صفحه 14 از 25 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 248

موضوع: تحصیل در رومانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رومانی

نقل قول نوشته اصلی توسط buttinho نمایش پست ها
    دوست عزیز درسته اما این ماله وزارت علومه، برای پزشکی سایت وزارت بهداشت باید رفت . این جور ک من فهمیدم تو دانشگاههای پزشکی رومانی این دانشگاه از همه بهتره
    از کجا میشه فهمید تایید میشه یا نه؟
    http://www.umfcluj.ro/index.php/en/
    باید بری خود وزارت خونه. تنها راهش همینه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apple4s نمایش پست ها
    هر دوتا دانشگاهی که آدرسشو گذاشتی از دانشگاه های مطرح در زمینه پزشکی هستند. اما الان دانشگاه(http://www.umfcluj.ro/index.php/en( Cluj-napoca برای سال 2013-2014 مدرک زبان می خواد. البته این دانشگاه میگه اگه مدرک زبان نداری میتونی وقتی اومدی اونجا امتحان زبان دانشگاهو بدی و اگه قبول شده که هیچ ولی اگر قبول نشدی نمی تونی ادامه تحصیل بدی. درصورتی که دانشگاه های دیگه میگن اگه نتونستی توی امتحان زبان دانشگاه قبول بشی میتونی در کلاس های زبان اول ثبت نام کنی و بعد که آماده شده میری درستو شرع می کنی.
    الان فایل pdf دانشگاه Cluj-napoca را دانلود کردم حرف شما درسته. فقط نمیدونم امتحان زبانش سخته یا نه
    اما دانشگاه Victor Babes چیزی از زبان نگفته و ددلاینش هم 28 اگوست هست.
    شما برای کی میخواید مدارکتون را ارسال کنید؟ الان چه شهری هستین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط buttinho نمایش پست ها
    الان فایل pdf دانشگاه Cluj-napoca را دانلود کردم حرف شما درسته. فقط نمیدونم امتحان زبانش سخته یا نه
    اما دانشگاه Victor Babes چیزی از زبان نگفته و ددلاینش هم 28 اگوست هست.
    شما برای کی میخواید مدارکتون را ارسال کنید؟ الان چه شهری هستین؟
    دانشگاه Timisoara یا همون Victor Babes برای پذیرش مدرک زبان نیاز نداره اما موقع اپلای باید انتخاب کنی به چه زبانی می خوای درس بخونی. و اگر بهت پذیرش دادن هروقت رفتی اونجا باید امتحان زبان بدی به همون زبانی که انتخاب کردی. اگر قبول نشدی باید بری کلاس زبان همون دانشگاه شرکت کنی. کلا برای تحصیل در دانشگاه های رومانی باید در حد B2 Level باشی تا اجازه بدن سر کلاس بشینی. سطح B2 زبان انگلیسی برابر با 5.5 IELTS هست.
    من الان دارم مدارکمو ترجمه میکنم. تهرانم. اما نمیدونم هزینه تایید مدارک بوسیله سفارت رومانی چقدره؟
    و اینکه یک مشکل خیلی بزرگ اینکه نمی دونم هزینه اپلیکیشن رو چطوری براشون ترانسفر کنم. آخه به هر صرافی یا بانکی که توی تهران بود گفتم اما همشون گفتن نمی تونیم ترانسفر کنیم.

Junior Member

الان بهترين راه براي ترانسفر پول به بانكهاي اروپا از جمله روماني اينه كه يه نفر توي اروپا داشته باشي كه بهش بگي پولو واست انتقال بده. البته يه صرافي پيدا كردم گفت به ووماني انتقال ميدم ولي حداقل بايد ٥٠٠٠ يورو باشه و كلات ٤٠٠ يورو كارمزد ميگيره ازت كه اصلا ارزششو نداره.
    دوستان عزيز اگه كسي راهي بلده لطفا اطلاع بده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به روماني براي شركت در كنفرانس

کسی میتونه در مورد گرفتن ویزای کشور رومانی از طریق سفارت ترکیه به من کمک کنه؟ اخیرا سفارت رومانی در ایران ویزا صادر نمی کنه.
    ویرایش توسط pApAr : May 21st, 2013 در ساعت 12:40 PM دلیل: اطلاعات تماس

Junior Member

دوستان عزیز یک خبر خیلی بد.
    امروز ساعت 10:15 صبح رفتم سفارت رومانی که هزینه تایید مدارک رو بپرسم. روی در سفارت نوشته شده بود بخش کنسولی سفارت جهت صدور ویزا تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.
    زنگ درو زدم یه آقای اومد بیرون که فازسی بلد نبود صحبت کنه. ازش پرسیدم گفت به دلیل مشکلات پیش آمده در مورد تحریم تا اطلاع ثانوی به هیچ کس ویزا نمی دیم.
    بنظر من کلا باید بیخیال رومانی شد.

