صفحه 23 از 25 نخستنخست ... 13141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 248

موضوع: تحصیل در رومانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رومانی

دوست محترم . در حال حاضر وزارت علوم برای بررسی مدارکی که از دانشگاه هایی که مورد تاییدش نیستن 3 راه گذاشته که من الان دو تاش رو یادم هست و 1 -- اینکه بعد از پایان تحصیلت بتونی اجازه کار تو اون رشته رو از کشوری که داری توش تحصیل میکنی بگیری 2-- برای مدرک بالاتر جایی قبول بشی که مورد پذیرش وزارت علوم باشه. پس به شدت پیشنهاد میکنم اگه علاقه داری برو دنبال علاقت

Junior Member

دوستان پزشکی سالیانه 5000 یورو درسته؟چطوری شرایطش؟مورد تایید نیست؟
    ویرایش توسط LaDy_NaNi : April 10th, 2017 در ساعت 10:21 PM

سلام شما الان رومانی مشغول به تحصیل هستین؟ مرسی

شما الان تو رومانی پزشکی میخونین؟ مرسی

سلام به دوستان عزیز. کسی از دوستان هست که تو رومانی مشغول به تحصیل باشه؟ من دارم آپلای میکنم و چند تا سوال مهم دارم واقعا ممنون میشم بتونین بهم کمک کنین. لطفا اگه هستن خبر بدین بهم. مرسی
    ویرایش توسط behnamhg : June 28th, 2017 در ساعت 01:37 PM دلیل: ترکیب پست

Junior Member

سلام من قصد دارم برای دندانپزشکی به زبان انگلیسی رمانی اقدام کنم و لطفا کسی هست که از روند ثبت نام اطلاعی داشته باشه ؟ برای ازمون ورودی باید چطور ثبت نام کرد ؟؟ ترجیحا دانشگاه های مورد تاییدش. ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra977 نمایش پست ها
    سلام من قصد دارم برای دندانپزشکی به زبان انگلیسی رمانی اقدام کنم و لطفا کسی هست که از روند ثبت نام اطلاعی داشته باشه ؟ برای ازمون ورودی باید چطور ثبت نام کرد ؟؟ ترجیحا دانشگاه های مورد تاییدش. ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام
    دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی رومانی هیچ کدوم مورد تایید وزارت علوم نیستند. با این حال شایعاتی برای تایید دانشگاه کارول داویلا وجود داره . که البته به زبان رومتنیایی هست.

Junior Member

سلام دوستان
    من تو دانشگاه Transilvania رومانی پذیرفته شدم. از من medical certificate می خوان. مضمون متنش اینه:

Medical certificate, in English language, stating that you don't suffer from contagious diseases or other illnesses incompatible with the future profession
    کسی میدونه باید چیکار کنم یا کجا برم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_2271 نمایش پست ها
    آره همون مهر دادگستری و امور خارجه کافیه واسه مدارک
    آره فقط ترجمه ی مدارک کافیه. دیپلم و ریز نمرات, پیش دانشگاهی و ریز نمرات و لیسانس و ریز نمرات. گواهی پزشکی و شناسنامه. همینا
    من رفتم پیش متخصص پاتولوژی و اون برام یه آرمایش خون نوشت. فقط ایدز, هپاتیت و یه بیماری دیگه که واسه بیماریهای مقاربتیه مهمه. اینارو نداشته باشی حله. بعدش دکتره برام نوشت که ایشون هیچ مشکلی واسه تحصیل در خارج نداره. منم همینه اول بردم نظام پزشکی تایید کرد و بعد بردم دارالترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه.
    دوست عزیز یه سؤال شما گواهی پزشکی رو موقع اپلای و پست مدارک فرستادی یا موقع ثبت نام دانشگاه؟

سلام همراهان عزيز
    من براي تحصيلات تكميلي ميخوام اقدام كنم.از اونجايي كه مدركم از كشورغير اروپايي هست (دندانپزشكي از فيليپين) تا جايي كه ميدونم بايد چند سال تكميلي بخونم. ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين كه چه جوري اقدام كنم؟

سلام دوستان کسی از ترانسیلوانیا پذیرش گرفته بمن پیام خصوصی بده بلکه همسفر شدیم.

دوست عزیز HF1987 بخاطر اینکه صندوق ایمیل شما پر‌شده قادر به دریافت پیام خصوصی من نیستید و من همیجاجواب رو میدم.به محض ورود به رومانی این امکان وجود دارد که پلیس از شما درخواست نشان دادن پول را بکند البته ممکن است این درخواست در حد سوال باشد ویا اصلا سوالی نکند.ولی شما بایستی حداقل ۲۵۰۰ دلار داشته باشید ولی در کل نگران نباشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)