صفحه 10 از 83 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

نقل قول نوشته اصلی توسط student2010 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من GMAT شدم 690
    اگه کسی سوال خاصی داره که فکر می کنه می تونم کمکی کنم، خوشحال می شم.

موفق باشید.
    سلام

بهتون تبریک میگم خیلی‌ زیاد...می‌خواستم بدونم از چه منابعی خوندید؟ چه مدت در کلّ خوندی؟ و روزی چقدر؟ نمرهٔ تافل یا آیلتس تون چنده؟ و این که کلا نکاتی‌ رو که به نظرتون مهم و فکر می‌کنید باید بدونیم یا رعایت کنیم ( چه قبل از امتحان، و چه روز امتحان)...

مجددا بهتون تبریک میگم، کلی‌ خوشحال شدم و امیدوارم که به زودی از یه دانشگاه ردیف پذیرش بگیرید
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

سلام

ممنون...راستش من تازه عضو این سایت شدم و نمی دونم چطوری باید تاپیک ایجاد کنم. البته چندبار سعی کردم ولی مثل اینکه من دسترسی ندارم هنوز....اگه بتونم که خوشحال می شم کمک کنم.

حالا فعلا تا من کار با سیستم اینجا رو یاد بگیرم یکسری اطلاعات خودم رو می گم:
    راستش من دوبار GMAT دادم. دفعه اول رفتم آنکارا ولی به خاطر مشکلی که پیش اومد تو تست سنتر خیلی روحیه خودم رو از دست دادم و نتونستم نتیجه خوبی بگیرم. شدم 580

دفعه دوم همین مهر امسال رفتم دوبی
    کلا اکثر بچه ها قسمت Quant رو بهتر می زنن و من هم اصلا مشکلی تو این قسمت نداشتم و کلی هم تست زده بودم و همیشه 20 دقیقه هم زودتر از زمان امتحان تست ها رو تموم می کردم ولی روز امتحان وقت کم آوردم!!!! تقریبا 12 سوال آخر رو بدون خوندن شانسی زدم و 2 سوال هم نرسیدم بزنم!! این یعنی فاجعه....اونم واسه من که نقطه قوتم ریاضی بود....
    در کمال تعجب تو این امتحان بدون اینکه اصلا Verbal تمرین کرده باشم تونستم 89% بزنم!!!
    کلا همه چیز برعکس شده بود...
    در واقع به خاطر قسمت Verbal نمره من خوب شد وگرنه ریاضی گند زدم...

شاید بپرسید چرا Verbal نخوندم. چون با توجه به امتحان قبلی که نمره این قسمت رو کم آوردم (در حالیکه فکر می کردم خوب خوندم) فکر می کردم فایده ای نداره...

منابعی که خوندم طی این دو دفعه:
    1- GMAT official guide, 10th edition (به نظر من سطح سوالات این کتاب متوسطه و پایین تر از امتحان واقعی)
    2- Kaplan 2008 (سوالات این کتاب یک مقداری سخت تر از اولیه )
    3- Manhatan (****** من فایل pdf این کتاب رو دارم. اینجا می گذارم. اکیدا به اونایی که تازه می خوان شروع کنن می گم که این دو بخونن خیلی دقیق. نحوه درس دادنش عالیه...)
    3- Arco (خیلی کتاب خاصی نیست اگه وقت اضافی داشتین تست ها رو نگاه کنین)

راستی راجع به اینکه چرا تو قسمت ریاضی وقت کم آوردم تو یه قسمت دیگه که مال GMAT بود توضیح دادم. ولی الان یادم نیست کجا بود ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط student2010 نمایش پست ها
    منابعی که خوندم طی این دو دفعه:
    1- GMAT official guide, 10th edition (به نظر من سطح سوالات این کتاب متوسطه و پایین تر از امتحان واقعی)
    2- Kaplan 2008 (سوالات این کتاب یک مقداری سخت تر از اولیه )
    3- Manhatan (****** من فایل pdf این کتاب رو دارم. اینجا می گذارم. اکیدا به اونایی که تازه می خوان شروع کنن می گم که این دو بخونن خیلی دقیق. نحوه درس دادنش عالیه...)
    3- Arco (خیلی کتاب خاصی نیست اگه وقت اضافی داشتین تست ها رو نگاه کنین)

راستی راجع به اینکه چرا تو قسمت ریاضی وقت کم آوردم تو یه قسمت دیگه که مال GMAT بود توضیح دادم. ولی الان یادم نیست کجا بود ...
    البته باید بگم منابعی که شما خوندین یه کمی قدیمی و خارج از چیزهایی هست که الان روی بورسه ... با این حال خیلی عالی پیشرفت داشتید ..
    به نظر من شما نمره بار اول و درصد ها و چیزهایی که خونده بودین و کارهایی که برای بار دوم و نمره و درصد ها و کلآ شرایط سنترها رو واسم پیغام خصوصی بذارید .. من براتون تاپیک و اینا رو ایجاد می کنم .. اینطوری ماندگاری مطالبی که می خواین به اشتراک بذارین بالا می ره ..

مرسی بخاطر وقتی که می ذاری !

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    البته باید بگم منابعی که شما خوندین یه کمی قدیمی و خارج از چیزهایی هست که الان روی بورسه ... با این حال خیلی عالی پیشرفت داشتید ..
    به نظر من شما نمره بار اول و درصد ها و چیزهایی که خونده بودین و کارهایی که برای بار دوم و نمره و درصد ها و کلآ شرایط سنترها رو واسم پیغام خصوصی بذارید .. من براتون تاپیک و اینا رو ایجاد می کنم .. اینطوری ماندگاری مطالبی که می خواین به اشتراک بذارین بالا می ره ..

مرسی بخاطر وقتی که می ذاری !

درسته این منابع الان دیگه قدیمی شده و من این ها رو سال 86-87 خوندم ولی خود انتشارات مهمه و بچه ها باید ویرایش جدید رو بخونن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه Gmat بالاي 670 بگيريم؟!

سلام دوستان!
    من هفته‌ي پيش در استانبول امتحان GMAT دادم. نمره ام 690 شد. با Quant :49 , Verbal: 35.
    اگر يكم quant رو بهتر زده بودم الان مطمئنا بالاي 700 ميشد...

به هر حال چون مشكل اكثر ما ايراني ها توي verbal هست، اينجا اعلام ميكنم كه اگه هر گونه سوال يا راهنمايي و يا كلاس خصوصي دوستان بخواند، در خدمت ام...

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : چگونه Gmat بالاي 670 بگيريم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط maahkav نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من هفته‌ي پيش در استانبول امتحان GMAT دادم. نمره ام 690 شد. با Quant :49 , Verbal: 35.
    اگر يكم quant رو بهتر زده بودم الان مطمئنا بالاي 700 ميشد...

به هر حال چون مشكل اكثر ما ايراني ها توي verbal هست، اينجا اعلام ميكنم كه اگه هر گونه سوال يا راهنمايي و يا كلاس خصوصي دوستان بخواند، در خدمت ام...
    سلام

بهتون کلی‌ تبریک میگم. اگه میتونید همینجا توضیح بدید که چطور خوندید؟ چند وقت؟ چه کتابهأی؟ و رشتهٔ لیسانس ی/وا فوق تون چی‌ بوده و از کدوم دانشگاه؟ و کلا هر چیزی که خودت به نظرتون میرسه و فکر می‌کنید مفید برای دیگران..

تبریک مجدد، با آرزوی موفقیت
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)