صفحه 5 از 83 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 822

موضوع: مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

پیش فرض پاسخ : یه آمار ناامید کننده (و شاید تلاش برانگیز) gmat !

سلام عزيز
    من هم به خاطر همين تمركز رو روي جي مت گذاشتم واقعا واسه من كه متوسط هستم و خيلي هم قوي نبودم سخته كه 700 به بالا بياريم اما خوب به قول شما بايد تلاش رو بيشتر كرد. خوب يه عده اي تو ايران هستن كه خوب آوردن البته لااقل از من خيلي قوي تربودن اما همين خودش اميد مياره كه با تلاش مي شه
    موفق باشين و بسيار عالي بود اين آماري كه دادين درضمن اگر بالا هم بياريم ما اين جاها نمي تونيم پذيرش بگيريم با جي مت بالاي هفصد بين رنك بين 100 تا 500 امريكا مي شه پذيرش گرفت چون دانشگاهاي ايران تو مديريت معروف نيستن
    بازم اميد به خدا

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

Dear friend,
    I would like to thank you for the table above. Never give up and do your best to reach what you desire. I wanna tell you that these universities are 20 top universities in the USA. Most of students who get the approval letter from those universities are gifted and unbelievably talented. There are more choices for you besides the list that you mentioned above. search for those and i wanna assure you if you are determined, tenacious and persistent, you will reach wherever you want to. I saw that median score (not Average) is written in some universities' website, in some cases even the average was 640 or not written any specific score at all (see the example below, taken from UIC website). It was also mentioned that it is not a must for all prospective students. When there is a will, there is a way...

Example:

Test Scores

GMAT: All programs require the GMAT. All sections of the GMAT are assessed and the Admissions Committee looks for applicants that have scored at or above the average of the incoming class. The score is important as it helps determine your ability to perform well in our courses.
    GRE: The MS-MIS program also accepts GRE scores.
    TOEFL: Applicants whose native language is not English must take the Test of English as a Foreign Language (TOEFL) within two years prior to admission. The minimum TOEFL score accepted is 570 (paper-based test) or 230 (computer-based test). The minimum TOEFL scores accepted for admission for the new TOEFL iBT includes minima for the four subsections, as well as the total score. The required scores are: Reading 20, Speaking 20, Listening 20, Writing 21, and Total 80.

سلام
    متاأسفانه اين جدولي كه گذاشتين براي من نمياد يعني به جاش يه مربع با ضرب در وسطش مياد اگه امكان داره دوباره upload كنيد
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام
    متاأسفانه اين جدولي كه گذاشتين براي من نمياد يعني به جاش يه مربع با ضرب در وسطش مياد اگه امكان داره دوباره upload كنيد
    ممنونم
    سلام
    شاید اگر روش راست کلیک می کردید و show image رو می زدید شاید می تونستید ببینیش.
    ولی حالا محض اطمینان بیشتر اینجا ضمیمه کردم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

سلام به دوستان
    من میخوام امسال master in finance تو اروپا اپلای کنم. سطح زبانم بد نیست. آخر آبان ibt دارم امیدوارم که بالای 100 بگیرم. (فقط امیدوارم ) حالا مسئله من GMAT هست که بعضی دانشگاه هایی که خیلی دوستشون دارم GMAT رو قطعا میخوان و برخی هم میگن ممکنه لازم بشه. اما بیشتر اروپایی ها و انگلیس البته، برای این رشته GMAT ضروری نیست و میگن ممکنه تأثیر مثبت داشته باشه.
    حالا به من بگین از اواخر آبان تا حدودا اواخر بهمن ماه (deadline اروپایی ها معمولا april به بعد هست اونجور که من دیدم) من میتونم واسه GMAT جوری بخونم که یه 700 بگیرم تا بتونه تأثیر خوبی بذاره؟ البته معدل فوقم خوبه نزدیکه 19. تازه من 2 تا درس هم دارم این ترم به اضافه تز فوق لیسانس. به نظرتون با روزی 3 ساعت میتونم نمره خوب بگیرم؟ یا اصلا بی خیال اون دانشگاه ها بشم و بذارم واسه phd بدم جی مت؟ ببخشید که انقدر طولانی نوشتم. لطفا من رو راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط f_hoseini نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من میخوام امسال master in finance تو اروپا اپلای کنم. سطح زبانم بد نیست. آخر آبان ibt دارم امیدوارم که بالای 100 بگیرم. (فقط امیدوارم ) حالا مسئله من GMAT هست که بعضی دانشگاه هایی که خیلی دوستشون دارم GMAT رو قطعا میخوان و برخی هم میگن ممکنه لازم بشه. اما بیشتر اروپایی ها و انگلیس البته، برای این رشته GMAT ضروری نیست و میگن ممکنه تأثیر مثبت داشته باشه.
    حالا به من بگین از اواخر آبان تا حدودا اواخر بهمن ماه (deadline اروپایی ها معمولا april به بعد هست اونجور که من دیدم) من میتونم واسه GMAT جوری بخونم که یه 700 بگیرم تا بتونه تأثیر خوبی بذاره؟ البته معدل فوقم خوبه نزدیکه 19. تازه من 2 تا درس هم دارم این ترم به اضافه تز فوق لیسانس. به نظرتون با روزی 3 ساعت میتونم نمره خوب بگیرم؟ یا اصلا بی خیال اون دانشگاه ها بشم و بذارم واسه phd بدم جی مت؟ ببخشید که انقدر طولانی نوشتم. لطفا من رو راهنمایی کنین.
    در مورد GMAT بدون شک تمام دانشگاههای درست و درمون دنیا به عنوان یک criteria میخوانش... البته بسته به رشته ای که میگیرین بخش Verbal یا Quant و یا حتی در مواردی Writing ارزشش بالاتره براشون... ولی به هر حال اگر تصمیم دارید که بهمن امتحان بدین من به شخصه بهتون توصیه میکنم که شروع کنید به خوندن... با توجه به اینکه گفتین معدلتون حدود 19 هستش نشون میده که از جمعیت تلاشگران هستید! در نتیجه به احتمال زیاد نمره مورد قبول رو خواهید آورد...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

