صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    دوستان با بسته شدن سفارت ایران تو کانادا، سفارت چه کشوری حافظ منافع ایران هست؟ به کجا باید مراجعه کنیم؟
    سفارت پاكستان در واشنگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سفارت پاكستان در واشنگتن
    اون مگه مال آمریکا نیست؟؟؟ یعنی کانادا هم همونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    اون مگه مال آمریکا نیست؟؟؟ یعنی کانادا هم همونه؟
    بله همينطوره

برای تمدید پاسپورت در کانادا، باید اونو به سفلرت پاکستان در آمریکا پست کرد؟ با همین آرامکس و ...؟ وبعد دوباره برامون پست می کنن؟ چقدر طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان, میشه لطفا یه نفر که واقعا این کارو کرده ( تمدید پاسپورت در کانادا بعد از تعطیلی سفارت ایران در کانادا) دقیقا فرآیند رو توضیح بده و بگه چه زمان و هزینه ای میبره لطفا.

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranov نمایش پست ها
    سلام دوستان, میشه لطفا یه نفر که واقعا این کارو کرده ( تمدید پاسپورت در کانادا بعد از تعطیلی سفارت ایران در کانادا) دقیقا فرآیند رو توضیح بده و بگه چه زمان و هزینه ای میبره لطفا.
    سلام. کسی جواب این سوال رو نمی دونه؟ چه کار باید کرد؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niyazahmadi نمایش پست ها
    سلام. کسی جواب این سوال رو نمی دونه؟ چه کار باید کرد؟؟
    جواب سوالتون رو پیدا کردین؟
    من دو سوال دیگه هم دارم. از چند وقت قبل از تاریخ انقضای پاسپورت میتونیم واسه پاسپورت جدید در خواست بدیم؟ شش ماه مثلا؟
    و این که اگر بخوایم وارد کانادابشیم باید پاسپورتمون چقدر تا تاریخ انقضاش مونده باشه؟ با فرض این که تا پایان تاریخ انقضا ویزا و استادی پریمیت داشته باشیم.

Junior Member

آیا این حرف کاملا درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kheirollahi83 نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام قابل توجه دوستاني كه مدت اعتبار پاسپورتشان كمتر از مدت تحصيل آنها مي باشد مدت اعتبار ويزاي دانشجويي كانادا كه مالتيپل مي باشد بر اساس مدت اعتبار پاسپورت مي باشد مثلا اگه از اعتبار پاسپورتتان 2 سال مونده، ويزا صادره هم 2 سال اعتبار خواهد داشت كه در زمان تحصيل در كانادا نياز به تعويض پاسپورت و تمديد ويزاي دانشجويي خواهد بود كه با توجه به تعطيل بودن سفارت و دفتر كنسولگري ايران در كانادا، اين فرآيند زمان بر و هزينه بر خواهد بود. از پاسپورت من 21 ماه اعتبار باقي مونده بود كه من امروز با مراجعه به اداره گذرنامه و بيان همين موارد و گرفتن نامه از اداره گذرنامه و با مراجعه به دفتر پليس +10 پاسپورتم را ابطال كردم و تقاضاي پاسپورت جديد را دادم كه 8 تا 10 روز آينده آماده خواهد شد كه به مدت 5 سال اعتبار خواهد داشت و اگه خدا بخاد در صورت گرفتن ويزا، اعتبار آن 5 ساله خواهد بود كه در حين تحصيل دوره دكترا نياز به تعويض پاسپورت و تمديد ويزا نخواهد بود. لذا دوستاني كه شرايطي مانند من دارند ميتونند با مراجعه به اداره گذرنامه و دفتر پليس +10 تقاضاي پاسپورت جديد بدهند.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط rbassady نمایش پست ها
    جواب سوالتون رو پیدا کردین؟
    من دو سوال دیگه هم دارم. از چند وقت قبل از تاریخ انقضای پاسپورت میتونیم واسه پاسپورت جدید در خواست بدیم؟ شش ماه مثلا؟
    و این که اگر بخوایم وارد کانادابشیم باید پاسپورتمون چقدر تا تاریخ انقضاش مونده باشه؟ با فرض این که تا پایان تاریخ انقضا ویزا و استادی پریمیت داشته باشیم.
    به صورت کلی شما میتونه سالها از اعتبار پاسپورتتون گذشته باشه و سفارت ایران براتون یه پاس جدید بدون هیچ دردسری صادر میکنه. اما داستان اینجاست که معمولا شما اگر پاسپورتتون مهلتش 2 سال باشه، ویزا و study permit بیشتر از اون بهتون نمیدن. بنابراین اینجا ناهمخونی ایجاد میشه.
    برای ورود هم، من تاریخ پاسپورتم کمتر از 6 ماه مونده بود که بهم تذکر دادن که حواست باشه و برو تمدیدش کن.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

اگه پاسپرتو رو عوض کنیم تکلیف ویزایی که توش زدن چیه؟باید دوباره تقاضا بدیم؟!؟!؟!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)