Junior Member

سلام دوستان

داداش من تو دانشگاه Victor Babes تو شهر Timisoara دندون پزشکی می خونه خودمم پارسال که رومانی بودم رفتم از نزدیک دیدم خود رومانیایی ها با کنکور فقط می تونن وارد بشن و خیلی هم این دانشگاه متقاضی داره و از دانشگاه های خوب پرشکی رومانی هستش فقط خارجی ها بدون کنکور می تونن ثبت نام کنن. رشته هایی که داره پزشکی و دندون پزشکی و دارو سازی هستش که هر سه رشته به سه زبان رومانیایی قرانسوی و انگلیسی تدریس میشه البته رشته های زیاد دیگه ای مثل فیزیوتراپی و... هم داره که دانشجوی خارجی نمی گیره واسه اونا و خود رومانیایی ها هم مثل کنکور خودمون تو ایران باید وارد بشن تو این دانشگاه. شهریه 3200 یورو سالیانه هستش.

منم واسه politechnic timisoara اقدام کردم که البته فعلا سفارت داره بازی در میاره. اگر اطلاعاتی از رومانی خواستید می تونم در اختیارتون بذارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apple4s نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک خبر خیلی بد.
    امروز ساعت 10:15 صبح رفتم سفارت رومانی که هزینه تایید مدارک رو بپرسم. روی در سفارت نوشته شده بود بخش کنسولی سفارت جهت صدور ویزا تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.
    زنگ درو زدم یه آقای اومد بیرون که فازسی بلد نبود صحبت کنه. ازش پرسیدم گفت به دلیل مشکلات پیش آمده در مورد تحریم تا اطلاع ثانوی به هیچ کس ویزا نمی دیم.
    بنظر من کلا باید بیخیال رومانی شد.
    ممنون میشم دوست عزیز اگه سفارت باز شد به ما هم اطلاع بدی تا ببینیم مدارکمون را ارسال کنیم یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidsp نمایش پست ها
    سلام دوستان

داداش من تو دانشگاه Victor Babes تو شهر Timisoara دندون پزشکی می خونه خودمم پارسال که رومانی بودم رفتم از نزدیک دیدم خود رومانیایی ها با کنکور فقط می تونن وارد بشن و خیلی هم این دانشگاه متقاضی داره و از دانشگاه های خوب پرشکی رومانی هستش فقط خارجی ها بدون کنکور می تونن ثبت نام کنن. رشته هایی که داره پزشکی و دندون پزشکی و دارو سازی هستش که هر سه رشته به سه زبان رومانیایی قرانسوی و انگلیسی تدریس میشه البته رشته های زیاد دیگه ای مثل فیزیوتراپی و... هم داره که دانشجوی خارجی نمی گیره واسه اونا و خود رومانیایی ها هم مثل کنکور خودمون تو ایران باید وارد بشن تو این دانشگاه. شهریه 3200 یورو سالیانه هستش.

منم واسه politechnic timisoara اقدام کردم که البته فعلا سفارت داره بازی در میاره. اگر اطلاعاتی از رومانی خواستید می تونم در اختیارتون بذارم
    چه خوب راستش من هم میخواستم برای یکی از دانشگاههای پزشکی timisoara یا cluj اقدام کنم ک cluj را گفتن مدرک زبان میخواد و timisoara شد گزینه اولم
    میشه راجع به این داشگاه توضیح بدین ک چه جیز هاییی نیاز دارهو سطح زندگی تو رومانی و امکاناته دانشگاه چطوریه؟ و آیا هزینه کردن تو رومانی ارزش داره؟
    و آیا مدرک این دانشگاه تو ایران ارزشیابی میشه؟ خارج ایران چطور برای تخصص کشور های دیگه پزشکی رومانی را قبول دارند؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان بنده چند روزي هست در مورد روماني دارم تحقيق ميكنم. بين روسيه و روماني دو دلم براي رشته پزشكي ميخوام اقدام كنم. مدرك زبان ايلتس هم دارم.
    اولا ميخواستم بدونم بهترين دانشگاه روماني براي رشته پزشكي كدوم دانشگاه و پذيرشش به چه صورته؟ ايا خوابگاه داده ميشه يا نه؟ خوابگاه هاش به چه صورته؟
    و ايا بعد از اينكه درسمون تمام شد ما ميتونيم براي تخصص در كشورهايي مثل المان يا فرانسه اقدام كنيم و تخصص رو بگيريم؟ چون وزارت بهداشت در قانونش هستش اخرين مدرك اگه در دانشگاه مورد تاييد باشه مهم نيست مدرك قبلي در كجا گرفته شده.ايا اين امكان هستش؟ با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)