صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

سلام به دوستان خوب. ميشه فرق GRE و GMATو اينكهآيا لازم هستند را بگيد ؟ براي رشته هاي مهندسي كدوم مهمه؟ نمره هاشون از چنده ؟ كجا ثبت نام مي كنند؟ ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Gmat براي چه رشته هايي و كشورهايي مهم است ؟

GMAT مخفف Graduate Management Admission Test است و برای کسانی که در رشته مدیریت میخواهند ادامه تحصیل بدهند میباشد. برای رشته های مهندسی، GRE مهم است نه GMAT. تا انجایی که من میدونم، GMAT در ایران برگذار نمیشود.

Junior Member

Wink چگونه Gmat بالاي 670 بگيريم؟!

سلام دوستان!
    من اين تاپيك رو براي اون دسته از افراد مثل خودم باز كردم كه امسال قصد apply دارند.
    با توجه به اينكه نمره‌ي Gmat براي گرفتن پذيرش و Fund خيلي مهمه،
    از همه‌ي دوستايي كه تجربه‌ي خاص، منبع، روش خوندن يا هر اطلاع مرتبط ديگه‌اي براي بالا بردن نمره دارند، خواهش مي‌كنم همكاري كنند...

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : چگونه Gmat بالاي 670 بگيريم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط maahkav نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من اين تاپيك رو براي اون دسته از افراد مثل خودم باز كردم كه امسال قصد apply دارند.
    با توجه به اينكه نمره‌ي Gmat براي گرفتن پذيرش و Fund خيلي مهمه،
    از همه‌ي دوستايي كه تجربه‌ي خاص، منبع، روش خوندن يا هر اطلاع مرتبط ديگه‌اي براي بالا بردن نمره دارند، خواهش مي‌كنم همكاري كنند...
    سلام

خیلی‌ کار زیبایی انجام دادی. خودم قصد داشتم به زودی یه تاپیک مثل این درست کنم (می‌خواستم بذارم ۷۰۰) حالا به خاطر ۳۰ نمره با هم سازش می‌کنیم...به هر حل من از ۳ ۴ هفتهٔ دیگه باید شروع کنم به خوندن، و خیلی‌ خوشحال میشم تا بتونم همکاری کنم.

Regards,

Hashem
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Hero

Wink پاسخ : چگونه Gmat بالاي 670 بگيريم؟!

همون 700 بهتره، رُند هم هست!

Junior Member

سلام دوستان!
    من هفته‌ي پيش در استانبول امتحان GMAT دادم. نمره ام 690 شد. با Quant :49 , Verbal: 35.
    اگر يكم quant رو بهتر زده بودم الان مطمئنا بالاي 700 ميشد...

به هر حال چون مشكل اكثر ما ايراني ها توي verbal هست، اينجا اعلام ميكنم كه اگه هر گونه سوال يا راهنمايي و يا كلاس خصوصي دوستان بخواند، در خدمت ام...

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط maahkav نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من هفته‌ي پيش در استانبول امتحان GMAT دادم. نمره ام 690 شد. با Quant :49 , Verbal: 35.
    اگر يكم quant رو بهتر زده بودم الان مطمئنا بالاي 700 ميشد...

به هر حال چون مشكل اكثر ما ايراني ها توي verbal هست، اينجا اعلام ميكنم كه اگه هر گونه سوال يا راهنمايي و يا كلاس خصوصي دوستان بخواند، در خدمت ام...
    سلام

بهتون کلی‌ تبریک میگم. اگه میتونید همینجا توضیح بدید که چطور خوندید؟ چند وقت؟ چه کتابهأی؟ و رشتهٔ لیسانس ی/وا فوق تون چی‌ بوده و از کدوم دانشگاه؟ و کلا هر چیزی که خودت به نظرتون میرسه و فکر می‌کنید مفید برای دیگران..

تبریک مجدد، با آرزوی موفقیت
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    همون 700 بهتره، رُند هم هست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    سلام

بهتون کلی‌ تبریک میگم. اگه میتونید همینجا توضیح بدید که چطور خوندید؟ چند وقت؟ چه کتابهأی؟ و رشتهٔ لیسانس ی/وا فوق تون چی‌ بوده و از کدوم دانشگاه؟ و کلا هر چیزی که خودت به نظرتون میرسه و فکر می‌کنید مفید برای دیگران..

تبریک مجدد، با آرزوی موفقیت
    خوب، من ليسانسم برقه و فوق MBA از علوم فنون مازندران دارم. حدود يك ماه و نيم فشرده خوندم ولي به واسطه ي دوستام كه پارسال Apply كردند، آشنايي نسبي با امتحان داشتم...
    امتحان به نظرم مثل هر امتحان ديگه اي قلق داره.
    يعني با اينكه ما به خاطر ضعف زبان توي قسمت وربال معمولا كم مي ياريم، ولي بيشتر مشكل ما مربوط به نداشتن Insight از امتحان هست.
    نكته ي مهم اين هست كه اين رو قبول كنيم كه سوالات Gmat رو ميشه طبقه بندي كرد و قرار نيست در موقع خوندن هر كدوم از سوالها توي اونها گم بشيم...
    نميدونم چه طور ميشه اينها رو بيان كنم، ولي باور كنيد كه امتحان يك روش مشخص داره كه با خوندن OG ها ميشه اون روش رو شناسايي كرد و نتيجه‌ي خب گرفت.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام چون از تجربیات پرسیدید من امتحان جی مت مهر امسال در دبی دادم. خیلی چیزا یاد گرفتم. اول اینکه دبی خیلی مکان خوبی برای امتحان هست. دوستم هم همونجا امتحان داد و 780 شد. خوبی این حوزه امتحانی اینه که اگر شما زود هم برسید. معطل نمی شید و می تونید امتحان بدید . من 1.5 ساعت زودتر امتحان دادم. و مهمتر اینکه حتما کتابهای منهتن 2009 و 2008 رو بخونید. سوالات سال 2007 اصلا بدرد نمی خوره و مثل اونا در امتحان نمی یاد
    ویرایش توسط farveh : February 11th, 2010 در ساعت 02:10 PM

Junior Member

دوستان من سه بار GMAT دادم، دو بار 620 شدم و بار سوم 700... یعنی اینکه کسانی که دفعه اول کم می شند خیلی نا امید نباشند. رمز موفقیت امتحان سوم به نظرم تمرین فشرده آزمونهای CAT کاپلان و منهتن و ... بود و البته اینکه زیاد استرس نداشتم...
    نمره وربال من از 24 به 34 افزایش پیدا کرد و خیلی کار خاصی هم انجام ندادم به جز تمرین کردن تستهای آفیشیال و کتاب منهتن.
    اگر راجع به منابع و غیره سوالی دارین خوشحال می شم کمک کنم، گرچه بیشتر اطلاعات اینجا موجود هستش

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)