صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 505

موضوع: آرشیو پست های قدیمی

Mohsen1610
    Guest

پیش فرض آرشیو پست های قدیمی

سلام.

یکی از دوستان من، 4 ماه دیگه سربار میشه. ازم پرسید از کجا میتونم با هزینه شخصی تا 2 - 3 ماه دیگه پذیرش بگیرم. من نتونستم کمکش کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

مرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : پذیرش سریع

ایشون اگه از لحاظ مالی مشکلی نداره می تونه برای دوره های شبانه روزی آموزش زبان (پانسیون) ثبت نام کنه.
    تو خیلی کشورهای مثل کانادا از این موسسات هست. البته من درست نمی دونم که به ایرانی ها ویزا می دن برای این دوره ها یا نه.

به هر حال پذیرش دانشگاهی به لحاظ زمانبندی و پروسه ای که باید طی بشه دست و پا گیر هست، این هم گزینه ای است برای خریدن وقت و خارج شدن از ایران و اقدام از نزدیک برای دانشگاه که می تونه برای بعضی ها مناسب باشه.

نمونه این موسسات و هزینه هاشون رو هم با جستجو تو گوگل می تونین پیدا کنید.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

دوست عزیز، دوست شما در چه مقطعی فارغ التحصیل می شه؟ در چه رشته ای؟ تاریخ فارغ شدنش دقیقاً کی بوده؟ اوضاع زیان انگلیسیش چطوره؟
    لطفا این سوالات رو جواب بدید تا بشه کمک کرد.

مهرداد جان، برای گرفتن پاسپورت و خروج از کشور بدون سربازی لازمه که تاییدیه وزارت علوم در دست این دوستمون باشه که این تاییدیه برای این مورد در صورتی صادر می شه که برای مقطع تحصیلی بالاتر، از دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم هست، پذیرش قطعی داشته باشن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پس اون داستان ودیعه ای قدیما برای خروج از کشور پیش نظام وظیفه می گذاشتن و می تونستن یکبار خارج شن چی شد؟ دیگه اون قانون نیست؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

سلام:
    چرا اون قضیه هنوز برقراره.ولی باید شما پذیرش داشته باشین.اگه میخواین همینطوری از کشور خارج بشید بهتره به بهونه یا امتحان مثلا ielts یک گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیرید و اونو ببرین وزارت علوم تا حداکثر واسه 15 روز بهتون اجازه خروج بدن.البته 15 میلیون وثیقه پول نقد میگیرن که اگه تا اون مدتی که مشخص شده برنگردین پولتون مالیده میشه!!!!این تنها راهشه...
    موفق باشید
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Mohsen1610
    Guest

سلام دوستان.

ارشد برق - از دانشگاه تهران - زبان 2 ماهه دیگه داره. ولی زبانش خوبه. 5 تا مقاله کنفرانسی خارجی داره. همه شون IEEE هستند. آخر شهریور هم فارع التحصیل شده. GRE هم نداره. ولی برای بهمن داره می خونه. خونه وادش میگم داره افسره گی می گیره. یک سره یا خوابه یا می خونه.

آقا اونیها انقدر پول رو که ببینن پذیرش میدن خیلی‌ هم ساده است.تازه ایشون که به لحاظ علمی‌ هم سطح بالای دارن.فقط باید ielts یا toefl رو داشته باشه حتما.حتما انگلیس رو مدّ نظر داشته باشه.حتی اگه دکترا پذیرش ندن یا وقتش نبود دوره‌های مستر یه ساله داره با ۳۰ میلیون پول همه چی‌ ش حل میشه.فقط باید بجنبه تا از خدمت زیر پرچم در بره.
    ویرایش توسط sahand_a : January 10th, 2011 در ساعت 06:48 AM دلیل: پینگلیش

Junior Member

بیبن . یه دانشگاه گلابی هست تو قبرس شمالی به اسم EMU. من اصلا از نظر علمی تو صیه نمیکنم ولی برای فرار از سربازی خوبه و زود پذیرش میده. من رو که نجات داد! وزارت علوم هم قبولش داره.
    انگلیس هم که توپه. فقط ممکنه به Researech Proposal گیر بدن.

Junior Member

واقعا حیفه که این دوستمون آش خور بشه برای همین یه ترفندی به ذهنم رسید که ممکنه به دردش بخوره :
    اول از هر چیز منم نظر دیگران در مورد Apply برای انگلیس رو تایید میکنم و برای این کار یه راه حلی دارم.
    کاملا خونسرد مدارک سربازی رو بفرست تا برات دفترچه بیاد ، 2 حالت داره یا همین اسفند باید اعزام بشی و یا اینکه میوفته سال دیگه ، اگه افتاد سال دیگه که هیچی ولی اگه افتاد اسفند خیلی راحت میری و اونو تمدید میکنی . امکان نداره که تمدید نکنن مطمئن باش .
    بعدش یه دوره ای رو دانشگاه آزاد میخواد برگزار کنه که توی دانشگاه آکسفورد هستش در واقع دانشگاه آزاد واحد آکسفورد . که هیچی جز پول نمیخواد . وقتی هم برای اونجا اقدام کرد ، میتونه با معافیت تحصیلی از کشور خارج بشه .
    محاسن : امتحان زبان رو اینطرف سال میده -- سربازی نمیره -- توی خود انگلیس حضوری میتونه به دانشگاهها سر بزنه -- اگرم نخواست در نهایت با همون PhD که از آکسفورد گرفته ، برمیگرده میشه استاد دانشگاه ... ! . دو سر سوده !!!

راستی اینم لینک دانشگاه آزاد واحد آکسفورد : http://www.azadunioxford.org

پیش فرض از ایران یا کانادا؟

سلام...هر چی گشتم که ببینم چنین سوالی قبلن پرسیده شده یا نه چیزی ندیدم!
    راستش من از یکی از اقوام خواهش کردم که application fee رو با کارت اعتباری خودش که از کانادا گرفته برام بپردازه...حالا اون داره برمی گرده کانادا... راهی که به ذهنش رسید این بود که از اونجا برای من apply رو به صورت on-line انجام بده (راستش اینجوری منم دیگه قرار نیست بار سنگین مراقب از کد و رمز کارت اعتباریش رو به دوش بکشم ) ... اما دو سوال اینجا مطرح میشه: 1- آیا اگه از اونجا اقدام کنه برای اون دانشگاه سوال و مشکلی پیش نمیاد که یه ایرانی داره از کانادا اقدام میکنه در حالی که باید از ایران اقدام کنه؟
    2- اینکه من اصولن نمی دونم تو صفحات apply چی میاد که اطلاعاتش رو به اون بدم تا برام پر کنه... می ترسم اگه الانم برم صفحات رو از اینجا پر کنم بعد تو زمان تعیین شده نتونم پرش کنم اون وقت شانسم رو برای اون دانشگاه از دست بدم...یا اینکه نصفه اطلاعات با destination ایران پر بشه و نصفش از کانادا و این یه کم برای اونا سوال برانگیز بشه...
    کمک
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)