صفحه 20 از 25 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 248

موضوع: تحصیل در رومانی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم ریاضی و تجربی و مدرک پیش تجربی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رومانی

سلام
    من امسال مدرک پیش دانشگاهی رو گرفتم و قصد دارم برای پزشکی در رومانی اقدام کنم. با توجه به اینکه مهلت ارسال مدارک و ثبت نام تا اخر تیر ماه هست. ایا به نظرتون توی یک ماه شانس دارم یا زمان کمی است و باید سال دیگه اقدام کنم؟
    بین دانشگاه های ایاش،کلوژ و کونسانتا کدوم یک بهتر است؟
    و اینکه هاستل دانشجویی بهتره یا اپارتمان و چطوری میشه هم اتاقی پیدا کرد؟
    لطفا اگر اطلاعات دیگه ای هم دارین کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteangels نمایش پست ها
    سلام
    من امسال مدرک پیش دانشگاهی رو گرفتم و قصد دارم برای پزشکی در رومانی اقدام کنم. با توجه به اینکه مهلت ارسال مدارک و ثبت نام تا اخر تیر ماه هست. ایا به نظرتون توی یک ماه شانس دارم یا زمان کمی است و باید سال دیگه اقدام کنم؟
    بین دانشگاه های ایاش،کلوژ و کونسانتا کدوم یک بهتر است؟
    و اینکه هاستل دانشجویی بهتره یا اپارتمان و چطوری میشه هم اتاقی پیدا کرد؟
    لطفا اگر اطلاعات دیگه ای هم دارین کمکم کنید
    سلام دوست خوبم!
    میشه بپرسم چرا رومانی رو انتخاب کردید؟متاسفانه دانشگاه های این کشور برای شاخه پزشکی تا جایی که بنده اطلاع دارم مورد تایید نیستن و نمیتونین بعدا در ایران مشغول به کار بشین حتما قبل از اپلای اینو از وزارت بهداشت استعلام کنید که ایا مثلا فلان دانشگاه از نظر شما تایید هست یا خیر؟!
    خب مشخصا دوستانی که رفتن میگن آپارتمان بمراتب بهتر هست برای درس خوندن ولی خب هزینه بالاتری رو میطلبه شما میتونید ریز هزینه های شهر مورد نظرتون رو اینجا ببینید:
    http://www.numbeo.com/cost-of-living/
    موفق باشین!

Junior Member

سلام ممنون میشم جواب سوالامو بدید
    1-تو بخارست دانشگاهی برای رشته it یا زیر شاخه های کامپیوتر تو مقطع ارشد وجود داره؟
    2- تو مقطع ارشد رشته it به انگلیسی تدریس میشه؟ نیاز به مدرک زبان داره؟ و اگه مدرک زبان نداشته باشیم خو دانشگاه کلاسی واسه گرفتن مدرک زبان انگلیسی برگزار میکنه؟
    3-هزینه 2 سال زندگی دانشجویی (خوراک و خوابگاه و ....) با شهریه دانشگاه کلا چقدر میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashglory نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم جواب سوالامو بدید
    1-تو بخارست دانشگاهی برای رشته it یا زیر شاخه های کامپیوتر تو مقطع ارشد وجود داره؟
    2- تو مقطع ارشد رشته it به انگلیسی تدریس میشه؟ نیاز به مدرک زبان داره؟ و اگه مدرک زبان نداشته باشیم خو دانشگاه کلاسی واسه گرفتن مدرک زبان انگلیسی برگزار میکنه؟
    3-هزینه 2 سال زندگی دانشجویی (خوراک و خوابگاه و ....) با شهریه دانشگاه کلا چقدر میشه ؟
    تو سایتش میتونین همه چیو مطالعه کنید دیگه: http://www.unibuc.ro/e/n/admitere/index.php
    تو دانشگاه بخارست فک کنم IT به انگلیسی نداره، حالا نمیدونم به زبان رومانیایی داره یا نه، اگه داشته باشه باید یه سال کورس رومانی بخونین.
    اگه تو خوابگاه باشین که هزینه خیلی سبک تره، مثلا با 300 یورو خیلی خوب میتونین یه ماه زندگی کنین، شهریه هم فک کنم از 1000 یا 1500 هست تا 3000 الی 4000 بسته به رشته.
    کلا همه چی تو گوگل هست و میتونین پیدا کنین، همونطور که من تحقیق کردم و یه چیزایی فهمیدم.

