صفحه 14 از 83 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

پیش فرض پاسخ : چگونه Gmat بالاي 670 بگيريم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    در مورد نمرات هم چون من 15 تا از دوستام اپلای کردن تقریبا می دونم سیستم بعضی از دانشگاهها چطوریه. اگر برای دانشگاههای مطرح کانادا مثل rotman یا York می خواهید تلاش کنید. نمره زیر 750 هیچ شانسی نداره. حتی با وجود مقاله. اما باقی دانشگاه ها حتی 650 هم با وجود 2 تا مقاله معمولی گرفتن. پس ملاک خیلی نمره بالای 700 نیست . این دوستمون با 690 می تواند امیدوار به چند تا دانشگاه خوب باشه البته اگر معدلش هم بالای 17 باشه.
    فکر نکنم York اینقدر سطح بالا باشه، اما خب برای دانشگاه های آمریکا چه معیاری از GMAT دارید بر اساس رتبه usnews یا financial times؟
    سوال دیگه اینکه معدل لیسانس مهمه یا فوق؟ یعنی لیسانس فنی یا فوق MBA؟
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

Junior Member

دوستان من سه بار GMAT دادم، دو بار 620 شدم و بار سوم 700... یعنی اینکه کسانی که دفعه اول کم می شند خیلی نا امید نباشند. رمز موفقیت امتحان سوم به نظرم تمرین فشرده آزمونهای CAT کاپلان و منهتن و ... بود و البته اینکه زیاد استرس نداشتم...
    نمره وربال من از 24 به 34 افزایش پیدا کرد و خیلی کار خاصی هم انجام ندادم به جز تمرین کردن تستهای آفیشیال و کتاب منهتن.
    اگر راجع به منابع و غیره سوالی دارین خوشحال می شم کمک کنم، گرچه بیشتر اطلاعات اینجا موجود هستش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

سلام
    کسی هست که واسه آمادگی برای امتحان از CAT ها 800score رو زده باشه؟ (همونی که 5 تا سری verbal و quan داره) .می خوام بدونم به نظرتون سطحش چه جوریه ؟!! به خصوص verbal.

Junior Member

سلام شما برای sc چی خوندین؟ غیر از منهتن 2003 و og چیزه دیگه ای خوندید؟

Junior Member

سلام خسته نباشید
    کتاب manhatan 2009 را از کجا می شه بدست آورد ؟ من 2003 دارم , یعنی خوندنش وقت تلف کردنه؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط omidse نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    کتاب manhatan 2009 را از کجا می شه بدست آورد ؟ من 2003 دارم , یعنی خوندنش وقت تلف کردنه؟
    نه ... به هیچ وجه وقت تلف کردن نیست ... ولی آخرین ورژن Manhattan مزیتش اینه که آخرین مدل سوالات و همینطور یه سری تکنیک های جدید رو توش توضیح داده ... ولی به هر حال خوندن 2003 به هیچ وجه وقت تلف کردن نیست.
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط omidse نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    كتاب SC :Manhattan 2009 رو نميدونم به جز خريد از خود سايتش يا افراد خارج از كشور مي توني بيابي يا نه،
    من خودم manhattan 2003 رو خوندم و Verbal رو 41 شدم، بنابر اين نه اصلا وقت تلف كردن نيست، absolutly essential!
    البته بيشتر S‍C رو توصيه ميكنم. در خصوص CR هميشه اين توصيه رو دارم كه حالا با فرمت امتحان آشنا بشيد خوبه ولي به ياد داشته باشيد gmat ميخواد توانايي استدلال و تجزيه و تحليل شما رو بسنجه، بنابراين شايد يادگيري زيا نقشي تو اين قسمت نداشته باشه بر عكسه SC،
    توصيه هميشگي من براي CR اين بوده كه روي پاي قدرت استدلال و تجزيه تحليل و تفكر خودتون بايستيد، به خصوص كه خيلي تكنيك ها و تاكتيك ها سر جلسه و در شرايط امتحان اصلا كاربردي نيستند.
    كتاب سال 2009 Manhattan براي SC رو من نديدم اما فكر نكنم ساختارش كاملا تغيير يافته باشه، بلكه اصلاح و كاملتر شده و بنياد كتاب فكر كنم هنوز همون ساختار Version2003 باشه،
    در خصوص SC اگر بتويند واقعا استاد زباني كه وارد و باسواد باشه پيدا كنيد خيلي خوبه، چون SC در واقع نكات ريز و تخصصي كه مات وقتي زبان مي خونيم زياد بهشون دقت نميكنيم يا زياد دنبالش رو نمي گيريم.
    موفق باشيد
    inactive account

سلام دوستان
    سایتی نیست که کتابهای آمادگی GMAT رو بشه free دانلود کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سایتی نیست که کتابهای آمادگی GMAT رو بشه free دانلود کرد؟
    سلام
    به من ايميل بزنيد منابع رو دريك دي وي دي واستون بفرستم
    درج ایمیل برخلاف قوانین فروم است.
    ویرایش توسط nilo0far : June 30th, 2013 در ساعت 07:21 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

با سلام به همه دوستان

من ميخوام امتحان جي مت بدم،‌ و نمره حداقل 680 ميخوام. ممكنه كسي نحوه محاسبه نمرات هر كدام از بخش ها و همچنين محاسبه نمره كل توضيح بده.

با تشكر و سپاس فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)