صفحه 2 از 83 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman
    Advisor درست میگه!
    بنظر من هم این امتحان اصولا ربط زیادی به سطح زبان نداره... نوع نفکر و دید به شدت مهمه! البته درک عمیقی (تاکید میکنم...عمیق) از گرامری که GMAT لازم داره هم کمک میکنه...
    بر خلاف نظر دوستان بدون هیچ تردیدی عرض میکنم که این امتحان به شدت به تسلط شما به زبان انگلیسی ارتباط داره... البته در مورد verbal دارم صحبت میکنم... sentence correction و critical reasoning بدون هیچ شکی نیازمند توانایی بالا در زبان انگلیسی هستش... البته مسلماً هوش هم تاثیر بسزایی داره در پاسخ دادن به سوالات verbal داره.... بقیه بخشها هم که اگر toefl خونده باشی به اعتقاد من مشکل خاصی نخواهید داشت... ولی در مورد quantitative section اگر قبلاً توی ایران GMAT داده باشی که اصلا به نظر من حتا اگر نخونی هم 100% میزنی... ولی اگه نخونده باشی پیشنهادم اینه که علاوه بر اینکه یکی از کتابهای GMAT (فرقی نداره کدومش رو) میخونی، یه نگاهی به کتاب فارسی GMAT انتشارات نگاه دانش (اگر اشتباه نکنم) نوشته آقای احمد صداقت (که تقریباً تنها استاد GMAT فارسی در ایران هستن) بنداز... معمولاً بچه های ایرانی quantitative ها رو خیلی خوب میزنن... برای هر کدوم از کتابهای مرجع GMAT هم اگر با اصل ماجرا آشنایی پیدا کرده باشی حدود 2 هفته کافی هست برای دوره کردن کل کتاب و زدن تمام تست هاش...

Winners are simply willing to do what losers won't

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام. آيا تو ايران كلاس درست و حسابي براي امتحان Gmat داريم؟ من شنيدم آموزشگاه زبان آريانپور (خ وليعصر) كلاس Gmat داره؟ كسي چيزي مي دونه؟
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

[quote ]
    سلام. آيا تو ايران كلاس درست و حسابي براي امتحان Gmat داريم؟ من شنيدم آموزشگاه زبان آريانپور (خ وليعصر) كلاس Gmat داره؟ كسي چيزي مي دونه؟
    [/quote]

اگر برای GMAT بین المللی می خواهید باید بگم که دقیقاً خیر ... کلاسهای GMAT موجود در ایران تا جایی که من اطلاع دارم توی دو تا موسسه آریانپور (حسینیه ارشاد) و خرسند (جردن، نبش ناهید) برگزار میشن که هر دوی اونها دقیقاً کلاسهاشون مشابه هستش... توی بخش verbal کمی کمک میکنن ولی نه اونقدر که تاثیر محسوسی داشته باشه... در مورد quantitative هم که به هیچ وجه، تاکید می کنم، به هیچ وجه کمک خاصی نمیکنن... برای verbal اگر که تا به حال اصلا GMAT نخونیدن کتابهای Manhattan رو پیشنهاد می کنم که پیدا کنید و مطالعه کنید (توی سایت www.englishtips.org میتونید نسخه الکترونیکیش رو پیدا کنید). البته یه جزوه خیلی خوب هم من یه زمانی داشتم که اگر تونستم پیداش کنم حتماً همینجا upload میکنم... برای quantitative هم همونطور که توی پست قبلی پیشنهاد کردم بهتره ابتدا جلد اول کتاب GMAT فارسی تالیف آقای احمد صداقت (امیدوارم که اینبار به جرم اسم بردن از یک شخص این پست پاک نشه!!!) نشر نگاه دانش رو بخونین چون تکنیکهای بسیار مفیدی رو به زبون ساده توضیح داده و بعدش هم شروع کنین به زدن تستهای کتابهای مرسوم GMAT بین المللی، اونوقت متوجه میشین که بخش quantitative توی GMAT بین المللی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ساده است!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

باعرض سلام خدمت اعضاء محترم
    من میخوام شروع کنم برای جیمت بخونم لطفا منو راهنمایی کنید.من IELTS 6.5 ACADEMICدارم و کلا چقدر باید وقت بذارم و چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟واقعا مصمم هستم تا نمره خوبی بگیرم.
    ممنونم