البته تو کشور رومانی شهر خوب دیگه ای هم به اسم Cluj-napocca هم هست که دانشگاه خیلی خوبی داره، و سایتش هم جامع تره و بهتر از بخارست.
    http://www.ubbcluj.ro/en/
    Never Give UP

Junior Member

یه موسسه ای بهم گفت 2 سال رومانی پزشکی بخونم بعد میشه انتقالی گرفت برای اتریش؟؟ میشه اصلا همچین چیزی؟؟؟!!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ya300 نمایش پست ها
    یه موسسه ای بهم گفت 2 سال رومانی پزشکی بخونم بعد میشه انتقالی گرفت برای اتریش؟؟ میشه اصلا همچین چیزی؟؟؟!!
    خیر چنین چیزی ممکن نیست. اصلا به حرفهای این موسسات گوش ندید. برای تحصیل در اتریش حتی برای انتقالی شما نیاز به داشتن قبولی کنکور در همون رشته در کشور خودتون دارید.

سلام بچه ها
    کسی هست اینجا توی دانشگاهی در بخارست در حال تحصیل باشه؟
    میخواستم بدونم امتحان ورودی داره واسه رشته های کامپیوتر؟
    رشته هایی که نوشته به زبان انگلیسی تدریس میشه واقعاً به زبان انگلیسی تدریس میشه؟ آخه شنیدم بعضی ار استاداشون رومانیایی درس میدن. کتابهای درسیشون هم انگلیسیه یا رومانیایی؟
    اگه خواستیم زبان رومانیایی یاد بگیریم مجانیه یا باید پول بدیم؟

ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_2271 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی هست اینجا توی دانشگاهی در بخارست در حال تحصیل باشه؟
    میخواستم بدونم امتحان ورودی داره واسه رشته های کامپیوتر؟
    رشته هایی که نوشته به زبان انگلیسی تدریس میشه واقعاً به زبان انگلیسی تدریس میشه؟ آخه شنیدم بعضی ار استاداشون رومانیایی درس میدن. کتابهای درسیشون هم انگلیسیه یا رومانیایی؟
    اگه خواستیم زبان رومانیایی یاد بگیریم مجانیه یا باید پول بدیم؟

ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین
    برای لیسانس فکر کنم باید یه سال زبان رومانیایی خوند و بعد، از امتحان ورودیش دیگه خبر ندارم ولی تو ارشد یه سری رشته های انگلیسی زبان هست، تو سایت دانشگاه بخارست هم توضیح داده همه چیو.
    Never Give UP

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    برای لیسانس فکر کنم باید یه سال زبان رومانیایی خوند و بعد، از امتحان ورودیش دیگه خبر ندارم ولی تو ارشد یه سری رشته های انگلیسی زبان هست، تو سایت دانشگاه بخارست هم توضیح داده همه چیو.
    مرسی از توضیحاتت
    من به یکی از اساتید دانشگاه ایمیل زدم و گفت همش انگلیسیه. این مشکلم حل شد
    اینکه اگه بخوایم رومانیایی یاد بگیریم چجوریه؟
    دانشگاه معماری بخارست هم نمیدونم به انگلیسی تدریس میکنن یا نه! هیچی هم توی سایتش نداره

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ya300 نمایش پست ها
    ببخشید جسارت نباشه ولی شما که بیسواد نیستید..اصلا به حرف هیچ کدوم ازین موسسات گوش ندید..اینا همه تور پهن گردن واسه خودشون و هر قانون تازه ای برای دریافت پول از ملت درست میکنن..من هزار بار گفتم به بچه ها که در مسیر اپلای اصلا به هیچ موسسه ای نیاز ندارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)