صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sahan نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادین،

من سه سال پیش، پرونده تحصیلی تشکیل دادم و سیستم جمله خبری زیر را اعلام می کند، آیا دوباره باید همون مدارک رو آپلود کنم؟

"شما قبلا در سامانه تشکیل پرونده داده اید و نیازی به تشکیل پرونده مجدد ندارید. در صورتی که نیاز به اصلاح و یا تغییر مقطع تحصیلی دارید می توانید از این بخش استفاده کنید"
    سلام. آره هر بار باید دوباره وارد اون بخش بشید و بی توجه به این پیام جاهای خالی پرونده رو پر کنید و مدارکو آپلود کنید. و بعد کد رهگیری نو دریافت می کنید که پرینتشو در درخواستتون قرار میدید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    سلام. آره هر بار باید دوباره وارد اون بخش بشید و بی توجه به این پیام جاهای خالی پرونده رو پر کنید و مدارکو آپلود کنید. و بعد کد رهگیری نو دریافت می کنید که پرینتشو در درخواستتون قرار میدید.

خیلی ممنون از پاسخ شفافتون

Junior Member

سلام. من دانشجوی مستر هستم واسه ثبت نام در تاک، نامعه اشتغال به تحصیل رو باید از دانشگاه بگیرم یا نامه پذیرش هم بزارم کافیه؟ اگر باید از دانشگاه بگیرم، چی باید بگم واسم صادر کنن؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1001 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی مستر هستم واسه ثبت نام در تاک، نامعه اشتغال به تحصیل رو باید از دانشگاه بگیرم یا نامه پذیرش هم بزارم کافیه؟ اگر باید از دانشگاه بگیرم، چی باید بگم واسم صادر کنن؟
    ممنون
    از دانشگاه باید «اشتغال» به تحصیل بگیرید. پذیرش دیگه به درد هیچ چیزی نمی خوره.
    همه ی دانشگاه های یه واحد برای صدور نامه های این چنینی دارند (در مورد شما احتمالن در بخش تحصیلات تکمیلی دانشگاه)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    از دانشگاه باید «اشتغال» به تحصیل بگیرید. پذیرش دیگه به درد هیچ چیزی نمی خوره.
    همه ی دانشگاه های یه واحد برای صدور نامه های این چنینی دارند (در مورد شما احتمالن در بخش تحصیلات تکمیلی دانشگاه)

تشکر بابت پاسخ. چندتا سوال دیگه ممنون میشم راهنمایی کنین:

1. من یک کد رهگیری گرفتم بعد از ارسال مدارک که گفت مدارک شما برای تایید ارسال شد، این کافیه یا باید صبر کنم تا مدارکمو تاید کنن؟

2. اگر کافیه، فقط مانی اردر چهل دلاری با پرینت کد رهگیری و بقیه مدارک رو بزارم داخل پاکت و ارسال کنم؟

3. موقع ثبت نام تاک، من نامه اشتغال به تحصیلم بدستم نرسیده بود، نامه پذیرش رو اپلود کردم، بعد نتونستم جایی رو پیدا کنم واسه اپدیت مدارک. لفا اگر میدونید راهنمایی کنید.

3. استادی پرمیت من منگنه شده وسط پاسپورتم، اونو جدا کنم و فقط پاسپورتمو بفرستم؟ یا دست بهش نزنم و باهم ارسال کنم؟ سوراخش نمیکنن یا جدا نمکنن؟ (میترسم گم بشه یا سوراخش کنن بعد دردسر بشه واسه تمدید استادی پرمیت)

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

تشکر بابت پاسخ. چندتا سوال دیگه ممنون میشم راهنمایی کنین:

1. من یک کد رهگیری گرفتم بعد از ارسال مدارک که گفت مدارک شما برای تایید ارسال شد، این کافیه یا باید صبر کنم تا مدارکمو تاید کنن؟

2. اگر کافیه، فقط مانی اردر چهل دلاری با پرینت کد رهگیری و بقیه مدارک رو بزارم داخل پاکت و ارسال کنم؟

3. موقع ثبت نام تاک، من نامه اشتغال به تحصیلم بدستم نرسیده بود، نامه پذیرش رو اپلود کردم، بعد نتونستم جایی رو پیدا کنم واسه اپدیت مدارک. لفا اگر میدونید راهنمایی کنید.

3. استادی پرمیت من منگنه شده وسط پاسپورتم، اونو جدا کنم و فقط پاسپورتمو بفرستم؟ یا دست بهش نزنم و باهم ارسال کنم؟ سوراخش نمیکنن یا جدا نمکنن؟ (میترسم گم بشه یا سوراخش کنن بعد دردسر بشه واسه تمدید استادی پرمیت)

یک و دو - پرینت اون کد رهگیری رو در پوشه قرار بدید به همراه باقی مدارک بفرستید. پس از این پروسه شروع شد، دفتر حافظت منافع باید استعلام کنه و بعد وضعیت شما به «استعلام از وزارت علوم» تغییر می کنه و وقتی وزارت علوم تایید کرد به حالت «تایید» درمیاد و بعد باقی مراحل انجام میشه. تا زمانی که مسئول کنسولی استعلام رو ارسال نکنه به تهران، درخواست آنلاین شما پیش نمیره. بله مانی اوردر 40 دلار US در وجه سفارت پاکستان.

سه - آپدیت نمیشه بکنید، باید دوباره تشکیل پرونده تحصیلی رو کلیک کنید و از نو همه رو بارگذاری کنید و یه تایید و کد رهگیری نو بگیرید.

چهار- اونا با دقت این کار ها رو انجام میدن. اگر علاوه بر مهر دانشجویی، خود گذرنامه رو هم دارید تعویض می کنید، قدیمیه رو سوراخ نمی کنن مثل ایران، بلکه صفحه اول و جلدشو از گوشه قیچی می کنن. آسیبی به برگه های دیگه و اینا وارد نمیشه. اما به هر حال پرمیتتون رو جدا کنید و پیش خودتون نگه دارید بهتره به نظر من.

Junior Member

تشکر.

من فقط فرم 1 و 50 رو باید بزارم دیگه؟ درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

تشکر.

من فقط فرم 1 و 50 رو باید بزارم دیگه؟ درسته؟
    فرم ۱ و ۵۰ و money order و گذرنامه و فتوکپی جواز تحصیل/اقامت و فتوکپی کارت ملی و شناسنامه. بهتره اون دو تا QR code رو هم بذارید. رو سایت برید دو تا tab داره (یکی personal info و یکی address) و با اطلاعات شخصی و تماسی که وارد می کنید دو تا کد جداگانه میده که می تونید روی کامپیوترتون ذخیره کنید و بعد چاپش کنید و روی مدارک قرار بدید.

Junior Member

سلام. بله گرفتم اون دوتا کد رو هم. تشکر بابت راهنمایی

Junior Member

ممنون. فرم شماره 50 باید عکس بزارم رو محل عکس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)