خوب موقعی شروع کردید...تا جائی که می تونید و زمان اجازه می ده بخونید...و CAT از هر جا چه 800score چه Kaplan چه prep های خودش چه هر چیزی که فکرش رو می کنید بزنید...همه شون خوبن برای روون شدن دست و عادت کردن چشم به مانیتور.رمز موفقیت تو GMAT فقط استقامت و سرعت داشتنه فقط همین.
    Before the Dawn

Junior Member

ممنونم از راهنماییهاتون.
    کدوم مبحث از همه بیشتر وقت میبره؟guantitative ,verbal?awa?و کدام بخششان؟
    اول از کدوم مبحث شروع کنم و چه کتابهاییرو بخونم؟تشکر

آفیشیال گاید های 10 و 11

برای بخش کوانت : جیمت آقای احمد صداقت و تستهای آفیشیال

برای بخش وربال : کتاب مانهاتان و 1000 تست ها . این تستها توضیح ندارند ولی سایتهایی هستند که توضیحاتی دارند مثل :
    http://www.thousandsc.blogspot.com/

Junior Member

سلام به همه دوستان
    سلام به همه دوستان. چند تا سوال دارم که اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم. اول اینکه برای پذیرش از داشگاه های آمریکا خودم افدام کنم با کارو بسپرم به بکی ازین شرکت های اعزام داشجو ؟ دوم اینکه من که تازه میخوام شروع کنم به خوندن برای GMAT، فکر میکنید چقدر زمان لازم دارم تا بتونم یه نمره ای حدود 550 رو از GMAT بگیرم؟ با این فرض که معلوماتم از زبان، در حد نمره 600 از TOEFL PBT هست. تا اونجایی که من از سابت ها ی دانشگاها دستگیرم شد، برای MBA خیلی به معدل کار ندارن و حتی بعضی هاشون حداقل نمره برای GMAT رو هم در نظر نداشتن و با حداقل 550 میخواستن. یکم گیجم راستش .دوستان اگه اطلاعاتی دارن خواهش میکنم منم در جریان بذ ارین .ممنون میشم :-X

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad
    سلام به همه دوستان
    سلام به همه دوستان. چند تا سوال دارم که اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم. اول اینکه برای پذیرش از داشگاه های آمریکا خودم افدام کنم با کارو بسپرم به بکی ازین شرکت های اعزام داشجو ؟ دوم اینکه من که تازه میخوام شروع کنم به خوندن برای GMAT، فکر میکنید چقدر زمان لازم دارم تا بتونم یه نمره ای حدود 550 رو از GMAT بگیرم؟ با این فرض که معلوماتم از زبان، در حد نمره 600 از TOEFL PBT هست. تا اونجایی که من از سابت ها ی دانشگاها دستگیرم شد، برای MBA خیلی به معدل کار ندارن و حتی بعضی هاشون حداقل نمره برای GMAT رو هم در نظر نداشتن و با حداقل 550 میخواستن. یکم گیجم راستش .دوستان اگه اطلاعاتی دارن خواهش میکنم منم در جریان بذ ارین .ممنون میشم :-X
    سوال اولتون به این انجمن مرتبط نیست! و باید در انجمن مرتبط و در تاپیک مرتبط مطرح بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad
    سلام به همه دوستان
    2- GMAT از 2 بخش تشکیل شده. اگر شما ریاضی قوی داشته باشید و بتونید از 60 نمره بخش Q نمره 50 یا 51 رو ککسب کنید و از بخش Verbal از 41 سوال حدود 10-11 تست رو جواب بدید احتمالا نمره 550 رو خواهید گرفت. اما بدون تعارف با نمره 550 شما هیچ دانشگاه خوبی و یا حتی معمولی هم نمیتونید پذیرش بگیرید و فکر فاند هم اصلا نباشید (استثنا همیشه وجود دارد). اگر 3-4 ماه بصورت پیوسته و دایم منابع اصلی gmat رو خوب مطالعه کنید حتما می تونید نمره بین 550 تا 650 بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)