صفحه 4 از 51 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 505

موضوع: آرشیو پست های قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های رشته مواد Materials science

ماله windsor اسمش engineering materials . ماله concordia باید برین تو . mechanic. منظور بچه ها اینه که تو mechanic استادایی هستن که متریال کار می کنن. research interest رو چک کنید.

در ضمن UBC هم داره.

Good luck

ApplyAbroad Champion

به لینک زیر که دیتابیس همه رشته های همه دانشگاه های کاناداست مراجعه کنید :
    Materials Engineering: http://oraweb.aucc.ca/pls/dcu/dcu_e2...5497&SORT_BY=1

DATABASE SEARCH : http://oraweb.aucc.ca/dcu_e.html

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

رشته من مکانیک ولی تو اکثر دانشگاههای کانادا که جستجو کردم رشته مکانیک و مواد با هم هستند تحت عنوان Mechanical and MAterials enginrring ، من خودم چون زمینه ام کامپوزیت با خیلی از استاداش تماس گرفتم، گرچه براشون جالب بوده ولی عموما fund نداشتند!!! 8) بگرد ، جسته ایم ما!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه پس از ثبت نام "فوری لطفا"

سلام

ميشه لطفا بگين پذيرشتون براي دانشگاه تورنتو براي چه ترمي و چه رشته اي اومده؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : تغییر دانشگاه پس از ثبت نام "فوری لطفا"

نقل قول نوشته اصلی توسط infoquest
    من از دانشگاه رجينا پذيرش گرفتم و با اين پذيرش برای ويزا تقاضا کردم. تو ی استدی پرميتم اسم دانشگاه رجينا زده شده.

ولی نامه پذيرشم از دانشگاه ترنتو تازه امد، و ميخوام که برم ترنتو.
    تا اون جايي كه من مي دونم بايد با نامه جديد دوباره براي ويزا اقدام كني و راه ديگه اي نداره. اگه از خود سفارت بپرسي جواب دقيق تري خواهي گرفت
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض بی دقتی دانشگاه

Hi Buddies

I applied online for McGill University befor the end of Dec and sent the required documents befor the deadline for who want to get scholarship which was Jan. 6th specially for materials science and engineering
    When I called the university they answered we have not yet receveid your scores. But ETS said that we reported them
    So, I asked ETS to report my scores again. And; they reported my scores another time electronically and also by paper
    But, The admission office said again that we have not recevied your scores yet
    I do not wanna bother you. after many calling them and e-mailing, Finally they looked carefully at their system and found that they had received my scores previously. and said that: your
    scores had been in suspention list and we had not seen them
    ? It is disgusting. is'nt it
    I want to get scholarship.but they found imy scores at their system at Jan. 28. and now, I 'm afraid about not being considered for getting scholarship or even admission for Fall 2008. because the due time for document delivery for getting scholarship was Jan. 6th.it was their mistake not my problem
    do you have any idea about this matter?
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بی دقتی دانشگاه

I Think you should contact them and describe the problem and your worries. In these cases I think they will try to help you regarding the deadlines.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

] I e-mailed them two times. But, they did not answere me
    The admission office said please contact to your department. I did. But, they did not answer
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

ApplyAbroad Champion

من فكر مي كنم بهترين كار اينه كه با منشي graduate دانشكده تماس تلفني بگيريد و كل قضيه رو توضيح بديد.
    البته قبلش حتما يك ميل ديگه بزنيد و كل پروسه رو تعريف كنيد و بعد زنگ بزنيد و بگيد با توجه به ميلي كه مثلا ديروز براتون زدم ....

من همچين مشكلي با يك دانشگاه آمريكا داشتم. براي منشي دانشكده ميل زدم گفت من پيگيري كردم گفتند هيچ كدوم از مداركت نيومده.
    منم دوباره ميل زدم شماره بسته TNT و اسم كسي كه امضا كرده و confirmation ETS براي تافل و همه چي رو براش فرستادم. فرداش همه مدارك رو توي status زده بود received ! اصولا دردسر اين دانشگاههايي كه مدارك براي grad. office ارسال مي شه ، نه دانشكده خيلي زياده...

ولي نگران نباشيد ... اميدوارم مشكلي پيش نياد . چون همه مدارك شما تاريخ دارند

ظاهرا McGill همینجوری بی نظمه. من واسه Electrical فرستاده بودم و اونا هی می گفتن Report نرسیده و ETS دوباره فرستاد که خدا رو شکر رسید اما پاسخ ای میل به سختی میدن. ولی چون اشتباه از خودشون بوده احتمالا مشکلی واست پیش نمیاد . در ضمن در Minerva می تونی Application status خودت رو چک کنی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)