صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 98

موضوع: تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمدید پاسپورت در حین تحصیل در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1001 نمایش پست ها
    ممنون. فرم شماره 50 باید عکس بزارم رو محل عکس؟
    نه همون تو پاکت خود عکس بذارید کافیه. می خوان اسکنش کنند دیگه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان. من پروندمو شنبه 2 دسامبر فرستادم با یه نامه که عجله دارم و امروز ( 13 دسامبر) تحویلش گرفتم :-).

Junior Member

سلام دوستان؛
    من دانشجوی مستر هستم در کانادا. میخواهم مهر خروجی بگیرم از واشنگتن برای سفرم به ایران. سه سوال کوتاه دارم. بسیار ممنون میشم اگر پاسخ بدید:

1. من یک ماهه که در سامانه ی تاک تشکیل پرونده دادم. چه کسی باید پرونده را تایید کنه تا من متعاقبا مدارکم رو به واشنگتن ارسال کنم؟
    2. حدودا دو سال به انقضای پاسپورت فعلیم مونده؛ آیا میتونم پاسپورتم رو هم تمدید کنم؟
    3. اگر پاسپورتم رو تمدید کنند، ویزای داخل پاسپورت قبلیم بی اعتبار میشه؟

با سپاس فراوان

سلام به دوستان. من یه سوالی دارم. همسر من وثیقه گذاشتند و از کشور خارج شدند ولی بعد از مدت مجاز بودن در خارج از کشور ، به ایران بر نگشتند و در حال حاظر سرباز فراری محسوب میشند. الان میخواند برای تمدید پاسپورتشون سامانه تاک رو پر کنند تا بتونند از تخفیف هزینه تمدید ویزا برخوردار بشند ولی مدرک نظام وظیقه رو باید اپلود کنند در حالی که سرباز فراری هستند.
    کسی اطلاع داره که ایشون الان باید چی کار کنند برای سامانه تاک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba2121 نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من یه سوالی دارم. همسر من وثیقه گذاشتند و از کشور خارج شدند ولی بعد از مدت مجاز بودن در خارج از کشور ، به ایران بر نگشتند و در حال حاظر سرباز فراری محسوب میشند. الان میخواند برای تمدید پاسپورتشون سامانه تاک رو پر کنند تا بتونند از تخفیف هزینه تمدید ویزا برخوردار بشند ولی مدرک نظام وظیقه رو باید اپلود کنند در حالی که سرباز فراری هستند.
    سلام
    الان ایشان توی این وضعیت یعنی دنبال تخفیف گذرنامه ایرانی برای دانشجوها هستند؟!

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba2121 نمایش پست ها
    امکانش نیست. چون دفتر کنسولی پیش از تایید پرونده ی تاک در وزارت علوم کاری انجام نمیده. وزارت علوم هم اگر از حالت معافیت تحصیلی خارج شده باشید یا مدت ها از آخرین گواهی اشتغال به تحصیلتون گذشته باشه درخواست رو رد می کنه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

ارسال مدارک ۱۰ ژانویه ۲۰۱۸
    دریافت پاسپورت ۵ فوریه ۲۰۱۸

Junior Member

سلام دوستان، آیا شما هم نمیتونید توو سایت تاک مدرک آپلود کنید؟ آخه ماله من ایراد پسوند میگیره.

سلام دوستان
    برای تشکیل پرونده دانشجویی در سامانه تاک از جمله مدارک لازم که باید آپلود بشه «تصویر مهر خروج بر روی گدرنامه» هست. پاسپورت فعلی من صادره از ایرانه و ظاهرا پاسپورتهای صادره از ایران دارای مهر خروجی فیزیکی نیستن. من چه چیزی رو باید آپلود کنم؟
    سوال دیگه اینکه برای «تصویر اقامت معتبر» آپلود تصویر استادی پرمیت کافیه؟ من ویزای کانادام منقضی شده و پی آر یا سیتیزن هم نیستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    من میخوام پاسپورتم رو تمدید کنم بصورت دانشجویی. در سامانه تاک تشکیل پرونده دادم و گواهی اشتغال به تحصیل هم اپلود کردم و کد رهگیری گرفتم اما طبق دستورالعملی که در فرم ۵۰ اورده شده ظاهرا باید اول مدارک تایید بشه و بعد پست کنم. خیلی ممنون میشم اگه دوستان که به تازگی این کار رو انجام دادن و تجربه مشابهی دارن راهنمایی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)