صفحه 19 از 25 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 248

موضوع: تحصیل در رومانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رومانی

هیچ کداوم از دانشگاه های رومانی در رشته های پزشکی و مرتبط با اون مورد تایید نیستند و وزارت بهداشت هیچ مدرکی از رومانی رو حتی بصورت مشروط بعد از سال 2009 تایید نمی کنه
    اما وزارت علوم یک سری از دانشگاه های رومانی رو در رشته های مهندسی تایید می کنه

در ضمن تو این سایتی که دوستمون معرفی کرده یک سری اطلاعات اشتباه داده شده که درست نیست بخاطر تبلیغات اینجور اطلاعات غلط داده بشه

برای مثال عنوان شده که کیفیت تحصیلات در تمام دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی رومانی یکسان هست که به هیچ عنوان صحت نداره و دانشگاه شهر های یاش و گالاتس از ضعیف ترین ها هستند و به عنوان مثال با دانشگاه ویکتور بابش تیمیشوآرا قابل مقایسه نیستند و در مواردی اصلا دانشجوهای یاش و گالاتس حتی انتقالی هم به ویکتور بابش نمی تونند بگیرند یعنی قبولشون نمی کنن

مورد دیگه عنوان شده با ویزا رومانی میشه به شنگن مسافرت کرد که اینم حرف بچه گانه ای هست چون رومانی وارد اتحادیه اروپا شده ولی هنوز وارد حوزه شنگن نشده

در ضمن بر خلاف ادعای سایت هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و بخارست وجود نداره و از استانبول دبی یا دوحه پرواز کانکت به بخارست وجود داره

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

وقت و انرژي و پولتونو براي جايي كه بهتر از ايرانه بذاريد

موفق باشيد
    ویرایش توسط hatefrad : January 29th, 2015 در ساعت 11:42 PM
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    وقت و انرژي و پولتونو براي جايي كه بهتر از ايرانه بذاريد

موفق باشيد
    احسان جان صحبت شما درست هست برای برای رشته های پزشکی بواقع میشه گفت صدق نمیکنه!اما دلایل:اول اینکه شما در تمام دانشگاه های بین المللی بعد از 2 سال میتونید برای دریافت تاییده ecfmg اقدام کنید که برای این منظور در ایران ممکنه تا 10 سال نتونید و مزیت دیگر تحصیل به زبان انگلیسی هست با توجه به اینکه مهمترین ازمون های ورود به دوره های دستیاری مثل همین usmle در پیشرفته ترین سطح زبان/زبان تخصصی به انگلیسی برگذار میشن!و متاسفانه با توجه به اینکه هیچ نوع کمک هزینه ای به دانشجوهای پزشکی ارائه نمیشه(اگر هم بشه در حد تعدیل بخش ناچیزی از شهریه) در وضعیت موجود ملاک برای این دسته از دانشجوها بازم همون وضعیت مالی هستش!پس مهمترین عامل برای متقاضیان رشته های پزشکی میشه تمکن مالی!چون خودشون هستن و خودشون حالا شما وضعیت تایید دانشگاه هارو در این چند سال اخیر بزارین کنار هم و به گزینه هایی که باقی میمونه نگاه کنی میفهمی وضع بمراتب از این هم بدتر هست و در واقع شاید برای 90% متقاضیان همین کشورها هم (البته در صورت تایید) حکم سرزمین آرزوهارو پیدا کنه!
    با سپاس!
    ویرایش توسط hatefrad : January 29th, 2015 در ساعت 11:42 PM

Junior Member

درود

دوستان من راهنمایی میخواستم.
    بنده کارت پایان خدمت دارم و ملک دارم که اجاره داده ام و چیزی حدود 1000 دلار در ماه میتوانم داشته باشم. مجرد هستم و 26 ساله. میخواستم برای زندگی به رومانی و شهر تیمیشوآرا برم.
    اولین اقدام چی هست؟ من تا بحال خارج از کشور نرفته ام.باید چه کرد؟ ویزا میدهند؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

Junior Member RahAAA17 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering, Université de Nantes

آیا دانشگاهاش فاندم دارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gamexland نمایش پست ها
    دروددوستان من راهنمایی میخواستم.بنده کارت پایان خدمت دارم و ملک دارم که اجاره داده ام و چیزی حدود 1000 دلار در ماه میتوانم داشته باشم. مجرد هستم و 26 ساله. میخواستم برای زندگی به رومانی و شهر تیمیشوآرا برم.اولین اقدام چی هست؟ من تا بحال خارج از کشور نرفته ام.باید چه کرد؟ ویزا میدهند؟لطفا راهنمایی بفرمایید.
    صرفا واسه زندگی کردن که ویزا نمیدن
    راه هایی که داری اینه که بهونه یادگیری زبان رومانیایی از یه کالج پذیرش بگیری که اونم احتمال ریجکت بالاست مخصوصا که جز اتحادیه اروپا هم هست
    به بهونه درس خوندن توی دانشگاه هم میتونی ویزا بگیری که به نظرم بهترین روش هم هست
    مجرد هم هستی دیگه چه بهتر همون جا به چشم ابی تور کن و اقامت بگیر
    نژاد پرستی هم اونجا تقریبا صفره
    ولی خب حالا چرا شهر تیمیشوارا?????به نظرم بخارست یا کنستانتا رو انتخاب کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RahAAA17 نمایش پست ها
    آیا دانشگاهاش فاندم دارن؟
    چند وقت پیش توی سایت یکی از دانشگا های بخارست دیدم که برای لیسانس-ارشد-دکترا به ترتیب 60-70-80 یورو در ماه به کسایی که فاند شدن میدن

درسته خیلی کمه ولی خب اونجا کلا همه چی ارزونه

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

نقل قول نوشته اصلی توسط B12 نمایش پست ها
    چند وقت پیش توی سایت یکی از دانشگا های بخارست دیدم که برای لیسانس-ارشد-دکترا به ترتیب 60-70-80 یورو در ماه به کسایی که فاند شدن میدن

درسته اونوقت باید برای گرفتن این فاند یه ترم اونجا درس خوند تا بدن یا نه با پذیرشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط B12 نمایش پست ها

80 یورو واقعا در حد هیچه تو رومانی، اتفاقا خرج زندگی به جز چند مورد خاص اصلا پایین نیست. برای اجاره خونه تو تیمیشوآرا اگر یه خونه تمیز و نزدیک به دانشگاه بخواید اجاره کنید باید حداقل 300 یورو هزینه کنید + هزینه شارژ و...، خوابگاه های دانشجویی هم اصلا وضعیت خوبی نداره

Junior Member

سلام
    میخوام گرافیک بخونم تو رومانی - آیلتس 6 دارم و اصل مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی + ترجمه انگلیسیشون

دانشگاه معرفی کنید ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)