صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

بچه ها به راهنماییتون نیاز دارم.من چند روز پیش پاسمو تحویل گرفتم.متوجه شدم ویزامو به جای 2 سال , یک سال و 7 ماه دادن.با اینکه caq رو تا 2 سال دادن. من باید چه کار کنم؟ الان که دیگه یه ویزای جدید صادر نمی کنن؟ دل بخواهی مدت ویزا رو تعیین می کنن؟ مستر که همه می دونن دوره 2 سالست ! پس چرا به من کم دادن

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط parmida123 نمایش پست ها
    بچه ها به راهنماییتون نیاز دارم.من چند روز پیش پاسمو تحویل گرفتم.متوجه شدم ویزامو به جای 2 سال , یک سال و 7 ماه دادن.با اینکه caq رو تا 2 سال دادن. من باید چه کار کنم؟ الان که دیگه یه ویزای جدید صادر نمی کنن؟ دل بخواهی مدت ویزا رو تعیین می کنن؟ مستر که همه می دونن دوره 2 سالست ! پس چرا به من کم دادن
    لطفا در نظر داشته باشید که این ویزا بسته به اعتبار پاسپورت شما، یا شیش ماه و یا اینکه یکماه پیش از انقضای زمان پاسپورت شما معتبر خواهد بود.

Junior Member neo1989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Polym. E.-AUT

نگران نباشین وقتی وارد خاک کانادا شدین می تونین به راحتی extend اش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط aypar نمایش پست ها
    لطفا در نظر داشته باشید که این ویزا بسته به اعتبار پاسپورت شما، یا شیش ماه و یا اینکه یکماه پیش از انقضای زمان پاسپورت شما معتبر خواهد بود.

ویزای من تا 4 سال اعتبار داره.پس چه دلیلی می تونه داشته باشه؟ کی باید اکستندش کنم؟ وقتی رسیدم یا زمانی که به پایانش نزدیک می شد؟ از کبک می تونم اقدام کنم ؟ به کدوم آفیس باید برم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parmida123 نمایش پست ها
    تمدید ویزای دانشجویی درکانادا کار راحتی است و آنلاین انجام میشه. خودتون رو نگران نکنید. یکی دو ماه مونده به پایان اعتبار study permit تون تقاضای تمدید بدید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

از راهنمایی تون ممنونم.
    منظورتون از اعتبار کم تا چه مدت هستش؟ من که از اعتبار پاسپورتم سه سال باقی مونده تا چهار سال دوره دکترام ویزا میدن؟
    با تشکر

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط Maahour نمایش پست ها
    از راهنمایی تون ممنونم.
    منظورتون از اعتبار کم تا چه مدت هستش؟ من که از اعتبار پاسپورتم سه سال باقی مونده تا چهار سال دوره دکترام ویزا میدن؟
    با تشکر
    نمیدونم سوالتونو درست متوجه شدم یا نه، اگه الان ایرانید و فعلا ویزا نگرفتید و فکر میکنید یک فرصت حدودا 10 روزه هم دارید اگه پاسپورتتون اعتبارش کمتر از دوره تحصیلتون هست میتونید همین جا تمدیدش کنید.
    من واسه دکترا پذیرش دارم. و از اعتبار پاسم سه سال مونده بودم رفتم اداره گذرنامه گفتم میخوام برم کانادا و ویزای 4 ساله کانادا قرار بخوره به پاسم، منتها چون اعتبار پاسم کم مونده ویزارو با توجه به اعتبار پاسم میدن. چون کانادا سفارت نداره تمدید پاس و ویزا اونجا برام مشکل میشه درخواست کتبی دادم به رئیس اداره گذرنامه تو اون شعبه و اونا هم نامه دادن رفتم پلیس +10 پاسمو باطل کردو برای پاس جدید تقاضا دادم. گفتم عجله دارم زودتر وارد سیستم کنید. فرداش رفتم اداره گذرنامه گفتم پاسمو زودتر لازم دارم اونام کد ملی مو یاداشت کردن گفتن برو چنر روز دیگه بیا. اما خودشون دو روز بعد پاسو واسم پست کرده بودن. کلا این پروسه 3 روز طول کشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maahour نمایش پست ها
    راستی من حدود 40 روز هستش که واسه ویزا اقدام کردم اگه پاسپورتم رو عوض کنم از نظر سفارت ترکیه مشکلی پیش نمیاد؟
    منم همین سوال رو دارم.
    من برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم. اسک هم شدم. اما پاسپورتم 9 ماه اعتبار داره. الان میتونم عوضش کنم؟ که اگه پاس ریکواست شدم جدیده رو بهشون بدم؟ من بایومتریک که دادم یه برچسب بارکد پشت پاسم چسبوندن تو دفتر وک آنکارا.
    ممنون میشم اگه جواب بدید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi نمایش پست ها
    منم همین سوال رو دارم.
    من برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم. اسک هم شدم. اما پاسپورتم 9 ماه اعتبار داره. الان میتونم عوضش کنم؟ که اگه پاس ریکواست شدم جدیده رو بهشون بدم؟ من بایومتریک که دادم یه برچسب بارکد پشت پاسم چسبوندن تو دفتر وک آنکارا.
    ممنون میشم اگه جواب بدید.
    مشکلی نداره. اگر پاس رکوئست شدید پاس جدید و قدیم رو باهم میبرید و ویزا رو پاس جدید میزنن. یه همچین عبارتی در ایمیل پاس رکوئست هست:
    If you have obtained a new passport/s after applying for a visa, please inform the VAC of this change while you are submitting your passport/s.

Junior Member

سلام دوستان

به نظر تمدید پاسپورت مشکی نداره. اما تمدید ویزا بعد از اکسپایر شدن پاسپورت و ویزای توش چطور؟
    من تا چند ماه دیگه پاسپورت و ویزام اعتبارشون تموم میشه. پاسپورت رو سفارت پاکستان تعویض میکنه اما برای تمدید ویزا چکار باید کرد؟ تاکید میکنم "ویزا " نه استادی پرمیت. کسی از دوستان هست که این کار را کرده باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)