صفحه 11 از 83 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه Gmat بالاي 670 بگيريم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    همون 700 بهتره، رُند هم هست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    سلام

بهتون کلی‌ تبریک میگم. اگه میتونید همینجا توضیح بدید که چطور خوندید؟ چند وقت؟ چه کتابهأی؟ و رشتهٔ لیسانس ی/وا فوق تون چی‌ بوده و از کدوم دانشگاه؟ و کلا هر چیزی که خودت به نظرتون میرسه و فکر می‌کنید مفید برای دیگران..

تبریک مجدد، با آرزوی موفقیت
    خوب، من ليسانسم برقه و فوق MBA از علوم فنون مازندران دارم. حدود يك ماه و نيم فشرده خوندم ولي به واسطه ي دوستام كه پارسال Apply كردند، آشنايي نسبي با امتحان داشتم...
    امتحان به نظرم مثل هر امتحان ديگه اي قلق داره.
    يعني با اينكه ما به خاطر ضعف زبان توي قسمت وربال معمولا كم مي ياريم، ولي بيشتر مشكل ما مربوط به نداشتن Insight از امتحان هست.
    نكته ي مهم اين هست كه اين رو قبول كنيم كه سوالات Gmat رو ميشه طبقه بندي كرد و قرار نيست در موقع خوندن هر كدوم از سوالها توي اونها گم بشيم...
    نميدونم چه طور ميشه اينها رو بيان كنم، ولي باور كنيد كه امتحان يك روش مشخص داره كه با خوندن OG ها ميشه اون روش رو شناسايي كرد و نتيجه‌ي خب گرفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط maahkav نمایش پست ها
    خوب، من ليسانسم برقه و فوق MBA از علوم فنون مازندران دارم. حدود يك ماه و نيم فشرده خوندم ولي به واسطه ي دوستام كه پارسال Apply كردند، آشنايي نسبي با امتحان داشتم...
    امتحان به نظرم مثل هر امتحان ديگه اي قلق داره.
    يعني با اينكه ما به خاطر ضعف زبان توي قسمت وربال معمولا كم مي ياريم، ولي بيشتر مشكل ما مربوط به نداشتن Insight از امتحان هست.
    نكته ي مهم اين هست كه اين رو قبول كنيم كه سوالات Gmat رو ميشه طبقه بندي كرد و قرار نيست در موقع خوندن هر كدوم از سوالها توي اونها گم بشيم...
    نميدونم چه طور ميشه اينها رو بيان كنم، ولي باور كنيد كه امتحان يك روش مشخص داره كه با خوندن OG ها ميشه اون روش رو شناسايي كرد و نتيجه‌ي خب گرفت.
    ممنون، پس شما در مجموع یه ماه نیم وقت گذاشتید و نتیجه گرفتید,روزی چند ساعت؟...در مورد پایه زبانتون هم اگه می‌شه توضیح بدید؟ و اینکه کلا چه کتابهأی رو خوندید؟
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    ممنون، پس شما در مجموع یه ماه نیم وقت گذاشتید و نتیجه گرفتید,روزی چند ساعت؟...در مورد پایه زبانتون هم اگه می‌شه توضیح بدید؟ و اینکه کلا چه کتابهأی رو خوندید؟
    خوب، من زبانم خوب بود ولي نه خيلي خوب! يعني تافل پي بي تي 600 شدم.
    كتابهاي مختلف رو نگاه ميكردم ولي تمركز اصلي ام روي بخش SC منهتن بود و براي ،CR Reading منبع اصلي خود OG ها يعني OG 10, OG 12 بود.
    و توي يك ماه آخر روزي 8 ساعت حداقل ميخوندم...

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

سلام دوستان
    من متاسفانه باید gmat امتحان بدم
    تازه کار هم هستم میشه منابع آزمونی که به دردم می خوره معرفی کنید؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این موضوع «مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT» رو به دقت مطالعه کنید... کلیه منابع به طور کامل و دقیق معرفی شده اند.
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero

Wink پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببين در مورد "متأسفانه" اول يه توضيح بدم چون به درد بقيه هم ميخوره ....

بعد تجربه تست هايي مثل GMAT و IELTST و TOEFL ....
    فكر مي كنم بايد اينو بدونيم كه براي بهترين عملكرد و با بهترين روحيه بريم سر جلسه ....
    من وقتي مي رفتم سر جلسه GMAT فكر مي كردم اگر 660 بيارم خوبه و لااقل سعي كنم 600 به بالا بيارم .......
    براي همين زياد هم رو quant عالي كار نكردم ..... چون فكر مي كردم verbal كه خوب نميشم حالا فرق مثلا 660 با 650 چيه؟
    و خنده دار اينكه با وجود اينكه همه مي دونيم verbal براي ما سخت تره، به خصوص كه quant براي بچه هاي فني سخت نيست، و من هم استثنا نبودم ...
    اما verbal ام بهتر از qunat ام شد!
    مي خوام بگم خودتون رو قبول داشته باشيد .... (البته بايد تلاش كنيد و درس بخونيد) اما خلاصه شما چيزي كم نداريد ...

منابع آزمون هم كه بحث زياد شده ...
    به سطح آشنايي شما با امتحان و سطح زبان شما بستگي داره ...
    اما خب منابع ضروري: Official Guide12، Manhattan Sentence Correction
    و تست ضروري هم كه GMAT Prep كه تو سايت www.mba.com قابل dl ه

تو CR رو پاي خودتون وايسيد، RC هم سرعت عمل بالايي مي خواد ....

يك تاپيك رو خواندم و البته تجربه زندگي بهم اين رو مي گه كه:
    شعله يك شمع با افروختن شمع ديگري خاموش نمي شود.
    اين مربوط به يك سري دعوا هايي بود حالا apply با توجه به خيلي مسائل كه هست چيز خيلي خارق العاده اي نيست
    همتون موفق باشين

سلام student 2010.تبریک می گم.می شه لطف کنی pdf کتاب manhataan را که گفتین دارین،اینجا آپلود کنین که ما dl کنیم و بخونیم؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم نمایش پست ها
    سلام student 2010.تبریک می گم.می شه لطف کنی pdf کتاب manhataan را که گفتین دارین،اینجا آپلود کنین که ما dl کنیم و بخونیم؟
    خیلی ممنون
    ویرایش های جدید Manhattan با ویرایشهای قدیمش به قول قدما تومنی هفت صنار تفاوت داره... هم به لحاظ فصل بندی، هم به لحاظ روش ارائه موضوعات و هم به لحاظ رویکرد حمله به مسئله ها... به هر حال نسخه های PDF در دسترس از کتابهای Manhattan رو از اینجا میتونید دانلود کنید.... که البته همه شون ویرایش های قدیمی تر هستند...
    اعتقاد شخصی ِ من اینه که آخرین ویرایش Manhattan توی SC و CR (تنها کتابهایی که فرصت کردم بخونم) فوق العاده است و تفاوت معناداری با ویرایشهای روی اینترنت داره
    Winners are simply willing to do what losers won't

ببخشید اگه سوالام ۱کم واضحه!!!الان در بازار کدوم منابع جدید جیمت را می‌شه خرید؟افیشیال ۱۲ و کپلن ۸۰۰ که ادیشنه ۲۰۰۸-۲۰۰۹ است را دارم.(این دو تا جدیدن دیگه؟)

مرسی‌

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)