صفحه 11 از 51 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 505

موضوع: آرشیو پست های قدیمی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : apply مستقیم از Bachelor به Phd

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT
    ممنون از راهنمایی همه دوستان

فقط تنها سوالی که برام باقی مونده اینه که "برای اینکه بفهمم نهوه پذیرش PHD کسانی که در یک دانشگاه MS خوندن به چه شکله معمولا کجای سایت دانشگاه ها اینو ذکر میکنه ؟"
    این رو تو قسمت پذیرش برای PHD می آرند... که هر دپارتمانی برای خودش شرایط جدا داره.. بهتره اول قسمت پذیرش کل دانشگاه رو چک کنید و بعد برید سراغ دپارنمان مربوطه.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : apply مستقیم از Bachelor به Phd

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT
    ممنون از راهنمایی همه دوستان

فقط تنها سوالی که برام باقی مونده اینه که "برای اینکه بفهمم نهوه پذیرش PHD کسانی که در یک دانشگاه MS خوندن به چه شکله معمولا کجای سایت دانشگاه ها اینو ذکر میکنه ؟"
    الان که می‌دونید برای خیلی از دانشگاه‌هایی که مدنظرتون هست، نمی‌تونید درخواست PhD مستقیم بدهید، پیشنهاد می‌کنم که شما فعلا روی پذیرش کارشناسی ارشد متمرکز بشید و سعی کنید که پذیرش از دانشگاه خوبی بگیرید. ادامه‌ی MS به PhD وقتی که در کانادا باشید و مدرک از دانشگاه کانادایی داشته باشید کار ساده‌ای خواهد بود. مدتی که مشغول تحصیل MS هستید به شما تجربه‌ی خوبی می‌ده که بتونید بهتر برای آینده تصمیم‌گیری کنید. اون موقع حتی شاید بخواهید که دانشگاه رو عوض کنید و به دانشگاه بهتر برید یا حتی بخواهید برای PhD به آمریکا برید.

Junior Member

پیش فرض گرفتن پذیرش از دانشگاه های آنلاین

سلام دوستان

نظرتون راجع به دانشگاه هایی که کورس هاشونو به صورت آنلاین ارئه میدهند ، چیه ؟
    مثلا دانشگاه هایی مثل Canada West و Banglor University ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از دانشگاه های آنلین

دوستان هیچ نظری راجع به دانشگاه های آنلاین ( غیر حضوری ) ندارند ؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط Otacon
    دوستان هیچ نظری راجع به دانشگاه های آنلاین ( غیر حضوری ) ندارند ؟
    دانشگاه های آنلاین برای تایید از طرف وزارت علوم قانون خودشو داره و هر دوره ای رو به این راحتی وزارت علوم تایید نمیکنه ، من قانونش رو یکجا دیدم ، پیدا کردمش میگم بتون
    امضا

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

فقط حواستون باشه اگه قرار باشه دوره تون تز هم داشته باشه، اکثر دانشگاهها شما رو ملزم می کنند که برای انجام تزتون به صورت حضوری به دانشگاه رفت و آمد داشته باشید و فقط می تونید درسهاتونو از راه دور پاس کنید.
    یکی از همکارای من بعد از اینکه درسهاشو پاس کرده بود، کلی سختی کشید تا تونست خودشو برسونه امریکا.
    این که شما قبل از ثبت نام در دانشگاه از سفارت ریجکت بشید تکلیفتون معلوم میشه حداقل.
    ولی اینکه کلی پول بابت ثبت نام و گذراندن واحدهاتون بدید و آخرشم به هر دلیلی نتونید مدرکتونو بگیرید، ریسک خیلی بالایی هست.
    حواستون به اینجای قضیه هم باشه.
    البته در مورد کشورهایی غیر از آمریکا این مشکل کمتر ممکنه پیش بیاد ولی احتمالش صفر نیست. داشتن اطلاعات همیشه به نفع آدمه.

پیش فرض پاسخ : اپلای مجدد بعد از گرفتن پذیرش!

YES
    Canadian Universities are more sensitive and do not COME WAY!! as much as US universities. o
    but if you are RA it more depends to your professor if he/she accepts you to deffer you offer of scholarship (RA) he /she can also easily convinve the University. o

این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت bsc از نوع honors و general

فکر کنم قبلاً هم این سوال مطرح شده بود، اما یادم نیست کجا بود. در هر صورت، توی کانادا شما می تونی یا Honored Degree بگیری یا General. برای Honored باید موقع انتخاب کورسها توی سال آخر، یه سری کورس خاص رو انتخاب کنی مثل کامپایلر دیزاین، یا آپریتینگ سیستمز. که اگر این کورسها رو پاس کنی بهتون honored degree میدن. تا جایی که من می دونم مدارک ایران، کورسهایی که پاس می کنن معادل Honored Degre هست.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Junior Member

تا اونجا که من میدونم برای رفتن به Ms باید حتما bachelor of honor داشت. البته اینو یک دانشگاه کانادایی به من گفت.

Junior Member

سلام
    من واسه اوتاوا Bachelor of Science زدم!یعنی مشکلی پیش میاد؟؟در صورتی که Bachelor of Science Honours هم داشت!
    و با توجه به توضیحات m.hashemian من هم Honored Degree بودم.
    چه کار کنم؟مدارک هم فرستادم.زنگ بزنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)