی خواستید می تونم در اختیارتون بذارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidsp نمایش پست ها
    سلام دوستان

داداش من تو دانشگاه Victor Babes تو شهر Timisoara دندون پزشکی می خونه خودمم پارسال که رومانی بودم رفتم از نزدیک دیدم خود رومانیایی ها با کنکور فقط می تونن وارد بشن و خیلی هم این دانشگاه متقاضی داره و از دانشگاه های خوب پرشکی رومانی هستش فقط خارجی ها بدون کنکور می تونن ثبت نام کنن. رشته هایی که داره پزشکی و دندون پزشکی و دارو سازی هستش که هر سه رشته به سه زبان رومانیایی قرانسوی و انگلیسی تدریس میشه البته رشته های زیاد دیگه ای مثل فیزیوتراپی و... هم داره که دانشجوی خارجی نمی گیره واسه اونا و خود رومانیایی ها هم مثل کنکور خودمون تو ایران باید وارد بشن تو این دانشگاه. شهریه 3200 یورو سالیانه هستش.

منم واسه politechnic timisoara اقدام کردم که البته فعلا سفارت داره بازی در میاره. اگر اطلاعاتی از رومانی خواستید می تونم در اختیارتون بذارم
    چه خوب راستش من هم میخواستم برای یکی از دانشگاههای پزشکی timisoara یا cluj اقدام کنم ک cluj را گفتن مدرک زبان میخواد و timisoara شد گزینه اولم
    میشه راجع به این داشگاه توضیح بدین ک چه جیز هاییی نیاز دارهو سطح زندگی تو رومانی و امکاناته دانشگاه چطوریه؟ و آیا هزینه کردن تو رومانی ارزش داره؟
    و آیا مدرک این دانشگاه تو ایران ارزشیابی میشه؟ خارج ایران چطور برای تخصص کشور های دیگه پزشکی رومانی را قبول دارند؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)