صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

سلام دوستان. آیا کسانی که برای تمدید پاسپورتشون از تخفیف هزینه تمدید برخوردار می شوند ( از طریق فرستادن کد رهگیری از سامانه تاک به دفتر حفاظت) موقع خروج از ایران با پاسپورت جدید صادر شده نیاز به اجازه خروج پیدا میکنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا کسانی که برای تمدید پاسپورتشون از تخفیف هزینه تمدید برخوردار می شوند ( از طریق فرستادن کد رهگیری از سامانه تاک به دفتر حفاظت) موقع خروج از ایران با پاسپورت جدید صادر شده نیاز به اجازه خروج پیدا میکنند؟
    سلام
    گذرنامه دانشجویی ای که دفتر حافظ منافع صادر می کنه و دانشجویان می تونن بدون پرداخت هزینه صدور از اون بهرمند بشن، واسه ی یک سال تحصیلی معتبر هستش این معافیت، یعنی تا آخر ماه شهریوری که بهش وارد میشین (مثلا اگه اردیبهشت ۹۷ تمدید کنین، تا آخر شهریور ۹۷). اگه بعد از اون تاریخ شما به ایران سفر کنین یا حتی اگه قبل از اون سفر کنین و تاریخ برگشت تون بعد از شهریور باشه، باید بهشون اثبات کنین که هنوز دانشجو هستین، در غیر این صورت هزینه ی صدور گذرنامه رو بایستی بپردازین

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام پاسپورتم رو تمدید کنم بصورت دانشجویی. در سامانه تاک تشکیل پرونده دادم و گواهی اشتغال به تحصیل هم اپلود کردم و کد رهگیری گرفتم اما طبق دستورالعملی که در فرم ۵۰ اورده شده ظاهرا باید اول مدارک تایید بشه و بعد پست کنم. خیلی ممنون میشم اگه دوستان که به تازگی این کار رو انجام دادن و تجربه مشابهی دارن راهنمایی کنن.
    سلام
    نیاز نیست منتظر بمونید و مدارک رومیتونید بلافاصله پست کنید. ظاهرا وقتی دفتر حفاظت پرونده تون رو بررسی میکنه از وزارت علوم استعلام میکنه و وزارت علوم مدارک آپلود شده در تاک رو تایید میکنه

Junior Member

سلام دوستان من ایران هستم جواب پاس ریکوییست من تازه اومده، پاسپورت من تا may 2021 اعتبار دارد اما visa study permit man تا August 2021 هست، آیا به مشکل بر می خورم یا تو همون خاک کانادا میتونم پاسمو و visa تمدید کنم؟
    ممنون میشم اگر کسی می دونه راهنماییم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    گذرنامه دانشجویی ای که دفتر حافظ منافع صادر می کنه و دانشجویان می تونن بدون پرداخت هزینه صدور از اون بهرمند بشن، واسه ی یک سال تحصیلی معتبر هستش این معافیت، یعنی تا آخر ماه شهریوری که بهش وارد میشین (مثلا اگه اردیبهشت ۹۷ تمدید کنین، تا آخر شهریور ۹۷). اگه بعد از اون تاریخ شما به ایران سفر کنین یا حتی اگه قبل از اون سفر کنین و تاریخ برگشت تون بعد از شهریور باشه، باید بهشون اثبات کنین که هنوز دانشجو هستین، در غیر این صورت هزینه ی صدور گذرنامه رو بایستی بپردازین
    سلام.
    شما اطلاعی دارین که وقتی تاریخ مهر خروج دانشجویی منقضی شده باشه برای اثبات دانشجو بودن و معافیت از پرداخت هزینه پاسپورت چه مراحلی رو باید طی کرد؟
    ممنون

سلام دوستان
    ما یک مشکلی داریم اینکه پاسپورت همسرم موقع submit فقط ۹ ماه اعتبار داشت و بعد از submit ما پاسپورت رو تعویض کردیم ولی تغییرش رو اطلاع ندادیم
    الان ویزا برای من که work permit گرفتم فقط ۹ ماهه خورده و هنوز برای همسرم ویزا نخورده
    امروز تغییر پاسپورت رو از طریق ایمیل اعلام کردیم ( وکیل انجام داده )

می خواستم بدونم الان مشکلی برای ویزای همسرم بوجود نمیاد ؟ اون ۹ ماهه می خوره یا ۲ ساله ؟
    اگر نمی خوره میشه کاری کرد ۲ ساله بخوره ؟
    برای من رو میشه کاری کرد ؟
    راستش اگر بریم کانادا بعد از چند ماه احتمالا موجودیمون کم میشه و دیگه تمکن قیلی رو نمی تونیم ارایه بدیم ،‌این مشکل ایجاد می کنه ؟

از طرفی من اگه بخوام دنبال کار بگردم اینکه ویزام فقط ۹ ماه اعتبار داره به مشکل نمی خورم؟ یعنی برای پیدا کردن کار شرکت ها براشون این محدودیت نیست ؟

سلام دوستان، من الان در کانادا دانشجو هستم و میخوام پاسپورتم رو بفرستم دفتر منافع در واشنگتن که تمدید کنم، میخواستم بدونم ثبتنام کردن در سامانه تاک اجباریه؟ ممنونم.

سلام

ببخشید این هزینه دوباره همون 130 دلاره یا براساس چیزیه که تو ایران میدن پاس میگیرن؟ یا اینکه تا وقتی پاس منقضی بشه باید پول رو داد و هم برای هر سفر مجوز خروج گرفت؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    All is well ^__^
    Don't worry, just
    go on and do your best

دوستان همه دانشگاهها GRE، TOEFL و Official Transcripts نمیخوان. با دانشگاه تماس بگیرید ازشون بپرسید میتونید غیررسمی براشون بفرستید یا نه.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)