با تشکر از biscuitpolo بابت جواب مفیدشون.
    راستش مشکل من اینه که خیلی دانشگاه درست درمون نمی خوام واسه master. این master رو در واقع برای افزایش شانسم در پذیرش و فاند گرفتن برای phd از دانشگاه های خوب آمریکا و کانادا مجبورم برم چون پیش زمینه چندانی تو این رشته ندارم. اگر فکر می کنین شانسم برای گرفتن 700 کمه با توجه به وقتی که دارم، ترجیح میدم دانشگاه پایین تر که GMAT نخواد برم. نظر شما چیه؟ فکر میکنین ارزش هزینه و وقتی که میذارم رو داره؟
    اصلا به نظر شما master داشتن از دانشگاه های با rank بین 30 تا 50 اروپا خیلی چیز بدیه واسه phd از یه دانشگاه خیلی خوب آمریکا گرفتن؟ فرض کنیم که معدل خوب میشه. البته فکر کنم جای سوال دوم اینجا نباشه. شرمنده
    باز هم ممنون از راهنماییتون

شما اگر جي مت خوب داشته باشين مي تونين پذيرش خوب هم بگيرين مخصوصا واسه پي اچ دي كه لازمه كار هست و يكي از معيارهاي مهم هست . رفتن به اروپا واسه مستر مطمئنا خيلي مي تونه شانستون رو زياد كنه
    موفق باشين

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط f_hoseini نمایش پست ها
    با تشکر از biscuitpolo بابت جواب مفیدشون.
    راستش مشکل من اینه که خیلی دانشگاه درست درمون نمی خوام واسه master. این master رو در واقع برای افزایش شانسم در پذیرش و فاند گرفتن برای phd از دانشگاه های خوب آمریکا و کانادا مجبورم برم چون پیش زمینه چندانی تو این رشته ندارم. اگر فکر می کنین شانسم برای گرفتن 700 کمه با توجه به وقتی که دارم، ترجیح میدم دانشگاه پایین تر که GMAT نخواد برم. نظر شما چیه؟ فکر میکنین ارزش هزینه و وقتی که میذارم رو داره؟
    اصلا به نظر شما master داشتن از دانشگاه های با rank بین 30 تا 50 اروپا خیلی چیز بدیه واسه phd از یه دانشگاه خیلی خوب آمریکا گرفتن؟ فرض کنیم که معدل خوب میشه. البته فکر کنم جای سوال دوم اینجا نباشه. شرمنده
    باز هم ممنون از راهنماییتون
    من از سطح زبان شما، رشته و دانشگاهی که قبلاً درس خوندین و البته میزان هوشتون اطلاعی ندارم... اگر داشتم میتونستم پیشنهاد بهتری بدم... ولی به هر حال 4 یا 5 ماه برای خوندن GMAT زمان مناسبیه... مجدداً عرض میکنم، به اعتقاد من شروع کنید به خوندن، هزینه ای که متقبل میشید در کمترین حالت حدود 750 هزار تومن هست (هزینه سفر و امتحان) و وقتی رو هم که صرف میکنید بعید میدونم که تلف بشه... در مورد اینکه آیا ارزشش رو داره یا نه؟ مسلماً ارزشش رو داره.. چون GMAT معمولاً به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی در فرآیند پذیرش مورد ارزیابی قرار میگیره... و در مورد سوالی که مربوط نیست به این موضوع! به نظر من وقتی میشه پذیرش از دانشگاه بالاتر گرفت، رفتن به دانشگاه پایین تر اشتباهه!
    Winners are simply willing to do what losers won't

جي مت و اينكه بالاي 700 بياري به خيلي چيزا بستگي داره ،به اين راحتي هم نيست خدايش،اما وقتي كه ادم واسه اين آ‍زمون مي زاره خدايش اگر نمره هم نياره مي ارزه ،چون ديد آدم رو عوض مي كنه ، حتي ديد كسايي كه فني خوندن ، اما اميدوارم همون با تلاش موفق بشيم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)